» »

[Vista x64 sp1] Kateri antispyware, anti***; antimalware program/e uporabljate?

[Vista x64 sp1] Kateri antispyware, anti***; antimalware program/e uporabljate?

Jst ::

Mislim, da je naslov dovolj zgovoren.

OS: Vista x64 sp1 up-to-date.

Sicer dvomim, da sem kakorkoli okužen, na tem OSu gledam samo iz moje strani, strani, ki so mi vredna zaupanja. Po črnem delu interneta raje uporabljam opensuse, ki ga imam na prenosniku.

Sicer ima Vista Windows Defender, ki naj bi ščitil računalnik pred malware-om, ampak mu nekako ne zaupam, čeprav mu pustim, da laufa v ozadju in se nadgrajuje.

Imel bi pa rad predloge oziroma rad bi vedel, kaj uporabljate vi?

LP,
./M
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Rotaidal ::

Mavrik ::

Windows Defender se v večini primerov izkaže kot čist dovolj dober. Po mojih izkušnjah niti SpyBot niti AdAware nista bila sposobna boljšega odstranjevanja in iskanja malwara.
The truth is rarely pure and never simple.

]Fusion[ ::

Za antispyware imam kar WinDefender, antivirus pa imam Avast brezplačno različico, ki je eden izmed redkih free z podporo x64.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Jst ::

Furam legalno Ultimate. Zato mi ne bi bilo težko kupiti nekaj, kar je preverjeno in dela. Takšni programi imajo ponavadi zraven še kakšen registry cleaner/optimizer & disk cleaner, "skrite" nastavitve (oziroma na enem mestu in dokumentirane), kakšen file shredder in še kaj uporabnega. V lepem, zaokroženem in lepo kategoriziranem paketu. Pa čeprav je, brez takšnih "power" toolsov, kar nekaj nastavitvah razdrobljenih po OSu.

Vendar je tega toliko, da je težko pokositi samo plevel. Ker je moj computer&browser usage cautious by nature, ne potrebujem boljšega antivusa, kot je brezplačen Avast Home. Čeprav ima plačljivi premium nekaj mamlivijih plusov in mogoče se še odločim za Premium, zaenkrat ostajam na Home.

Zgornji odstavek na prvi pogled nima zveze s temo, ampak nekateri antivirusi imajo tudi malware protection. Ampak Avast ne menjam.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

El Nino ::

Jest mam Avira AntiVir, ki je sedaj 'v akciji' - maš eno leto licenco zastonj. Zelo fajn zadeva, malo resourcov žre, enostaven, nič kompliciran, update se skoraj nevidno... skratka meni je super. In pa dosti zalege odkrije. Za spyware pa imam še super antispyware free in to je to.

LP

Jst ::

A je mogoče kje analiza različnih antimalware programov, koliko malware-a odkrije med kontroliranim testom, podobno, kot obstajajo analize za antivirusnike?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Pesimist ::

jaz mam AVg mislim da ponuja zdaj najvec v free verziji pa tudi kar dober je. Drugace pa nevem zakaj pise da nima 64Bit podpore, ce pa meni cisto vredu dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621792 (20530) mat xxl
»

Priljubljeni protivirusnik Avast prodaja podatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5413259 (9906) solatko
»

Antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11332614 (15048) hdx
»

CCleaner mesec dni stregel malware (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6915173 (10260) Truga
»

WIN10 in Avast

Oddelek: Pomoč in nasveti
446310 (5470) loveJDM

Več podobnih tem