» »

Gf2 GTS + q3 engine

Gf2 GTS + q3 engine

Dzqint ::

Imam problem pri igrah Quake3, RTCW in MOHAA. Vse te tri spile poganja q3 engine. Vse dela ql, vendar nikakor nism mogel v teh spilih narest to, da bi bilo vse skupaj bolj svetlo, ceprav premaknem v igrici svetlost do konca, mi je vseeno vse temno.
Imam namrec 3D Blaster Annhilator 2 GTS (to je Geforce 2 GTS 32MB DDR) in nove driverje tocno za to graficno. Probal sem tudi nove detonatorje in je isto.
Ce pozna kdo kaksen nasvet naj mi odgovori. :O

chucki ::

na monitorju si naštimaj več svetlobe in kontrasta!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Dzqint ::

kontrast in gamo na monitorju imam do konca

SN ::

Mene ni to zajebaval v Q3 ampak v Q2 .Daj se mal pošpili v
igri z ukazom \set gl_modulate 3 ali več) dokler se ti ne bo slika osvetlila odvisno od cifre na koncu ukaza.Pol dej na koncu ukaz \set vid_restart da ti restarta igro in pol bi to mogl delat.
V Q2 je bla to finta samo da je bil ukaz samo \gl_modulate x.
(X-cifra). :)

Thanatos ::

kontrast in svetlost lahko na več načinov menjaš: pač direkt na monitorju, ponavadi v špilu in v driverjih s pomočja kakšnih tweek programov (NVmax naprimer).

Shkorc ::

Najbrz uporabljas XP-je. Prjatlu je isto sral, gamma si lahk maximalno do 1.3 nastavu. Treba probat popravk od q3, drajverje mas ze itak tazadne (lahk da se bo v nasledni verziji popravl...dvomm). K je eda win98 gor pa je vse delal kewl. A je kdo kej na netu podobnga zasledio???

Dzqint ::

Uporabljam win2k in probal sem tud z najnovejsim NVmax in dal sem zdelo svetlo ter APPLY. Vse je blo svetlo, ko pa sem sel v q3 je bilo isto in ko sem quake3 zapustil je barva skocila nazaj kot je bila prej v namizju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218871 (5645) ERGY
»

R9800pro "zatikanje"

Oddelek: Pomoč in nasveti
171260 (872) Caligula
»

kyro2 32MB?

Oddelek: Kaj kupiti
211326 (1031) Senitel
»

win2k problem ..

Oddelek: Pomoč in nasveti
13952 (748) JLP
»

GeForce2 MX

Oddelek: Kaj kupiti
361673 (1245) Sirki

Več podobnih tem