» »

a je že kdo sprobal toca 3 demo?

a je že kdo sprobal toca 3 demo?

Thanatos ::

dobite ga tukaj!

migič ::

Saj bi jo skinu, sm bi predolg trajalo!:8)
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

LunKi ::

Sm probu un toca race driver! Problem je k ni občutka hitrosti v 3je osebni kameri sam k das pa v prvoosebno havbo je pa ql. Spil na prvi pogled res ni ne vem kaj sam morm rect da je grafika res opasna na mojmu gf4 se vse lepo vid, še posebej se sedaj na novo sveti tudi asfalt in moram pripomniti da izgleda vse skupaj fantastično. Fizikalni model je kr ql, najbolš pride pa takrat k se zabiješ!!!
najbolj realistično narejeno karamboliranje kar sm ga videl v življenju, to morte vidt, k u resnic. Sam kaj k demo je v bistvu beta in hočjo sam mal spomnt folk da delajo :)

||_^_|| ::

A govorimo o istmu špilu? jst sm ga dol potegnu in po obilici zajebavanja mi ga je končno uspel zagnat. Kaj vidm? avtomobile brez odbijačev, luči, blatnikov, gum, skratka prozorne kletke. Občutek v cockpitu je res hud pa zaletavanje tut. Ampak kje je fora da je pr men tko pr teb pa tko? (najbrš spet ATI driverji:(
Sicer pa piše da je to šele 60% dokončan demo.

p.s. a ti v XPjih dela?

Thanatos ::

ja men v XPjih dela v redu, vendar mi pa hudič šteka kot še nobena igra ne. Na minimalnih nastavitvah (640*480*16 vse min) mi šteka če so trije štirje ali več na zaslonu. Comp mam pa Tbird1000@1240, 512MB SDR, GF2MX 215/205. Kakšne mate pa vi?

Dalmatinc ::

Men tud dela v XP brez poblema. Ampak tko k je Tanatus (upam da sem pral to napisu) reku "šteka k hudič", jst dopoljnujem - šteka bolj k hudič.
Prelepa grafika z asfaltom kot ga svet še videl ni in zelo dobri "zaletevalni učinki" ne opravičijo požrešnosti igre. Uprašanje je, ali je to začetni hrošč ali pa res prihajajo ogre ki jim mx 400 (200/200) ni več kos. Odgvor bomo dobili ob uradnem 100% DEMU.

Moj "štekajoči" a še vedno dobri PC:
c2 633@950
256MB RAM
MX (200/200)

||_^_|| ::

men dela pa čist tekoče k voda na 1024x768 vse na max, sam kaj k ne vidm nobene lepote nikjer:)
Dej nej še kdo k ma radeona proba!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

||_^_|| ::

odgovor na naše težave (codemasters):

TOCA Race Driver – unofficial “demo” code being circulated online
- 2nd May 2002

The “demo” that is being circulated online for Codemasters’ TOCA Race Driver* should be taken as unofficial.

Very early demo code produced several months ago for US long lead-time magazine usage, the code was not intended for distribution online.

The code is not representative of the current status of the game, nor should be taken as an example of the finished title, which will be released in September. It has only experimental car physics, basic AI, the car damage is an early test model and it will not run on a wide range of machines, as it is not optimised code.

Codemasters advises all gamers to await the true playable demo. Due this summer for PC, the official demo will enable players to experience the game’s dramatic narrative and superlative racing action in a demo that promises to be an excellent sampler-game complete with a cliff-hanger ending.

Keep up to date with the latest in the world of TOCA Race Driver on the game’s web site at: www.codemasters.com/tocaracedriver

DEMO MAY APPEAR UNDER ANY OF THE FOLLOWING TITLES IN THESE INTERNATIONAL TERRITORIES:


TylerDurden ::

Jst sem sporbal, pa se mi zdi da je mal u qrcu vse skupi, ful počasen filing, ko se pelješ, pa ful okoren fizikalni mode. Plus so karamboli pa dokaj lepa grafika, čeprav bi jaz kaj drugega vozil kot prdečo supro. Men tudi neki šteka (duron 1G, 256Mb DDR, MX400 64Mb) ampak v 800x600 je dobr. Dejte zvok na ful, ker je dosti boljši.
Let\'s make some soap ...

the_unborn ::

Mene je pa vn vrgl, pol sm pa reku da bom kr na celo pocakal :)

||_^_|| ::

Un|verse: kakšno grafično maš? Pusti grafiko na default nastavitvah pa ti bo najbrš delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

the_unborn ::

Graficna je Ti200 in ja, neki sem takoj snofal po grafiki :)

Tomi ::

Saj sploh ni dolg demo, jaz sem ga imel v petih minutah dol.
Se pa kul, samo ko nimam časa, da bi se preveč igral (izpiti kličejo).
metrodusa.blogspot.com

Predator ::

danes sem jo probal na p3 450@600 pa v3 >:D

a uganete kolk diapozitivov na 5 minut je na takem računalniku >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

blabla ::

jah zakaj si ga pa downclockov? :D

||_^_|| ::

lol:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TOCA Race Driver 2 ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
766775 (4318) gappee
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408519 (5698) PrimozR
»

CATALYST 3.6

Oddelek: Programska oprema
167898 (7383) freejack
»

TOCA pro race driver (demo) problemi

Oddelek: Igre
141021 (806) f|ction
»

nov demo za Toco 3

Oddelek: Igre
141033 (806) Thanatos

Več podobnih tem