» »

Brothers in Arms

Brothers in Arms

«
1
2

kihc ::

En nov špil na temo 2. svetovne vojne, podoben COD-u, z to razliko, da naj bi bil poudarek na timskem sodelovanju, kar se pravi inteligenca računalniško vodenih kameradov itd...

No nevem, če vas zanima...

- Uradna stran
- GameSpy
- Forum

- filmček z E3-ja (posneto z kamero)
- uraden filmček .mov .wmv

slike



Men se zdi zanimivo. :)
Komentarji?
x
  • zavaroval slike: Predator ()

VASkO ::

WOW 8-O

AndreAS ::

Zgleda dobro....
Cant wait (Fall 2004)>:D

jest10 ::

Kdaj bo kaj tole bilo zunaj?

BluPhenix ::

Cant wait (Fall 2004)>:D


doh, nekateri pa res berete poste ... Sicer pa dvomim da jim bo uspelo to...

Soni ::

PC
£34.99
available : 24/02/2005:\

jest10 ::

Danes naj bi ta igra uradno izsla.
Je kdo ze preizkusil "neuradno" verzijo?

globoko grlo ::

a ni sam za PS2 izšla

Good Guy ::

dons nej bi za pc izšla in upam da bo čišrej na kšnih torrent straneh če ne drgač jo bomo šli pa kupit
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

AnZo ::

Danes smo že 13. pa je izšla sam že za konzole... za PC pa kdaj?????
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

chucki ::

am za PC pa danes mnda pr rozicah :)

globoko grlo ::

jp
pa sm vedu, da sm šu včer prehitr z neta, bi jo lohka dons že nabijal

borinho ::

Fuuuuuul bedn MP (vsaj men) tko da ne bo zame, kškoda ker drugač zgleda ql, bomo pr COD-u ostal pa čakal COD2
if you miss your ex reload and try again

velentzar ::

Igra je že available!!!!
Mal sem probal single....zaenkrat kaže zelo dobro!!!!!!!!

velentzar ::

Je že mogoče kdo probal multyplayer...?????

Dr Evil ::

Igra je FLOP.Škoda

globoko grlo ::

se strinjam, grafika je na nivoju CODa in čisto nič boljša, igralnost je bl kt ne beda, spet je COD občutno boljši, še najbl mi gre na jetra nemirna roka, kot da bi bil skos nalit, kr neki, komej kj zadaneš.

Vglavnem, dosti pod pričakovanji, škoda, ampak tko to je

upam, da bo COD2 dost boljši

tsatthoggua ::

Multi player je pa cisto isti kot single. Imas nek objective in spet vodis doloceno stevilo osebkov, prav tako pa tvoj nasprotnik.
Igra v nacinu MP je misljena za manjse stevilo igralcev (2 ali 4).

kontra ::

Ali mogoče kdo ve če dela igra na GF 4 MX 440!
Hvala za odgovore
tečnoba

mx440 ::

mene tut zanima k mam isto grafo:D sej če pravjo da je grafika na nivoju COD-a pol upam da bo delal:D
lol?

Vesoljc ::

mislim da zahteva pixel shader, tko da svohotna serija GF-jev ne pomaga...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

mmmato ::

Špil ne podpira gf2 in gf4mx link!

[-=Jaka=-] ::

Dobr spil ... kar se igralnosti tice je bolsi od COD-a, vsaj kar se tice single playerja ... grafika bolsa od COD-a ... samo se pa spil verjetno ne bo obnesu v multiplayerju ...

Globoko grlo: kokr vem so pri tem spilu delali predvsem na realnosti ... zato se roka trese itd. Pac ni to spil zate ... jebi ga
WW 3

goranTNT ::

TUKI nekaj novic. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Xplicit ::

Lahko si pa preberete tudi pravila, tko da ne boste nekateri s takimi in drugacnimi pogovori zasli in bo treba temo zakleniti... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mannix ::

Men je ful hud spil ker upravljas svojo enoto,grafika je tud zakon sam se mi zdi da je ful kratek spil.
Lp Mannix

deniss ::

Je rejs de se nda počepnt u spili???
hell

Oblivion ::

Ni res.

speed machine ::

Počepnit se da, sam nism pa našel možnosti za uležt se. Res pa je tudi, da nism igral več kot pol ure.:D
//

Vesoljc ::

ima še kdo težava s sesutjem OSa ob izhodu igre?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

strictom ::

hitro link. bitte

/me is gonna be hvaležen!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

skymaster ::

Ni slab špil

lp!8-O
TJ

G-Force ::

Špil je megalomastičen!!!8-O

Grafika is nice, very nice...zvok je na trenutke že skor preveč realen...poka in škripa kot na fronti, res hudo realno!
Počepneš lahko brez blema...komande squadom so enostavne...nasploh je cel HUD (Head Up Display) zelo igralcu prijazen, brez odvečnih podatkov.
Sama igralnost je realna, RES realna. Prvi strel, ki sem ga v špilu sprožu je zadel Nemca v glavo - pade kot snop slame - naslednjih 20 jih gre mimo...strupeno realno Vam rečem!>:D

Špil ima še vedno določene "cvetke", ampak jih bojo s patchi počasi odpravljali, saj to je danes že itak povsod tak. Nix novega torej. Niso pa te napakice tko hude, da bi mogu zdaj kr nehat špilat, sploh ne.

Špil priporočam vsem z dobrimi živci in tistim, ki sta jih COD in MOH:PA pustila na cedilu v smislu realnosti. Tu se zares vidi, kdo je kdo, brez crossaira, brez healthov...tu lahko pokažeš kolko te je v hlačah, kolko razmišljaš z glavo, ko igraš. Ni vse v Rambo slogu...tega tu ni!
Špil je zahteven, na authentic je na trenutke NEMOGOČE naredit določen chapter, ampak SE DA! Ne obupat, ampak velikokrat boste umrli...

LP.
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

Superboyy ::

bah it sux

to da je spil realn mi je bedno

sam so pa posledice granat hude :)

strictom ::

a je kak demo že

če je a nalima kdo kak link. google nič ne najde!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

G-Force ::

StricCOM se šališ?

Špil je zunaj že 14 dni, in če ti na Googlu nič ne najde pol maš ti neki čudn Google!:D

Tu maš naslov uradne spletne strani:

www.brothersinarmsgame.com

LP
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

G-man ::

Igra mi je boljša od COD, manj risankasta, HDR naredi igro še slajšo (ampak je treba imet 6X AA vklopljen ker robovi so obušni). Sicer pa je realizem čutiti čeprav so nekateri elementi v igri čisto zato ker če ne bi bila igra povsem neigralna (Heal up Squad, zidovi in ojaška oprema alla sodi primerni za streljanje in kritje ipd.). Zares dobro narejena in zahtevna igra (čutim potrebo po vojaški izobrazbi kar se tiče taktike :). Me prav zanima Authentic (igram na dificult brez vseh pripomčkov).

rh^ ::

Igra res zapali. Realnost je na višku, vsake tolko ti reče v stilu da je vojna kruta in da igrice pa to niso in lahko "pozdraviš" celo tvojo enoto, ker pač včasih si kje prej zajebal! Res super igrica.. nekaterim prav zaradi realnosti ni všeč, jaz pa jo zaradi tega obožujem!

DominusSLO ::

Zelo realistična pravite? I must get this game!!>:D

strictom ::

GeeForse- čist normaln gugl mam. s uradne strani majo pa samo wallpapers pa web kits za zdljat. kaj si naj s tem?

PS.: ne igre kupit preden ne sprobaš demota!!!!!! če ga pa še ni zunej pa počakte!!! pa pravijo da je igra še kako dobra se lahko grdo zajeb*š!!!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

G-man ::

Demo pride ven v eventuelno kakšnih dveh tednih.

davidb ::

COD s enim- dvema streloma sekneš švabo direkt v čelo
BIA - streljas ko pes vse okoli, razen v čelo.

dobra je, samo preveč gumbov za vse te funkcije taktiziranja, vsaj zame.

G-Force ::

StricTom se opravičujem, demota še res ni. Čeprav ti bom kar tako povedal, jz sem špil kupu po prednaročilu in mi ni žal! To je bil prvi špil, ki sem ga kupu po 3,4 letih in je vreden vsakega tolarja.

Res pa je, da to ni špil kot COD in MOH serije, kjer pač šibaš po plati gor in dol in pobiješ vse kar miga, tu imaš in moraš uporabljat svoje "brate v boju", ker sam plat enostavno ne narediš. Tu ti tudi ni treba pobiti vseh nemcev...jaz recimo sem naredil že kar nekaj chapterjev tako, da sem kakega Nemca ali dva enostavno zaobšel, najdel sem alternativno pot in ju pustil živeti. Čeprav na AUTHENTIC tega ne priporočam, ker nikoli ne veš kdaj te bodo v hrbet potem šicnili.

Ne pričakujte od špila, da se boste šli Ramba, preden začnete igrat si obvezno oglejte kako oddajo Batllefield na Discovery-u, vam bo prav prišla!

Daleč najpomebnejši plus pa je, da ti soborci zlezejo pod kožo. Ščitiš jih kot punčico lastnega očesa, ne pošiljaš jih tja, kjer veš, da bodo pokošeni od strojnice ali granat...sploh, ko ti parkrat rešijo kožo pred gotovo smrtjo se prav navežeš nanje.

Sicer pride pa naslednji teden ven Patch 1.03, kjer naj bi popravili tudi nekaj gameplay bugov in nekompatibilnost z določeno strojno opremo.

LP.
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

G-man ::

G-force, a na Authentic se zalaufajo za tabo? Ker jaz sem včerja obrnil na Difficult pa mi je šlo na živce, da so tako statični.

ABX ::

Igra je bedna. Vsi zidi so isto visoki in to le toliko da jih ne moreš preskočit. AI je neumna kot kamen in občasno spamma neomejeno število sovragov. Po 1 uri igranja postane igra popolnoma enolična. Bljak!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

RC14 ::

ABX: Kakor za koga.

R33D3M33R ::

Sem preigral to igro že pred časom in moram priznati, da boljše igre na temo WWII še nisem igral, pa sem jih veliko (MOHAA, MOHAA:PA, COD itd.)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

poluks ::

dokler spoznavas novosti v igri je kul potem pa postane cista beda(ko dobis tank je se zanimivo)
da ne omenjam strelanja k cisto vsakic metek drugam leti ceprav meris enako, glede zidov se strinjam popolnoma(pa se to v nekaterih mapah je veliko nevidnih zidov ceprav bi blo logicno da jih ni-- vhod v hlev recimo--ne mors not ceprav si pravkar tam ubil tri sovrage-njihovo orozje je pac nedosegljivo za tebe), AI pa sploh ne bom omenjal!

multiplayer je pa itak sam za 4 igralce, pa se dva igralca ne moreta biti v isti ekipi ampak ima vsak svojo.----popolnoma zgreseno!!!!!!!;( ;(

Suli ::

Igra je wannabe COD2, pa ji ne uspeva najbolj.:\

Pyr0Beast ::

BIA sm obrnil že pred nekaj časa, pa me vsakič vedno znova presneča. Sovražniki in prijatelji so pa včasih tako tupavi, en pred drugega se rinejo tako da sovrag vse pobije. Včasih se pa še pri tebi rinejo tako da ne moreš nikamor. To da jih pa sam varuješ je pa res, men je blu kr hudo k so tistga v tanku šicnili. Na koncu se že naučiš strelati sovrage v čelo, pa učinki ruzaka na mrtva trupla so zanimivi, včasih, ko je glih na meji da bi truplo raztrgalo ga vrti in razteguje po zraku, najbrž ste videli če ste igrali.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163249 (2832) guest #44
»

Brothers in Arms: Hell's Highway

Oddelek: Igre
101336 (1159) kuglvinkl
»

Brothers in arms hell's highway (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1568728 (5074) OmegaM
»

Call of duty 3

Oddelek: Igre
192194 (1659) Jan987
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938405 (5789) Tilk

Več podobnih tem