» »

Virtual DJ

Virtual DJ

tomy2401 ::

Zdravo!

Jaz imam zvočno kartico 5.1. in bi rad da bi v Virtual DJ-u Tisto kar bi mel označeno da bi predvajal na zvočnike.... tisto kar pa nebi mel označeno pa na slušalke....

Sem že preiskal forume o tem... a nikjer ni natančneje razloženo....

Prosim za pomoč.

JOKER ::

A ni pogoj za ločeno predvajanje to, da imaš v compu dve (2) glasbeni kartici !?
Isto kot DJji imajo 2 gramofona ... na enem predvaja glasbo ki jo slišijo obiskovalci, na drugem si pa nastavi komad, ki ga bo zmiksal in dal v ospredje drugega pa utišal.
Upam, da sem bil dobvolj jasen ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

madog ::

ja maš možnost samo ti jo mora podperat tut zvočna pri tebi mislm da imaš problem da ti špila komad za ljudi potem pa ko priklopiš še headphones pa ti špila samo po enmu kanalu, vsaj men je tko, maš pod nastavitvam opcija kaj ti bo kje predvajal.

IMHO:sprav se raj na tractor ne pa ta dy.(ne rečm da je slab samo je dosti apps boljših)

tomy2401 ::

Kako naj zvem ali moja zvočna kartica podpira več kanalov?

madog ::

Sev v bistvu podpira več kanalov če maš 5.1( 6 kanalov), bistvo je v tem kako ti software dodeljuje posamezen zvok k svojem kanalu! Zelo dobro se je to videlo pri prvih driverjih za visto, kjer je delal samo stereo in ne vsi kanali streo kot smo navajeni v XP. dobra zvočna tudi ni tako draga drugače pa kakšni tuji forumi z debato o tvoji zvočni.

btw katero pa maš?

tomy2401 ::

Realtek ALC260 @ ATI SB600......: Tole mam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511209 (5017) Sarimner
»

5.1 onboard zvočna: 2 različna out-puta?

Oddelek: Zvok in slika
5963 (905) danix1
»

[Hi-Fi] Zvočne kartice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18012194 (8082) OwcA
»

Snemanje demo posnetkov z zvočno Terratec ews88mt

Oddelek: Strojna oprema
51430 (1371) Damjan Jagar
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363068 (2616) ciper

Več podobnih tem