» »

Problem z Nerotom

Problem z Nerotom

TOP ::

Pozdravljeni v Visto sem inštaliral Nero 7.0 verzijo in se ni inštalirala do konca ampak je javilo da manjka nek dll.Potem sem hotel odinštalirat,sam sedaj mi noče odinštalirat in ne morem gor dat 8 verzijo,ker mi javlja da je še vedno gor 7 verzija.Kaj naj naredim,ker je ostalo tud v registru.Ali obstaja kak program da bi to vse pobrisalo tud v registru.Hotel sem ročno izbrisat datoteko ampak ne pusti.HVALA

bluefish ::

Zaženi računalnik v Safe Mode in poskusi z odstranitvijo. Če ne gre, potem uporabi CCleaner za čiščenje registra in odvečnih datotek.
Nauk za prihodnje pa bo, da stvar naložiš iz založnikove strani in šele potem uporabljaš razne cracke.

Valvoline ::

Imaš program t.i. Nero general clean tool.
Spuće vse povezano z nerotom. deluje 100%
Evo ga tule noter
http://www.softpedia.com/get/Security/S...

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Ej Valvoline najlepša hvala je uspelo.Še enkrat hvala.

gwertix ::

da ne odpiram nove teme ... ko z nerotom zapečem DVD mi DVD predvajalnik javi unknown disc (mam pa LG RC388)in vrče dvd ven.
Zanima me, kaj bi lahko bilo narobe oz kaj moram nastavit, da bodo dvdji delovali???

oz je kakšna freeware alternativa, ki bo naredila delujoče dvdje (npr. v programu NCH Express burn mi dvdji na predvajalniku delujejo, problem je, ker mi je pretekel brezplačen čas uporabe programa, tko da bi ga zdej moral kupiti).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tezave z nerotom

Oddelek: Programska oprema
171012 (832) bobo55
»

Nero - vprašanje

Oddelek: Programska oprema
6930 (742) gwertix
»

nero 9 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101275 (922) borch
»

Label flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
358254 (5524) shany
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845634 (4322) BlackHole

Več podobnih tem