» »

Label flash

Label flash

thefire ::

Imam nec nd 4571a ki baje da ima label flash tehnologijo. Baje da vse nd xxx1a imajo...
Uglavnem zakaj mi ne dela v nero 7 premium label flash?
Nimam sploh ikone v programu za ta kurac od label flash!
Sem pobral help file iz njihove strani in pise da bi morala bit ikona katera pravi burn image with labelflash in tako dalje, ma jaz te ikone nimam sploh (je tudi slika kako izgleda ikona in kje je in tam je jaz nimam! )

Zakaj ne?


Lp andrej

thefire ::

aja.. pa se to, da nebo kdo pameten :) imam labelflash dvd medije !!!
pri meni je problem da ze opcije v neru nimam.

kokos25 ::

a imaš prave label flash medije?...če jih nimaš, ti je lahko jasno, če pa jih imaš, si pa najnovejšga nerota dol flikn....če je pa 7 najnovej, pol sm pa malenkost za časom...:D

probaj s tole verzijo NeroExpress 6.6.1.3d

LP
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

kokos25 ::

dobro, sm pisu, k si popravek naredu:)

probaj s tisto verzijo pa poročaj...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

thefire ::

sem probal ze z vsemi verijami nerota, od 7 do 6.6 in nevem se katere vse in je vse isto!!!
imam prave label fleš dvd medije

kokos25 ::

poglej na nalepko, mogoče so ti pa napačno verzijo dvd rw-ja dal....tud to je možn....ampak malo vrjetno...

drgač pa tezko reči, kje bi lahko bil problem....
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

thefire ::

dvdji so 1000% pravi :) toliko se pa ja spoznam a :D je pa mozno da se je kaj "skregalo" ker sem dajal neke pače :) za lightscribe gor... ker nero 7 kurac zazna light scribe teh. labelflash pa ne... je mozno da se je kaj po fu***o??

kokos25 ::

nism govoru o dvdjih ampak o sami enoti....aha, pobriš vse mozne patche, pa nerote, pa se enkat probaj samo nerota instalat....da se je pa kaj uničl....hja, vse je mozno, mogoče se te dve komandi med sabo ne štekati...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

thefire ::

ja ja je tudi enota prava, ga imam tle na mizi v roki :) in pise na njemu da je 4571a pa tudi win xp ga zaznajo tako da naj bi bil pravi.

thefire ::

pa tudi nero ga vidi kot _NEC ND 4571A

kokos25 ::

no, zdj pa si vzami pu ure cajta, pa nared tk kokr sm reku uninstall install...

mora delat....
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Shankana ::

Men tud ne funkcionira stvar. Mam isti pekač in problem kot thefire

Izi ::

Zakaj pa obstaja iskanje? :|

Nec DVD rekorderji in LabelFlash

Je vse opisamo prav tukaj na Slo-Tech.
Vombat je vse podrobno opisal.

Pravi, da LabelFlash deluje samo na Nero-tu 6.6.1.3, ki je bil narejen prav za NEC-ov LabelFlash
Če pa eno DLL datoteko iz tega nerota preneseš v duge verzije Nerota pa deluje tudi drugje.

Poročajta, če deluje.

Shankana ::

Namestiv sem Nero 6.6.1.3 kjer mi funkcija Labelflash deluje, vendar pa mi noče pečt DVDjev. Ne vem zakaj???

Nato pa sem namestiv še Nero 7 in omenjeno datoteko skopirav, vendar kljub temu funkcija Labelflash ni bila prisotna. :(

TOP ::

Mora delat meni dela poglej če si v pravo mapo skopiral.

rontajzel ::

Label flash deluje v vseh novejših verzijah od 6.6.1.3d, tko da ni tle problem!
Jst mam NEC 4551A in Nero 7.0.8.2 in stvar čist lepo brez komplikacij laufa :D
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

Shankana ::

Vse sm še enkrat inštalirav vendar stvar še vedno ne dela. Datoteka je sigurno v pravi mapi.
Mam pa Nero 7.2.0.3 in Nec 4571.

Izi ::

7.0.8.2 in 7.2.0.3 že vsebujeta podporo za Label Flash in ne rabiš več LLS.dll

Če ti z 7.2.0.3 še vedno ne dela potem probaj Nerota popolnoma odinstalirati in tudi v registru pobriši vse v vezi Nerota.
Nato ga naloži nanovo in mora delovati

Shankana ::

Deluje, tnx IZI! 8-)

Konlov ::

Jaz imam tudi 4571A in Tapravga Nerota in sem probal en FujiFilm DVD-R 16X LabelFlash medij zapisati sliko, pa se komaj kaj vidi.Saj nisem pričakoval ne vem kaj, ampak malo bolje pa vseeno.
Ali se da zgrešeno sliko prerisati?

Gapkolino ::

Fantje zanima me s kterim programom pol vse skupi zapečeš gor na DVD, al je kje kaka ikonca al kaj... ni mi čist jasno..
Hvala

thefire ::

fantje in punce... labelflash deluje samo če:

predno se namesti kateri koli program za pečenje dvd-jev in ostale stvari
je potrebno namestiti popravek oz. PATCH od HP za lightscribe teh.
šele potem namestite nero in ostale programe za peko. in bo delovalo kot bi moralo
če naredite obratno ne dela.

1. hp popravek oz. dodatek, karkoli je ze.
2. install nero verzija katera podprira label flash in lightscribe

podobno kot bi hoteli namestiti driverje za grafiko brez directx-a

N-E-O ::

Mam problem. Uporabljam Nero 7.2.0.3, kjer lahko zapišeš slikce na dvd pod Extras/Burn label. Do sem vse lepo in prav.. vendar je problem v tem, da mi zapisuje samo na podatkovno stran medija! Pod Change so opcije Data side, label side, both sides zasenčene. Privzeto se pikica vidi na both sides.

Sedaj sem ravnokar zapekel 4,4G podatkov na label flash medij, pa se spodaj na Burn ne da kliknit (je zasenčeno).

V čem je sploh problem?
Follow the white rabbit.

N-E-O ::

Aha lol sem že odkril vzrok težave.
Medij je samo potrebno obrniti v zapisovalniku, tako da je njegova zgornja stran na spodnji strani zapisovalnika.
Follow the white rabbit.

AngelOfDeath ::

@thefire

Labelflash deluje z Neroti verzije: Nero 7 Premium (Nero 7.0.8.2 ali novejši)


Za aktivacijo Labelflesha delujejo samo določene serijske zato si mogoče kupil napačno.
edit: Slovnica

iNDigo_Child ::

In kako veš, če maš pravo serijsko? Js naj bi jo garant imel, pa mi vseen ne dela...
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

AngelOfDeath ::

s pravo serijsko se funkcija vklopi
edit: Slovnica

Samurai- ::

alo daj nekaj mi ni jasno..
vse sem pogledal,DMA deluje,zapise mi dvd v 8 min,vse lepo in prav,mam 6.6 verzijo labelflash mi rise,
vendar ko hocem narisat sliko traja to eno uro...
ima se kdo kak tak problem oz ve kdo kaj za vraga se dogaja? poslal sem nazaj in imam sedaj novega,ter isto,tako
da imam jaz ocitno neko napako!??!!?
pomoc prosim
FRP and Strategic lord Samurai-
-->---

Samurai- ::

DAJ edina moznost ki jo se vidim je da je software zjeban,ampak da
bi z nerotu 7.x.x.x enejblu labelflash nucam serial ki odklene software.
ne koristi mi orig key od 6.6 ki ga imam saj ne deluje..

mi lahko kdo poslje privat msg in serial od nerota ki odklene labelflash z 7.x.x.x verzijo ?

morda bo potem delovalo
FRP and Strategic lord Samurai-
-->---

jeck123 ::

Da vam povem najprej eno stvar:

Pred kratkim sem kupil tudi jaz pekača in sicer Optiarc dvd-rw. dvd-r 24X Labelflash.
Poleg tega sem še kupil medije in sicer Verbatim Lightscribe 10 com. (CD-R)
Ampak sem se malo zaj... Nisem vedel še da labelflash deluje samo na dvd (zaenkrat).
Zdaj sem si nabavo dvd-r in probal kako to laufa:
Ha tako je kaj se tiče nero: vam povem da imam nero 7.3., kje je v neboste verjeli v Visti)
Imam sicer visto home basic, ki je sicer skrekana in deluje pekač brez proglema, brez kakih popravkov. Zariše sliko tolko tolko kvalitetno, traja pa točno 25 minut.
Za tiste ki vam nero nagaja pa verzija nero 6


Lep Pozdrav

hudychk ::

No čist tko... tud js sm meu probleme in use je že blo napisan tle gor na forumu...

Zdej bom samo še enkrat povzel use skupi in strnu za vse tiste, ki ne preberejo cele teme...


1.) Najprej ugradiš DVD pečko u računalnik, na katerem še nimaš posnetega Nerota (če imaš že posnet kakšen nero, uninstall kot je napisal izi in na novo install)!

2.) Ko maš pečko ugrajeno u računalniku, posnameš "Nero 6.6.1.3" ali pa katerokoli PREMIUM verzijo od 7.0.8.2 naprej! Js uporabljam Nero Premium 7.2.3.2 in use lepo dela.(Dodatna pojasnila še tukaj... http://www.nero.com/nero7/eng/Labelflash.html)

3.) Ko imaš posneto tapravo verzijo (6.6.1.3 ali pa od 7.0.8.2 naprej), moraš imet pravilne prazne DVDje in sicer na njih mora pisati LABELFLASH, na tiste ki so LIGHTSCRIBE ne moreš risati slik s tehnologijo LABELFLASH! Prazni CDji LABELFLASH še ne obstajajo...

4.) Funkcijo za LabelFlash maš na izbiro tako v Nero Express, kot tudi v navadnem Nero Burning ROMu (osebno uporabljam Nero Burning ROM - ikonca za LightScribe je desno zgoraj).

Js sm naredu tko k sm zdej tuki napisu in mora delat. Mislm, da sm s tem povzel celotno temo in upam, da bo komu v pomoč! Usaj men je tole porabl dost živcev in časa, da sm use najdu po raznih forumih.
The Devil himself!

Volk| ::

Kateri nec vse podpira LightScribe tehnologijo?
Za Labelflash vem, samo nekako se mi zdi da je LightScribe boljša varianta.

Volk| ::

Nabavil neca 4571a in zadeva noce laufat...
Vedno mi javi naj vstavim pravi disk. Pa ga sigurno imam. LAbelflash mediji, narobe obrnjen not, nerota 7.2.7.0 sem veckrat dal gor pa dol pa brisal register pa še vseeno noce pect. Ne vem vec kaj naj delam.
Kaka ideja?

Volk| ::

Že dela...register sem slabo popucal...zdaj pa gre ko sem ga natancno pobrisal:D

nurmaln ::

labelflash preverjeno dela s tole verzijo nero http://www.nakupi.net/buy.php?&productId=4308

pa strošek spet ni tak...

shany ::

Zanima me če lahko prvo zapečeš sliko in potem podatke? A to kj vpliva 1 na drugega ali ne?
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LightScribe in LabelFlash

Oddelek: Pomoč in nasveti
156240 (1107) DoberDan
»

Nec DVD rekorderji in LabelFlash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6828308 (18625) Mitko_R

POMOČ - Hitro!!!

Oddelek: Strojna oprema
71080 (918) Stepni Volk
»

dvd pekač in kako na dvd zapečti napis,sliko namesto etikete

Oddelek: Programska oprema
101733 (1585) JOKER
»

NEC 4551i Pomoč

Oddelek: Strojna oprema
10973 (838) TOP

Več podobnih tem