» »

Novosti pri prenosnikih

Novosti pri prenosnikih

djmusica ::

Zanima me če se obetajo kakšne napovedi in novosti prenosnih računalnikov v prihodnjih mesecih (procesorji ,tehnologije,...)? Najbolj me zanimajo novosti pri HP-ju in Applu. Zanima me tudi če bo pri Applu kakšen novi MacBook.
Hvala!

El Nino ::

Kar se tiče novosti, bo pomoje najbolj čakanja vredna AMD-jeva platforma Puma. Info: http://www.badxp.com/55/amd-unveiled-pu...
Intel pripravlja t.i. Centrino 2, ki pa nekih revolucionarnih reči ne bo prinesel in bo verjetno sprememba le nova lepa nalepkica na prenosniku. Info: http://www.informationweek.com/news/har...

Nisem pa siguren, kdaj bi obe novi stvaritvi prišli na naš trg.

Moje mnenje.

LP

Zako ::

za Apple novice prebri na: www.macrumor.com

LP
Zako je zakon!!!

mescaline9 ::

Naslovi za apple govorice
www.macrumors.com
www.9to5mac.com
www.appleinsider.com
www.tuaw.com
www.ilounge.com
www.engadget.com
www.gizmodo.com

Glede jabukov je trenutna situacija taka, da obstajajo indici, da Apple dela na Macbook touch-u, ki naj bi bil prvi (drugi?:) apple tablet. Pred kakšnim tednom so se pojavile tudi slike prenovljenega ohišja Macbook Pro-ja (ah...rumors:), za Macbooke pa se že dalj časa špekulira, da naj bi dobili alu ohišje. Dokaj smelo je napovedati, da bo septembrski refresh vseboval centrino2 (montevina) platformo in rahel dvig v frekvencah procesorjev. Najkasneje do sredine januarja (Macworld) pa bodo predstavljena tudi prenovljena ohišja MBP, mogoče tudi MB.

djmusica ::

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira prenosnika: Asus vs Hp vs ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
449438 (8820) ST-777
»

Applove novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5620522 (19050) Key Quest
»

Izkušnje z Applovimi prenosniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10811252 (7299) zee
»

Apple posodobil svojo linijo prenosnikov in zaslonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
20521747 (14169) coma2black
»

Appli popularnejši v luksuznem segmentu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
629028 (6639) Matek

Več podobnih tem