» »

Torrenti in Mininova

Torrenti in Mininova

c0dehunter ::

Zanima me ene par stvari... Če uploadam nek torrent na eno stran, lahko dodam tracker kar tam not v tisto okence (zelena pika) in dat ok? Al je treba na novo torrent naredit?

Pa kaj pomeni tist v oklepajih pri rdeči puščici? Vem kaj so seeders in leechers, sam zakaj v oklepajih?

Pa še to:
Naredu sem torrent, dodal trackerje ki so napisani na strani od mininove, in ga uploado. Zej js ta torrent seedam. Ko grem pa na mininovo pogledat pa piše, da je 0 seedov...

I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

OmegaBlue ::

Načeloma moreš uploadan torrent ponovno downloadati v svoj client in seedat s tam.

V oklepajih so vsi seederji / leecherji na katere nisi povezan, zraven njega pa na koliko si povezan.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

c0dehunter ::

Ampak ko torrent uploadam na demonoid.com, je vse vredu, piše 1 seed.
Ima to kaj z tem, da je demonoidov tracker prvi (glej sliko) ?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

madog ::

Mal me je zmotil un rdeč gumbek na spodnji strani zaslona, kar pomeni da nimaš odprtih zahtevanih portov. Odpri si porte, naštimej firewall iin bi mogl delat. Če maš porte zaprte se peer-i ne morjo povezat s tabo kar seveda pomeni da ne morjo downloadat od tebe.

c0dehunter ::

Sem disejblal SP2 firewall, in je sedaj namesto rdečega gumba tam spodaj trikotnik z klicajem. Sem kliknil na "Test if port is forwarded properly" in je napisalo da izgleda da je zaprt.
Mislim da je to zarad tega, ker mam Mobitelov Instant internet, ki uporablja NAT - tudi portscanna ne more nihče naredit na tem IPju, ki ga ima moja mašina nazunaj.

Sem pa videl da je že nekaj ljudi si lahko downloadalo, tako da mislim da vseeno dela (glej sliko - Total Uploaded).
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

madog ::

Ok trikotnik je že enmal bolš ampak vseeno ni to to. Glede na to da uporabljaš mobitel potem mislm da ni možno. Mogoče če bi ti nekako dodelili statiko in nato routali mimo njihovega firewala. Poklič pa upraši če se da to nardit samo mislm da ni možn oz da tega ne ponujajo, možn bi mogl bit.

c0dehunter ::

Enkrat smo imeli debato na nekem linux forumu, da bi načeloma bilo možno da bi se kdo povezal na moj comp oz da bi se obnašal kot server, in sicer z tunnelingom.
Ve kdo kaj več o tem, oziroma če je to možno?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470275 (20411) Rias Gremory
»

Omrežje - torrenti

Oddelek: Omrežja in internet
253152 (2275) Ribič
»

The Pirate Bay se vrača kot Feniks (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5022557 (16982) antonija
»

Internetno piratstvo - zaslužek ali zgolj dobra volja ljudi?

Oddelek: Loža
243815 (2735) leiito
»

Pirate Bay nazaj, napad delo osamljenega jezdeca

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4917864 (15558) Mesar

Več podobnih tem