» »

Posta Slovenije :(

Posta Slovenije :(

«
1
2

mtosev ::

Paket katerega sem narocil prek Amazoni ni. Rok je poteko. Klicali smo 2 poste v MBju. Rekli so da pri njih ni.

Na Amazonu pise SLO 10-12 dni.

Kaj zdaj?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

solatko ::

Na Amazonu naj ti dajo številko pošiljke in potem urgiraš na pošti, lahko pa, da sploh še niso poslali. Najprej urgenca na Amazon.

mtosev ::

12paketov prek amazona od 2005. in vedno je prislo in to pred rokom. tudi po 7d prej. zdaj pa je cas poteko
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Na Amazonu naj ti dajo številko pošiljke in potem urgiraš na pošti, lahko pa, da sploh še niso poslali. Najprej urgenca na Amazon.


"marko.tosevski@gmail.com"
date Tue, Jul 8, 2008 at 5:30 AM
subject Your Amazon.com order has shipped
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PaX_MaN ::

Če nima Amazon && nima Pošta == imajo nekje vmes?

opeter ::

Mtosev, lahko bi bil malo bolj potrpežljiv. Počakaj še kak teden, pa boš videl, če v tem času nič ne prispe, prvič vprašaš pri Amazonu, počakaš na njihov odgovor in le po tistem maltretiraš Pošto.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

AlienGT ::

Nah, jaz sem na Amazon doplačal za express delivery, pa sem dobil šele čez več kot 1 mesec. Nikoli več z doplačilom.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

Pimoz ::

dan!
delam na pošti tko da grem glavo stavt da je poštar tole založu :) mal upraši unga poštarja k pr vs nosi se bo hitr spomnu kam je dau...drgač pa če je velik paket pa ni biu za podpisat je možno da so ga napošti dal v predalčk na čakanje..to greš pa na pošto pa uprašaš če majo kje ta tvoj paket...zmeri pa lohka daš prijavo na pošti sam vrjam da te bo pol poštar sovražu pa ti daju raztrgane reklame&stuff v kaslc...odloči se sam :)

ps: dopušam tudi možnost da se je izgubil na poti...sam to se res redko zgodi...

solatko ::

Če delaš na pošti bi lohka vedu, da poštar, ki ti nosi reklame nima nič s paketi, razen če ga prosiš, da ti drugi dan prinese (kakšen manjši paketek), da ni treba tebi na pošto (seveda je doplačilo). Za pakete je na pošti zadolžena paketna dostava, ki nima prav nobene veze z rajonskimi poštarji, razen po kakšnih odročnih krajih, kjer se paketnikom ne ljubi iskat vsako hišo posebej.

Pimoz ::

to pa nebo držal...dons sm po grosuplu kot poštar meu za dostavt 3 pakete (ja pakete ker imajo oznako cp in bilo so z odkupnino) ter kar nekaj navadnih paketov (brez da se je treba podpisat) paketna dostava pa je samo za večje pakete...povrhu vsega sem poštar pešak-torej tisti z vozičkom in vse kar gre v voziček tudi dostavim...

Pimoz ::

in ja dostavlanje manjših paketov je v mojem opisu delovnih nalog...

TOP ::

Odvisno,kje živiš,če živiš v vasi in ima poštaz avto potle ti pripele ta poštar,če pa je privas poštar z mopedom potem pa paketna.Ej Primoz,če si ti poštar,potle pa delaš lepo reklamo za pošto.Kot prvo se je treba prepričat,če so paket sploh odposlali in dobiti številko paketa,šele potem ukrepati.Promoz ti si očitno študent,ker pojma nimaš.

solatko ::

Vendar to na pošto ni prišlo med navadno pošto, temveč kljukec, ki dostavlja pakete, ni našel strank in je kar na pošti pustil. Lokalci pač poznajo stranke po imenu, un pa iz LJ ali MB pripelje iz dispečerskega centra, pa po manjših krajih pojma nima kam nest.
Imamo pri nas na bloku kišto, v katero poštarju pripeljejo pošto, da jo pol raznese, pa včasih tudi paketnik iz kombija zmeče not manjše pakete, da ne zgublja časa, samo to ni čisto po pravilih in dispečerji večina ne vedo za te finte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Volta ::

Mtosev - upam samo da se paket naposled le najde. Drugega ti ne morem in ne znam trenutno rečt.

OZZY ::

Koker jaz vem amazon ne dostavi preko pošte ampak preko enega dostavnega servisa. Vsaj tako je blo pri men.
Go with the flow.

kmetek ::

ja navigacije so danes res predrage, NOT. :)

OldSkul ::

če naročiš počasno dostavo, potem še kako pride preko pošte slo. Zadevo ponavadi prinese tisti poštar, ki raznaša še pisma...

mtosev ::

nisem vzel najbolj cheap postnino. Expedited Shipping
(business days) sem placal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pimoz ::

@top: zakaj bi branu pošto oz. poštarja če je zajebu...jst še nikol nism oz od ljudi pričakujem da grejo na pošto pa povejo kaj je narobe...in ja sm študent sm že kr neki cajta to delam...

komolonimbus ::

Niso poslali paketa na Amazonu ziher
Pošta Rules so dokaj zanesljivi

mtosev ::

Paketa se ni. :) In kak zdaj stoji ga lahko preprosto odpisem. 26-30E bo slo v nic. Paket ni bil zavarovan tak da :D. :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nevone ::

A si vprašal na Amazon kdaj so poslal?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

In kak zdaj stoji ga lahko preprosto odpisem. 26-30E bo slo v nic.

Hitro si obupal. En dan po roku dobave jokcaš, 4 dni po roku dobave pa dokončno obupaš. Pa dej človk, včasih ne gre vse po načtrih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

SebaR ::

mtosev kupi si peskovnik...
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

mtosev ::

Ma zdaj mi je ze vseeno. Ce paketa ni kmalu mi je mama rekla da bo mi ona placala nov paket. Rajse da 3xEur ko da se jebe z posto Slovenije. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

Ma kaj nisi takoj mamico uprašu, če da za še en paket. Se ne bi še mi tukej sekiral zate.

Sploh se pa ti je.i s pošto pa Amazonom, sej se ni treba mamici. A ti nimaš časa?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

SebaR ::

Ma kako lahko sploh obtožiš pošto slovenije mi ni jasno kaj se delaš takega nespota če naročaš iz tujine, rajvajenc noobovski.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

mtosev ::

Ma kaj nisi takoj mamico uprašu, če da za še en paket. Se ne bi še mi tukej sekiral zate.

Sploh se pa ti je.i s pošto pa Amazonom, sej se ni treba mamici. A ti nimaš časa?

o+ nevone

Glej. Mlade mojih let (20let) je jemljejo resno. Sem ze to dozivel ko pa je bla mama zdraven so meli drugacni odnos. Ce bi bil Amazon kriv bi jim pisal. ebay in tuje trgovine te jemljejo resno. Preprosto mam pun k*rac takega odnosa pa tudi nikjer ne pridem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

c3p0 ::

20? Glede na pisanje ti bi dal enih 14. Smo čakali na paket tudi po mesec, dva - in dočakali. Včasih pač roma najprej v kakšno Slovaško, ali pa si ogleda še kako drugo državo in komaj nato najde domov.

mtosev ::

spomnim se amazonovega paketa na katerem je pisalo DE Post - nemska pozta.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mihajlo carr ::

če tebe k si 20 star ne jemlejo resno mah pol mene še dolgo nebojo resno jemal. če ti pa kej sikajo jih pa nekam pošleš..
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

mtosev ::

če ti pa kej sikajo jih pa nekam pošleš..


Ne jaz se ne spuscam na tak nivo, ker nisem primitiven.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Bob Rock ::

Pri 20. si ze odrasel moski, pa verjemi da bi te vsak, ki te vidi, tako tudi jemal. Normalno pa, da te ne, ce prides nekam z mamico, ker sam nisi sposoben odrasle komunikacije...
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

mtosev ::

Pri 20. si ze odrasel moski, pa verjemi da bi te vsak, ki te vidi, tako tudi jemal. Normalno pa, da te ne, ce prides nekam z mamico, ker sam nisi sposoben odrasle komunikacije...

ne ko sem bil z ex frendom me niso resno jemali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

WarpedGone ::

Če mate kakšen konstruktiven predlog, ga prosto prispevajte. Nabijajte pa kje drugod. Hvala.
Zbogom in hvala za vse ribe

nevone ::

Glej. Mlade mojih let (20let) je jemljejo resno. Sem ze to dozivel ko pa je bla mama zdraven so meli drugacni odnos. Ce bi bil Amazon kriv bi jim pisal. ebay in tuje trgovine te jemljejo resno. Preprosto mam pun k*rac takega odnosa pa tudi nikjer ne pridem.


Moj namen ni tebe za..bavat u tri krasne. Ampak jest vseeno mislim, da je delno problem tudi na tebi. Ti enostavno greš reševat stvar s predpostavko, da te ne bodo jemali resno. In potem ti vsak njihov odgovor, ki ga ti smatraš za neprimernega, služi kot potrdilo te tvoje predpostavke. Tako ne boš prišel nikamor. Tudi, če greš s predpostavko, da so sigurno na Pošti zaje..al, te ne bodo ravno z vsem navdušenjem prepričevali v nasprotno. Tudi če imaš prav, se ti splača v pogovor vnesti nekaj diplomacije, ne pa da enostavno pričakuješ, da te bodo nosili po rokah in si potem užaljen, če te ne. Nauči jih odnosa s stranko, ne pa da se nočeš konfrontirati z njimi. Samo bodi v svoji konfrontaciji malo bolj diplomatski, predvsem pa ne hodi tja s predpostavko, da te ne bodo jemali resno, zato ker nisi 50 letni gospod ali gospa.

Poleg tega pa mislim, da bo tista pošiljka še prispela. Medtem greš pa lahko na Pošto še malo povprašat. Ampak pojdi s predpostavko, da bi rad prišel nekako do tiste pošiljke, in ne s predpostavko da te na pošti ne jemljejo resno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mtosev ::

tudi v soli nisem bil na urah informatike, ker je ucitelj res bil kreten. bil sem samo prvo uro celo solsko leto. v rolan je bil en s katerim sem mel opravka 100%ni kreten. clovek rabi imet odnos do stranke intudi ce manpr 15let on ga ni mel in od tistega casa nisem vec nic kupil. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nevone ::

tudi v soli nisem bil na urah informatike, ker je ucitelj res bil kreten. bil sem samo prvo uro celo solsko leto. v rolan je bil en s katerim sem mel opravka 100%ni kreten. clovek rabi imet odnos do stranke intudi ce manpr 15let on ga ni mel in od tistega casa nisem vec nic kupil. :)


Že že, da se ljudje nemogoče obnašajo. Ampak če se jim stalno umikaš, če se jih stalno izogibaš, se nazadnje izogibaš vseh. Ker idealen ni nihče. Vsak se kdaj obnaša kot kreten. Naj te to, da so nekateri kreteni, ali pa da se včasih ne obnašajo po standardih, raje zabava. Ne jemlji jih preveč resno, ker v nmogo primerih niti sami ne mislijo tako zelo resno. Ljudje imajo opravka z različnimi ljudmi in z njimi tudi različne izkušnje. Zato je včasih skok na prvo reakcijo prenagljen. Moraš razviti nekoliko vztrajnosti pri svojih načelih, ne glede na to, kako močna se ti zdi nasprotna stran. Pri nas temu rečejo samozavest, jaz imam raje izraz samozaupanje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mtosev ::

kako pa maj jaz 18letetni ucitlju od npr 50let postavim?

zvezi sole je pac socijalna me umaknila iz konfliktne situacije. ucitelj je mel probleme z mano ne jaz z njim. na koncu sem 3trimestra naredil v 45-90/120min. knjige tak nisem nikoli pogledal. pri powerpointu pa sn 5 dobil. to je bilo pri drugem ucitlju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

kako pa maj jaz 18letetni ucitlju od npr 50let postavim?

Ja kaj pa je delal s tabo?

zvezi sole je pac socijalna me umaknila iz konfliktne situacije.

V šoli gredo itak po liniji najmanjšega odpora. A misliš, da socialni se pa da z učiteljem ukvarjat, čeprav bi se v tem primeru morala. To, da socialne službe v šolah niso to, kar bi morale biti, mi je jasno.

Marsikateremu učencu se godijo krivice, vendar vsi nanje niso tako občutljivi. Razmisli malo o tem, da se ne pustiš spraviti s tira. Ni potrebno da se takoj na začetku zoperstaviš. Že to, da stvar jemlješ bolj zlahka, čeprav sploh ne zgleda tako, je korak naprej. Včasih so stvari, ki se ti zdijo grozno resne, lahko naravnost smešne, če jih pogledaš z distanco ali pa iz nekega drugega zornega kota.

Seveda ti nihče ne more natančno povedati, kako in kaj reagiraj v določenih situacijah. Lahko pa malo razmisliš o tem, da morda preveč prizadeto dojemaš stvari in odnose z ljudmi. Vendar to ne moreš spremeniti čez noč. Če pa začneš razmišljati v pravo smer se bodo rešitve začele ponujati kar same.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mtosev ::

hehe blo je kr hudo. SSPS Maribor je "krasna" sola. Ucitlji in moji sosolci pa so THE BEST. :) take stvari pac niso za verjet tak bom reko. je blo par zalo ok ucitljov 80% pa sploh niso sploh sposobni imeti normalnega odnosa. se moja mama je to izkusila ko je sla v solo. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

No, pa da gremo ontopic spet ...

A boš potem še malo počakal na tisto pošiljko, ali boš že jutri naročil novo? Zakaj si tako prepričan, da se ni kje drugje zataknilo, kot na Pošti?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mtosev ::

grem v london 27.7 za 2tedna in ce ni pac ni.

na amazonu sem od leta narocil vsaj 12 posiljk in tudi po 6dni pred najnizjim rokom so prisle in VEDNO v roku. zdaj sem placal za nekaj $$ vec in vzel (prej sem napisal katero sem izbral} in paket zamuja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dejanslo ::

Warped1, ze 1. post je definiral temo tako, da ne more biti konstruktivna ;-)

mtosev, iz tvojih besed in stila je zelo ocitno, da ni problem zgolj v teh kretenih, ki ti skacejo na pot.. Resnicno ti priporocam obisk psihologa, kajti ce ne bos razcistil pri sebi, bo ti svet venomer metal polena pod noge - 20 letnemu gospodicu (ne mulcu) ali pa 50 letnemu gospodu - ti pa bos imel obcutek neizmerne krivice.. Samozaupanje, kot je rekla nevone, se da pridobiti tudi samostojno ali s pomocjo prijateljev, ampak je izredno tezko in v primeru spodrsljaja vodi v marsikaj, zato se raje obrni na ljudi, ki vejo, kaj pocnejo..

Glede paketa pa, kot je ze bilo receno, malo se pocakaj, p***amadona!
There`s More Than One Way To Do It

mtosev ::

prijatlji? kaj je to? :)

tocno 0 jih imam. sem mel dosti "prijatljev" kateri so bili z mano ko so nekaj rabili al imeli korist. ko me vec niso rabili so me odjebali. pa tudi dosti ljudi h0ce biti frendi z nami, ker je moja mama osebna zdravnica. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

5er--> ::

Se ne čudim.

nevone ::

zdaj sem placal za nekaj $$ vec in vzel (prej sem napisal katero sem izbral}

Hehe ... to je bilo zgleda usodno. Sicer je pa že nekdo omenil, da je storil podobno pa se je tudi paket nekje zataknil. Tako da ... res ... malo še počakaj. Morda te bo paket čakal, ko prideš iz Londona.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

sem mel dosti "prijatljev" kateri so bili z mano ko so nekaj rabili al imeli korist. pa tudi dosti ljudi h0ce biti frendi z nami, ker je moja mama osebna zdravnica. :)

Ti imaš problem večvrednostnega kompleksa, kar ne bi bilo nič narobe, če ti istočasno ne bi primanjkovalo samozaupanja.

Imaš dve možnosti:
1. da si na podlagi večvrednostnega kompleksa povečaš samozaupanje

2. da glede na manjko samozaupanja, nekoliko zmanjšaš svoj večvrednostni kompleks in nehaš misliti, da si edini na svetu, ki te je kdo kdaj izkoristil, ampak raje izkoristi še ti koga. Če pa je tvoj cilj to, da nihče nikogar nikoli ne bi izkoriščal, potem tega cilja pač ne boš nikoli dosegel.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

d0rK ::

Nevone, don't waste your breath. :p

SmeskoSnezak ::

nevone, če mu misliš pomagat, go talk private! On nuca prijatelje in družbo, ne pa poduk v psihologiji. :P
@ Pusti soncu v srce... @
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23552935 (3317) starfotr
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647111055 (29082) destroyer2k
»

Pošiljanje paketa , nakazilo na trr

Oddelek: Loža
387778 (5419) amacar
»

Posta Slovenije... poden

Oddelek: Loža
254492 (3346) gazibo
»

Paket via Pošta slovenije - nepričakovana dodatna postavka

Oddelek: Loža
4910082 (9081) kitewing

Več podobnih tem