» »

Posta Slovenije :(

Posta Slovenije :(

1
2
»

šernk ::

prijatlji? kaj je to? :)

tocno 0 jih imam. sem mel dosti "prijatljev" kateri so bili z mano ko so nekaj rabili al imeli korist. ko me vec niso rabili so me odjebali. pa tudi dosti ljudi h0ce biti frendi z nami, ker je moja mama osebna zdravnica. :)


če nimaš nobenih prijateljev bi se globoko zamislil kaj je narobe s tabo. ja obstajajo prijatelji ki so le ko te potrebujejo, vendar dvomim da so vsi takšni. če si pa mamin sinček potem logično da te noben ne jemlje resno. in te tudi noben nikoli ne bo, saj zgleda nisi sposoben odrasle komunikacije.

glede paketa pa: kako veš da je pošta kriva?? kaj če je pošiljka ponesreči šla v napačno letalo in namesto v evropo potovala na kitajsko??? kitajci rabijo določen čas da pošiljko zavrnijo in pošljejo nazaj, nato pa bo poslana v slovenijo.

pred kratkim se je zgodilo da je nekdo avte odpeljal v anglijo namesto v španijo ker ga je tako vodila navigacija. to je pomenilo takoj 2-3dni zamude pri dostavi, pa zaradi tega še niso naročili nove pošiljke. saj pošto sortirajo ljudje in ljudje delamo napake. dvomim da je kakršen koli paket se že izgubil za večno, saj ga nekdo na koncu mora plačati.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

McHusch ::

Tako mimogrede, meni se je en paket iz Slovenije v Slovenijo izgubil daljnega leta 2004 (je pa res da pri Yellogistics) in ni bilo več sledu o njem. Nikoli.

Pa je bil paket kar dosti vreden (40k takratnih).

Po drugi strani moram pohvaliti pošto. Celjani veste, da imamo v Novi vas cel kup nekih ulic Pod gabri, Pod lipami pa kaj vem kaj še. Nisem točno vedel, pa sem napisal samo ime, priimek in Pod drevesi (Nova vas) in je prišlo. ;D

imagodei ::

Emm, res sori, ne želim biti offtopic, ampak sem preveč firbčen... "Srečujem" tegale mtoseva sem ter tja v kakšni temi in res ne vem...

Kaj je s tem človekom? A se zajebava, al je res, khm, mal čez les?
- Hoc est qui sumus -

mtosev ::

vse je res.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

strictom ::

Thats the sad part about it.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

whatever ::

A se zajebava, al je res, khm, mal čez les?
vse je res.


No comment.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

SmeskoSnezak ::

Ja, nič čudnega, da je čez les, če pa ždi nonstop na kompu, pa vam zaupa svoje dogodke in frustracije, vi pa ga jebete in pomilujete... Kolkokrat še treba napisat, da človek nuca frende in družbo, ne pa računalnik? mtosev, vrži komp čez okno pa idi kaj bolšega delat, recimo frende iskat.

p.s.:Ko ste že tak zainteresirani zanj, najbolš da odprete novo temo z naslovom: Pomagajmo mtosevu :P
@ Pusti soncu v srce... @

imagodei ::

Dej ti...
- Hoc est qui sumus -

Tody ::

Sej je pol nakladalnice posvečeno njemu :) Dost za njegov ego

nevone ::

mtosev, vrži komp čez okno pa idi kaj bolšega delat, recimo frende iskat.

Za frende iskat ne rabi komp skozi okno metat. Sploh tole s frendi ... brez veze, da se s tem obremenjuješ, oziroma da dovoliš drugim, da te s tem obremenjujejo. Ni vsak rojen za to, da ima okoli sebe kopico frendov in "frendov". Če jih nimaš, jih pač nimaš. Če bo uletu kakšen primeren prav, če ne pa pač ne bo.

Drugače je pa zanimivo to, da se ne povežejo med sabo bolj tisti, ki nimajo frendov. Nekako bi človek pričakoval, da bi se morali potem vsaj ti dobro med sabo razumeti. A se očitno ne. To pa je fuc.ed up zadeva.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

shadeX ::

Zanima me ena stvar:

A je možno da če jaz pošljem paket z odkupnino po pošti, da se "magično" paket izgubi, ter denarja jaz ne dobim?

Kako tako stvar potem rešit in dokazat da si imel noter 300€ vredno stvar recimo ?

Brias ::

shadeX je izjavil:

Zanima me ena stvar:

A je možno da če jaz pošljem paket z odkupnino po pošti, da se "magično" paket izgubi, ter denarja jaz ne dobim?

Kako tako stvar potem rešit in dokazat da si imel noter 300€ vredno stvar recimo ?


ce si poslal samo z odkupnino ( brez da zavarujes vrednost ) bos dobil samo postnino nazaj ... nima veze a je odkupnina 1k eur, ce nisi extra zavaroval dobis nazaj. ... postne stroske ...

shadeX ::

ok in kako pošta potem pristopa do tega problema. kako in zakaj in kje se je paket izgubil?
potem lahko vsak, ki ima poštarja za prijatelja "ukrade" paket..

dela potem sploh pošta na tem?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23553293 (3675) starfotr
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647112372 (30399) destroyer2k
»

Pošiljanje paketa , nakazilo na trr

Oddelek: Loža
387838 (5479) amacar
»

Posta Slovenije... poden

Oddelek: Loža
254512 (3366) gazibo
»

Paket via Pošta slovenije - nepričakovana dodatna postavka

Oddelek: Loža
4910115 (9114) kitewing

Več podobnih tem