» »

Prince of Persia: Next Gen

Prince of Persia: Next Gen

«
1
2

LeXani ::

Nov princ, nova zgodba.
Trailer Trailer HD
Inerview
Homepage

Izšla po za večinoma platform, v obdobju počitnic (USA).
Igra bo uporabljala "grafični motor" od igre Assassins Creed.
Čas prve prijave 04.11.2005

]Fusion[ ::

Mah mo vidli kaj bojo naredli, če bo vsaj podobno kot prejšni trije deli bom špilal :) Seveda če bo za PC in mi ne bo preveč štekalo :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Berserker ::

phhhha sam toti POP ne bo boljsi od prejsne triologije. bo to coop slucajno??

LeXani ::

Ja, neke vrste bo ja.. iz trailerja razvidno. Ženska družba =D
Čas prve prijave 04.11.2005

Berserker ::

hahhhaha
Si pa mel pri POP1 in POP2 tut zensko druzbo

LeXani ::

Sam ta novi princ mi pa ni kaj preveč všeč.

Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

TokioGangsta ::

trailer se mi zdi super in dosti bolje kot prejšni POP
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Berserker ::

res men tut ni vseč prejsni POP pa so ki bolsi warior within se posebej ko je bolj temacen pa zgodba ko gres nazaj v cas pa v sedanjost neves kdo je kdo

iLichu ::

Warrior Within je best prince of persia ^^ najbolsi combat system,zgodba,šefi itd.

Berserker ::

prej sem malo nerazumno napisal mislo sem da je prvotna POP triologija bulsa se posebaj WW ta pop bo mogoce za probat

]Fusion[ ::

joj tr33k zaj pa si me lepo nasmejal :D Za info: tudi zdaj nisi nič kaj bolj razumljivo napisal :)
Tip: uporabi ločila...

No da ne bo post čist offtipic:
Meni je tudi bil WW najboljši del. Za njim sands of time potem pa še trojka, ki se mi je zdela že malo zlajnana. Mi je pa bil všeč sistem speed killov v trojki. Me pa še zanima če bo v novem tudi možno čas nadzorovat. Kao so sands of time uničeni al ne?
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

PaX_MaN ::

Ooookej, tale prikolica zgleda kot en smešno animirani FF filem.

Berserker ::

ma ločila gor al dol .!?
sem trojko tudi igral na wii pa mi speed kill sploh niso prijeli ko sem zamahno (verjetno bug al sem prepocasen). bi pa speed kill bili bolsi ce bi potekali po god of war nacinu ( pravi knof ob pravem času).

iLichu ::

kaksne pa sm mel jst tezave s nastavljanjem TeamSpeaka ???

LeXani ::

Debatirajta drugje, in držita se teme.
Čas prve prijave 04.11.2005

tilinho20 ::

Super pride nov POP. Sicer pa The sand of time mi je pa d best.

LeXani ::

Speed art trailers : 1 2 3
Čas prve prijave 04.11.2005

LeXani ::

Nov trailercek
Ni slabo za vidt, lep način bojevanja.
Čas prve prijave 04.11.2005

LeXani ::

Čas prve prijave 04.11.2005

laught ::

ali bo ta novi del, sploh imel kakšno vezo s prejšnimi deli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

iLichu ::

ne bo mel nubene veze z prejsnimi deli

AapocalypseE ::

Novi Prince of Persia bo izšel decembra letos

Novi del zelo dobre serije iger Prince of Persia bo kmalu mogoče igrati na skoraj vseh platformah, ki so namenjene igram.

Ubisoft je danes potrdil datum, kdaj izide novi Prince of Persia. Od 2.decembra bo na voljo za PC, XBOX 360, Playstation 3, ter tudi nova verzija za Nintendov DS. Prav ta bo poimenovana Prince of Persia: The Fallen King. Pri Ubisoftu so še povedali: "Prince of Persia odpira novo poglavje v igrah Prince of Persia s stvarmi kot so, popolnoma nov stil bojevanj, prosto gibanje po okolju, dinamično umetno inteligenco...

http://www.slo-gamer.si/napovedi/novi-p...

Tr0n ::

Looking good.

Ceprav sem pri ogledu video posnetkov dobil obcutek, da skoraj ne moras umret, ker ti Elika vedno pomaga mid-air.

laught ::

škoda da so šli delat neki novi stil,rajši bi videl, da bi blo vse po starem..

R33D3M33R ::

Hm, meni pa ni všeč, da je princ postal še bolj superman kot prej. V prejšnjih delih mi je bil OK, sedaj po videnem, je pa skakanje enostavno preveč nerealno.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

laught ::

Kaj obstaja mogoče demo za to igro?

Tr0n ::

Nope.

Berserker ::

Ja igra je že zunaj danes oz. tretjega je izid igre. Upam da je dolga, če ima pod 10 ur igranja je niti ne pogledam.

AapocalypseE ::

Upam da je dolga, če ima pod 10 ur igranja je niti ne pogledam.

To je brezvezno govorjenje, ker četudi ma pol majn, jo boš igral, če ti je všeč prince of persia.

_Prince_ ::

ma igram jo ce je samo 1 uro dolga8-)

dronyx ::

Princ je zakon, tako kot Lara Croft. Všeč mi je, da lahko igraš na PC z igralnim ploščkom in všeč so mi nekatere uganke, ki so na nivoju Lare ali še težje. So much good games and so little time.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

laught ::

Ja sam vseeno škoda da se niso 4ke lotli.zaj jo bom pač probal z dolgčasa,ker trailerji me niso glih prepričali.

Berserker ::

Preveč repemčenja, nekih barv pa pomoči imaš, z lahkoto boš premagoval pasti in prehajanja na kak konec, mislim da mi je bil pop ww, najboljši od vseh, najbolj temačen in nikaršno repenčenje z pretiranimi meči in čarovnijami.

laught ::

Ok bil sem skoraj 100%, da bo igra crap,ampak..zaj sem jo sprobal in je zakon, kljub temu stilu grafike:)vse se lepo odvija,no zaj sem igral kako uro,upam da bo tut do konca dobra in se nebo začelo ponavljat...

Pesimist ::

ma daj kaka bedarija je to. Sej to ni spajdermen jebemti.

Berserker ::

ma daj kaka bedarija je to. Sej to ni spajdermen jebemti.

Sej to je to preveč lahke so ovire pa res si ko en spiderman, sej pravim pri pop ww, je še blo najboljše ko si se mogo kr fajn naj.. da si prišel čez kakšno past al pa ko se je vse podiralo pod tabo, tretji del je ži imel za pomoč tisto kejtno pa odbijače. Sej to je najboljše ko v tebi leži vsa spretnost brez pomnagal ali česa.

laught ::

Ja no zaj pa je že res postalo mal bedno, ko sam po stenah skačeš in se sploh nič več ne dogaja, škoda res, upam da bodo še kdaj naredili kakšne princa kot je two thrones ki je zame res no1.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

LeXani ::

Ja res, tt je bi res zakon, sploh pa tist ko si bežal pred dahako al kaj je bil že un z lovkami..:)
Čas prve prijave 04.11.2005

_Prince_ ::

celotna triologija je bila zakon in zame so bili to eni boljsih spilov sploh8-)
upam da mi bo tudi tale vsec...

laught ::

Tale sicer ni nevem kak slab, sam vseeno se nemore primerjat s prejšnimi deli, preprosto ni tak dober filing..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

Preveč otročje deluje pa fantazijsko. to je to.

laught ::

Okej zajle pa je igra postala res totalna bedarija, na začetku mi je bla res všeč sam zaj pa je polom totaln, kr nekaj pravljično je vse skupaj, pa bosi so bedni, vse se ponavlja druga kot skačes po zidah pa se z bosami fajtaš ne delaš, aja pobirat morš neke lights, kot bi špilal kakšno staro igro ko morš cekine pobirat.. Nevem kaj ubi študira, rajš bi se lotli nedaljevanje zgodbe pravega princa, ne pa neko "spako".. Zakaj je sploh naslov prince of persia, če pa si neki mutec, ko po pravljičnem svetu gazi, pa za sebe neve?.. Sem gledal intervijuje pa neki frajerček 20 letni tam bil kot glavni programer, tak se sploh ne čudim če taki nesposobneži delajo, isto kot z assassins creed ko je mela tista babura prste vmes, pa dobimo ven neki time shift med križarsko vojno z enačbami pa glupimi ponavljajočimi misijami, da o far cry 2 sploh ne govorim, ubitsoft res nezna več delat iger, včasih sem vsako njihovo igro z veseljem preigral, sploh prince of persia serijo, zaj pa na 2 leti dajo ven kako solidno igro(brothers in arms)naj grejo nekam v tri krasne, še atari ma boljše igre, za rockstarosom, valvejom... So pa še tak par svetlobnih let vzadaj, sploh pa škoda dnarja in časa za njihove zmazke. še dlja mi je žal... Ok škoda besed.. End!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

_Prince_ ::

:'( hocem starega princa in farah!!!!

laught ::

Ja se tvojemo oslu je farah ime8-O

bloo ::

ammm ka se dogaja z Ubisoftom zadnje čase???
- Toon Shader....no it's not cool! kr neki je (pa zgrozi me ob misli da ma CSI NY tud...)
- Nov Model Princa...povsem brez potrebe, stari je eden najboljših likov nasploh, potem pa grejo nardit enga klošarja grdega u papučah...da ne govorim o karakterju
- Nova zgodba...hmm sicer je Dagger of Time pa Vezir že mal znucano sam tole kar pa je v temle je pa naravnost katastrofa...
- to bi blo zaenkrat use in sem resnično razočaran

Berserker ::

V vlogo starega princa izkušenega veterana(ime ima ful smešno) se bi precej bolje počutil kot v koži tega novega berača z plehom ovitim okoli roke. Ubisoft je zafrknil vse igre ki sem jih pričakoval: farcry 2,pop, end of war edino bia še je v redu pa še to ni glih najboljša zamisel kr ni nič nove svežibe pa še zgodba ti rata kot kuj nekaj.

bloo ::

Pa še bojim se da film tud ne bo kej...že da so mu sploh nadeli ime (velik volj epsko je če nima imena tko npr. u Gothic igrah) je slab pokazatelj =(
Prince Dastan...wtf

laught ::

Ja škoda je da so igro tak zaj*, sem ziher da bi bla igra boljša če bi ohranli stari stil s staro zgodbo(nadeljevanjem), je pa res da ma novi princ dost boljši gameplay, se bojda je igra proti koncu zmeraj boljša, sam bolj špilam slabša mi je igra, sploh pa debilno je ko morš se fajtat dobesedno 10 krat z enim in istim bosom, z enimi in istimi fintami(tista rozasta spaka), pa tale fight sisem je tut u totalni p****.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

Potem se ga pa raje niti ne lotim.

laught ::

Sam tale del je težji kot pa prejšni princi,no vsaj meni..
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741507 (6740) Kvinta
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815284 (4944) oo7
»

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Oddelek: Igre
385322 (3858) opeter
»

igre kot darksiders

Oddelek: Igre
51366 (1268) MecH
»

FarCry brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10516590 (9717) R33D3M33R

Več podobnih tem