» »

Izkušnje z GeForce 3 Ti 200 prosim

Izkušnje z GeForce 3 Ti 200 prosim

AtaStrumf ::

Kakšne so kaj vaše izkušnje z GF3 Ti 200. A delajo sedanji špili na najvišjih detajlih z njo al ne? Recimo pri Athlonih 1GHz+, 256 DDR RAM, 7200 ATA 100 Disk, ipd.

PeTe13 ::

Dela.
Capitalism stole my virginity!

Vucko ::

Mora da dela.. :D
Airness

AnWar ::

Recimo igra Ghost Recon, mogoče ne:D :D
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

HUDiR ::

Npr. Amd 1600+ Medal of Honor dela, vsi detajli, 1600x1200. Je pa dost počasnejša od 500, vsaj v 3D Marku. Igre delajo brez problemov. Nove pa ne bodo več, vse ne! ;(

AtaStrumf ::

Pa saj se da navit na 500-tko al pa vsaj bliz. Men se navije na 240/500, kar je mislim da hitrost 500-tke, sam še vedno ne špila vse tekoče. V 3D Marku 2001 dobim 6358 navita na 240/500 pa 7257. Mam pa Athlona XP 1600+ in 256 DDR RAM-a in IBM IC35 ATA 100 7200 Disk, na Elite K7S5A. Sam v špilih pa ne dela glih gladko. Mam Win 2000. Mogoče to kaj zeza, samo prej je z GF2MX 32MB delal ful dober glede na kartico, gonilniki so pa 28.32.

nodes ::

Probi z me, 98 Optimatiziraj pol pa......
Modeli tud niso vsi enak hitri.
Medal dela kar na full. :D

Grega25 ::

Ni glih odgovor na tvoj ? ampak da ne odpiram novega posta:
Kako pa je z tv-outom pri tej kartici?
A dela samo z drajverji al rabš TV tool in podobno.
Hvala za vaše odgovore.

the_unborn ::

Kolikor mi je znano je dovolj, da kabel ustekas pa preklopis u driverjih in voila!
Sicer sem pa z graficno zelo zadovoljen, vse siba perfektno, vkjucivsi mohaa in ghostrecon :)
Pa navija se tudi fajn...

AtaStrumf ::

Sam kabel uštekaš in se avtomatsko preklopi in dela ko šuš. Sem gledal film na 1024x768x32 na big screen TV-ju in je ful uživancija. Da o špilanju iger ne govorim. Vse zgleda še lepše in večje.

nodes ::

Sem ugotovil, da če nimaš proc hitrejši od 1kmhz je brez veze, hitrejš dela hercules 2mx skoraj v vseh igrag na ločlivosti 1024x768 16. Sploh ne vem, zakaj delajo npr. gf4600. Pomojem skromnem mišlenju sam za 3DMark natego >:D

p4 ::

AtaStrumf kaksn vent pa mas gor?a mas kej na ramih?

AtaStrumf ::

Na procu je kar spodoben vent na RAM-ih pa ni nič. Sem pa ugotovil, da na 240/500 ni stabilna. nekaj cajta dela pol pa med špilom zabrejka. Pa ne vem zdaj a je RAM al proc.

p4 ::

do kok mislis da bi sla z originalnim ventom?

AtaStrumf ::

Ne vem,...morm še mal stestirat. Ko ugotovim ti povem. Vem pa da 3D MARK 2001 naredi na 240/500 in tud špil dela ene 15 minut, pol pa štekne. Morm mal experimentirat z raznimi nastavitvami RAM-a in proca, sam je zdele bolj mal časa k se bližajo izpitini roki.

LordWorm ::

AtaStrumf skoraj isto racunalo imava.Koliko GB disk imas?

Garrett33 ugotvitve:
GainwardTI200 240/530,XP1800,256DDR,IBM IC35 60GB, XP pro Quake3 1000x700 VSE NA HIGH dela kar gladko.
8-) :(

AtaStrumf ::

Jaz mam pa:

- Athlona XP 1600+
- TT Volcano 6 Cu
- Leadtek GF3 Ti 200 64 TV Out
- ECS K7S5A (DDR)
- 256 MB DDR Samsung CL2.5 (dela valjada tud na CL2 in turbo timingih)
- 60 GB IBM IC35 ATA 100 7200 RPM
- Pioneer 106s DVD
- TEAC 24x40X12 Pečka (skor nova)
- Ohišje midi Tower z 300 WATT-nim napajalcem
- zvočna SB Live!

pa ne dela vse čist gladko kot je v časih ko sem imel Duron 800, 128 RAM-a in GF2MX 32MB. Kakšen drek je zdaj to?

Senitel ::

AtaStrumf: Ker OS maš, kere driverje za grafično maš, zakaj nimaš rama na turbo timingih?

AtaStrumf ::

Mam Win200, driverji so bli že tud najnovejši, pa sem zarad TV-Out-a dal tastare, RAM je pa tolk na Turbo kolikor mi ECS K7S5A BIOS to dovoljuje. A bi mogla taka mašina kot je moja delat gladko v vseh špilih zdaj ne. Sploh če grafiko navijem na 240/500.

Senitel ::

Itak, da bi mogl vse delat gladko...

AtaStrumf ::

Se pravi moram jaz nejke najti napako ane. A je kaj takega pametnega v BIOS-u? Recimo FastWrites al kaj podobnega. Imam v načrtu še nanovo inštalirat Win XP, da vidim če bo kaj boljš? Al pa morda kar Win 98, sam ne vem če se hudič inštalira v Dual boot, da mi ne bo povozil Win200, k popizdim.

nodes ::

3DMark mora biti vsaj 6000. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

the_unborn ::

Seveda, ce navijes pa se +1000 :D

_Mortal_ ::

Atastrumf: Da nisi pozabil inštalirati drajvere za AGP
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

AtaStrumf ::

Sem inštaliral tudi te. Sem jih posebej za ta namen povlekel dol z neta na moji ubogi 56k analogni povezavi, kar je kar trajalo pa ni nič pomagalo. Vse je nekako delalo samo z amoje pojme preslabo. Nazadnje sem z njo probal SOF 2 Demo in je začuda laufalo kot podmazano, samo itak je SOF2 samo malo izboljšan Q3A grafično pogon, ki pa že GF2MX ne dela težav ob spodobnem procesorju. No saj sem prodal to GF3 sedaj tako da težav ni več razen tega da delam zdele v 16 barvah na 800x600, ker windowsi očitno ne prenesejo prehoda nazaj na GF2MX. Sem probal vse živo, pa Detonator destrojer noče delat in več ne vem v čem je problem. Najbrš kak glup program od Leadteka, ki se ni dobro odinštaliral. Kak WinFox ali kaj podobnega. Sem si sedaj dal gor še XP-je, da lahk normalno grafiko gledam dokler ne pogruntam kako v 2000-ki nazaj spravt gonilnike. Ideje so dobrodošle.

nodes ::

Edina rešitev ti je format c: :O

globoko grlo ::

ja, po takihle kolobojiha je format c: še najbl kul

AtaStrumf ::

Not so fast!!! Pa kva vam je vi bi kar formatiral? K bi vedel kot programov in spilov in enga sranja je odvisnh od teh WIN-os nebi takih štosov pokal. Kaj bolj konstruktivnega če lahko!

Senitel ::

Načeloma moraš zmetat dol vse kar se tiče grafične, da se mašina boota v VGA mode-u (640x480x16 colori). Če ti do tega ne rata pridet pa inštaliraš "standard vga" grafično in šele potem daš gor detonatorje.

nodes ::

Če ti ne bo uspel vse dol pobrat od prejšnje, bo počasi delal. Prav čudno je da za to ne bi obstajal kakšen program. Imel sem že iste probleme iz MX na GF3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DirectX 9 bo v četrtek

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
192319 (2319) Aljo1
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017499 (6372) Doc
»

celeron 800/900

Oddelek: Navijanje
372134 (1548) Brane2
»

Inno MX400 64Mb TV out

Oddelek: Navijanje
191445 (1218) Binji
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704835 (4157) AtaStrumf

Več podobnih tem