» »

Nokia n73 in nedelujoči fotoaparat

Nokia n73 in nedelujoči fotoaparat

zisk ::

Dober dan! Pred kakim tednom sem si kupil novo nokio n73. To je moj prvi telefon, ki ima symbian. Torej, vcerej zvecer sem prenesel nekaj slik na racunalnik, nekaj pa sem jih hotel prenesti na telefon, da bi jih uporabil kot ozadje. Zgodilo se je sledeče: ko sem kopiral slike formata *.jpg na telefon, mi jih ni pokazal, potem sem jih probal kopirati v drugo mapo in ne v mapo images in se telefon se vedno ni hotel pokazati slik, le prostor so mi zasedle. Kasenej sem zbrisal se slike ki so bile posnete s fotoaparatom na telefonu in tudi dve mapi, v katerih so bile slike hranjene. Vendar pa se te mape ustvarjajo vsak dan oz, na dan ko uporabis fotoaparat in slikas. No po tem, mi tudi fotoaparat ne deluje vec. Ko odprem zaslonko oz odmaknem ploščico s fotoaparata, se telefon muci odpreti oz pokazati sliko vendar pa takoj vrze ven v meni. Ne morem uporabljati, ne fotoaparata na zadnji strani niti fotoaparata na prednji strani (kao za avtoportret).

Imam zadnjo verzijo programske opreme:
Version: 3.0704.1.0.1

Zanime me, ali morda ve kdo kaj o tem problemu, ter, ce posodobim oz ponovno nalozim programsko opremo na telefon, ali potem izgubim garancijo?
Hvala in LP!

zisk ::

Napakom sem odpravil, uporabil sem kodo *#7370# in ponovno nastavil telefon, na moje nastavitve! LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG se pri proizvodnji telefonov želi vrniti k dobičkonosnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5811804 (9591) klinker
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482213 (40228) mailer
»

Sony z novimi CMOS senzorji, kmalu s kar 12 megapiksli v telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
858917 (6993) Gavran
»

Nova anketa: ali si v gospodinjstvu lastite vsaj en digitalni fotoaparat?

Oddelek: Novice / Ankete
454477 (3693) MrM
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544038 (3475) Gandalfar

Več podobnih tem