» »

server + isdn

server + isdn

genni ::

A se bi dal poganjat server, ki je priključen na isdn ? Priklučen 24 ur preko arnesa. In kaj moram storiti da bi to delalo, nastavitve... Za server mislim uporabljat program AppSrv32.
genni - gen ni !

Arrivo ::

Odgovor je : DA:D

Čeprav ti bo lahko kdo v nadaljevanju še kaj povedal, glede ISDN in serverja:\ .

rc-car ::

Glede na to, da nimaš statičnega IPja, je najbolj da odsrfaš na dns2go in si dol potegneš programček, ki ti bo domeno vedno preusmeril na tvoj - spremenjeni - IP.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SLOWWWeb.net ::

A ni ta tema že enkrat bila?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

XsenO ::

Je že bla samo kaj češ dokler ni searcha:\
1 + 1 = 1

Arrivo ::

Narod te mal zavaja.
Če si 24 ur gor ti se IP ne spreminja in kakšnega dns2go ne potrebuješ !

rc-car ::

Arrivo: Na ISDN te SiOL glih tko kot na ADSL disconnecta!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Arrivo ::

rc-car : to prvič slišim
Se mi pa ne zdi realno saj lahko na SiOL-u, če imaš modemski dostop, zaprosiš za stalni IP usluga ( razen priklopa 2.000 Sit ) je brezplačna .

To mi je znano iz lasnih izkušenj...

rc-car ::

Arrivo: Meni je bilo tako povedano, iz lastnih izkušenj ne vem, ker nisem bil nikoli 24h z ISDN na netu.. ;)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Ales ::

Kakor so rekli, je izvedljivo. Glede težav z IP nimam iskušenj, ker jaz tudi tega še nisem poskušal preko ISDN.

Bo pa stvar izjemno počasna, razen če ne gre za domačo stran, s par obiski dnevno. Ampak dvomim, da bi kdo plačeval visok račun za impulze če gre samo za domačo stran...?

Če bi imel kabelski dostop ali pa ADSL, potem je vsaj stroškovno vseeno, četudi bi hitrost še vedno bila minimalna. Tako pa... ne splača se ti sploh.

genni ::

Ta priključek je v šoli kjer je preko 150 računalov in vsi so v omrežju in vsi imajo internet preko ISDN. Vse kable pa skup držijo nekaj switchov 32 kanalnih in rutar pa še nekaj 5 hubov vse preko 10/100 megabaudov povezave. Telefonsko storitev je centrex. :\ Ma ka to užiga
genni - gen ni !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216683 (11310) Tr0n
»

ADSL ali cabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534355 (3375) cbelica
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707833 (6139) DeLonghi
»

ADSL - Mnenja!

Oddelek: Omrežja in internet
452139 (1033) Mlchk
»

nujna ADSL vprašanja

Oddelek: Omrežja in internet
211467 (997) hatch

Več podobnih tem