» »

Brežičani z ADSL

Brežičani z ADSL

moby-dick ::

Ohh Yess ! Končno!! tudi v Brežicah ADSL.No ja vsaj pogodbe smo že dobil tko, da lahko najbolj pridni pričakujemo ADSL max- čez 1 mesec :D .
Kolka vas pa kaj pričakuje tuki pr nas v brežcah ?
Tko za statistiko?
Hear me out...

Zheegec ::

In potem boš ves vesel s pingom okol 200 in pa 20Kb/s surfal po netu :) Ni tolk roznato, kot se zdi :))

moby-dick ::

Veliko bolje kot pa ISDN ki me mesečno košta 12-15K z telefonjado skup pa gre največ 14K/s kot pa ADSL ki gre ziher hitrejš kot ISDN za 8K + telefončič :D
Hear me out...

LojzePek ::

Od kdaj so pa Brežice slovenske?

MTB ::

Pek,izbiraj besednjak.
moby-dick: a so tebe tud z telekoma klical? Mene je tipo že nekajkrat, pa mu ne morem dopovedat da ADSL-a še ne bom vzel. Ker je baje 16 (celih) priključkov, ne moreš verjet. Verjetno jim še teh ne uspe popolnit.

RS

webcreator ::

Ko ti na telekomu rečejo, da dobiš čez 1 mesec, pomen da boš konc poletja mel še čist mal za počakat pa ga boš dubu ... Vsaj v KK je blo tko, oblubl so mi ga začetk septembra, dubu sred januarja ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

SLOWWWeb.net ::

ALIEN3001: ti mu pa znaš vzeti veslje do ADSLja :D .

moby-dick: ko bo telekomvc pri tem, glej da ga SKUPAJ stestirata, če ne mu to takoj očitaj, da bo kaj v tej smeri ukrepal, če ne mu pa ne podpisat naloga :8) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

|fubar| ::

Jaz imam pa dobre izkusnje - dobim pogodbo za ADSL, pocakam par dni jo posljem in mi ze cez en teden pridejo priklopit in dela.

moby-dick ::

Uhh končno sem se lohko prijavil na slo-tech.Že par dni mi je težil da nimam pravic za prijavo (pa sem probal na ducat računalnikov,[in ja accout je bil prav)

RS: klical me glih niso sam sem pa dubu pogodbo, pa z enim "tele-karkoli" sem se menu v brežcah prav, da je sicer res 1 mesec roka vendar so brežce tko male da bodo to prej uredil.16 Userjev ?!?! resno ti to ? :)))
Hear me out...

moby-dick ::

Ja tako v petek (26.4.02) sem dobil nazaj potrjeno pogodbo iz strani Siol-a ter pa cd in navodila za instalacijo Siol ADSL paketa.Nekaj me zanima a ste (tisti, ki že imate ADSL) že prej dobil cd za instalacijo ?..sicer pa vem, da software suxx big time od tegale siola.

...waiting for ADSL connection.:D
Hear me out...

SLOWWWeb.net ::

Jaz sem dobil dan po montaži, ker so nekaj zamutil :\ . Drugač pa ti pošljejo takrat, ko telekomu vrnejo pogodbo.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

MTB ::

moby-dick: 16 priključkov, ja, dobro si prebral. Jaz sem bil pač na prednostni listi, ker sem ze za ADSL zanimal že kar dolgo nazaj. Kakšna firma ga bo vzela, mogoče šola (trenutno cela ekonomska in trgovska uporabljata dva kanala na ISDN-u) in to bo to. Pa bi radi prisli nekam. Bedno...

RS

webcreator ::

tist cd sm mel doma kake 2 mesca predn so mi prklopl ... zravn pogodbe dubu, pa še podlago za miša => jupi!:|
To all the virgins: "Thanks for nothing!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311897 (6065) angus255
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716712 (4268) clemmy
»

priklop na ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
201967 (1258) fRiK0
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422910 (1679) kleDo
»

pogodba za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
191895 (1460) NiggerBob

Več podobnih tem