» »

virusi

virusi

lele ::

no se mi zdi da imam malo virusov,sicer mi nič ne javla da jih imam samo mi dela računalnik zelo slabo pa kar ene strani odpera. tko da bi rabu en free program k ti mal pregleda računalnik in očisti.pa če se da čim boljšega
hvala,lp

Saintek ::

Avast, spybot search and destroy. Prvi je antivirus drugi pa za spyware. Za pohitritev sistema pa še lahko daš gor ccleaner.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saintek ()

dikle ::

Da nebom odpiral nove teme bom vprašal tukaj sicer to ne spada med viruse ampak pod antiviruse
K matični sem dobil kaspersky antivirus, nato sem inštaliral antivirus, po inštalaciji pa mi je pisalo da je antivirus zelo star, sedaj me pa zanima kje bi si lahko posodobil antivirus in kje se lahko registriram?? Zanima me pa tudi zakaj mi naredi bluescren in se mi računalnik ponovno resetira?

solatko ::

A boš kej več podatkov dal.

dikle ::

kaj še naj sploh več povem :'(

solatko ::

Predvsem konfiguracijo sistema: osnovna plošča, Ram, napajanje, grafiko, vse naprave, katere imaš priključene......, ker to da ti računalnik dela počasi, je odvisno od celotne sestave in obremenitve računalnika. Na nekem P3 vista verjetno ne bo delala, ali pa zlo počasi. Predvsem pa je važno, kaj z računalnikom počneš, če igraš vsak dan drugo igro in prejšnje ne odstraniš popolnoma (razne demo igre), imaš računalnik tako zasran, da je potreben dobrega čiščenja ali pa nove instalacije......

dikle ::

Moja konfiguracija je:
QX6850
Rampage formula x48
8800gt
lc power 700W
WD 500gb
2x1gb corsair 800mhz

Računalnik uporabljam predvsem za igranje igric vendar ne demo igric. Sedaj me pa zanima kateri antivirus bi mi priporočali, poleg osnovne plošče sem dobil tudi kaspersky antivirus sem si ga inštaliral in mi je po inštalaciji pisalo da je zelo star potem ko pa grem igrat npr. STALKER mi po 15minut naredi bluescren in se mi računalnik ponovno resetira. Sedaj pa me zanima če je to kriv kaspersky antivirus ali imam na računalniku viruse?? Ter če kdo uporablja kaspeesky antivirus me zanima kako se na njihovi strani resgistriram ker sem dobil tudi cd-key??

Meizu ::

Kateri antivirus? Nobenga. Komp najhitreje dela brez te nepotrebne navlake. Sam ne bit tko naiven pa odpret vsake strani, ki vsebuje viruse. To pa menda ja sam veš, kakšne so. Pa kšni čudni mejli in podobno.

dikle ::

ok. Zakaj se mi pa pokaže bluescreen, to me zanima ;((

Meizu ::

Če imaš piratsko verzijo potem je skoraj 100%, da ti antivirus prepozna špil kot nekakšen virus. Če maš pa original zadevo, pa res nevem kaj bi lahko blo. Probej odstranit ta antivirus dol, pa poročej kaj se zgodi.

dikle ::

Ta antivirus sem dobil poleg matične plošče a misliš da bi bila piratska verzija??

solatko ::

dikle - meizu je mislil na piratske igre, kjer vsi AV programi praviloma zaznajo crack kot virus in največkrat to tudi so (trojanci). Ni mi pa jasno zakaj ne daš gor viste, saj vprašanje če ti za to konfiguracijo sploh vsi gonilniki za xp-je dobro delajo. Ponavadi proizvajalci naredijo kar dober gonilnik za visto, za xp pa nekaj spackajo in problemi so tu.

dikle ::

potem mi svetuješ naj si dam visto gor?

solatko ::

Na tak sistem brezpogojno.

dikle ::

OK. Katero visto pa mi svetuješ katero si naj kupim ?

solatko ::

home premium ali ultimate.

dikle ::

kaj je pa sploh razlika med ultimate in home premium kajti razlika v ceni je ogromna :O ??

solatko ::

Razlika je v ceni, nekaterih funkcijah kodiranja in backupa, najvažnejša pa je jezikovni paket pri ultimate (premium je lokalna verzija in če hočeš slovenščino moraš vzeti slo. ne moreš pa pozneje brez doplačila spreminjat jezik, ultimate pa je jezikovno odprt).

dikle ::

in kaj se potem splača vzeti katero visto??

Meizu ::

uzemi home premium, saj razlike skorajda ne boš opazil.

El Nino ::

Še en glas za Home Premium. Mam nekaj mesecev in se mi zdi super.

dikle ::

kakšna pa je razlika med 32-bitni in 64-bitnim in katerega se bolj splača vzet

solatko ::

Vzemi 32-bitno, če igraš dosti iger, če pa uporabljaš bolj profi programe pa 64-bitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

dikle ::

a to se nebo poznalo pri igrah če naročim 32-bitno
a ta bi bila vredu http://www.mimovrste.com/artikel/262002... ??

solatko ::

Vredu, igre baje bolje tečejo na visti-32 (ne morem potrdit, ker ne igram iger).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri OS za "slab" prenosnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
395233 (4529) GTX970
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264353 (63945) Seljak
»

Medion akoya e7330 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
929005 (5596) Vorlon
»

32bit 64bit

Oddelek: Operacijski sistemi
112495 (2212) ender
»

Vista že na MSDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
629960 (4193) neoto

Več podobnih tem