Forum » Programska oprema » Nero Burning Rom
Nero Burning Rom
Maxtor ::
Mene zanima, zakaj vsaki teden pride ven novi Nero in kakšna je razlika med njimi. Meni se zdijo vsi isti, vsaj vizualne razlike ni nobene.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Športni vgradni filterOddelek: Loža | 9668 (9358) | DragonHeart |
| » | Prispel je Chrome 11 - nova ikona za vse (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Brskalniki | 25001 (22775) | MrStein |
| » | Koliko jeder potrebujete? (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Procesorji | 23776 (20905) | noraguta |
| » | Ubuntu podobo na ogled postaviOddelek: Novice / Operacijski sistemi | 12359 (9980) | wooted |
| » | SiolTV - kvaliteta Amino/Sagem (HDMI - Scart) ?Oddelek: Pomoč in nasveti | 4484 (4130) | Tomson |