» »

tv tuner

tv tuner

Exterminator ::

a ma kdo od vas izkušnje s tv tunerji? kirga se splača kupit, pa da ma teletekst, full motion capture funkcijo, pa LEPO sliko? pa da ni glih 50k... a poznate kako fajno in če jo, kk deluje?

msmiha ::

Kaj praviš na to kartico
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Exterminator ::

tnx
fajn zgleda, sam ne vem kako sliko ma na full screenu. 1280X1024 resolucija bi naj bla kr vredu a ne? a se jo splača kupit?

Exterminator ::

ups - šele zdejle sm opazu da ma en mal pod mano enak problem :)

danielka84 ::

kje se pa dobit to kartico?

Lime ::

Kartico prodajaComtron.
Pa še dost pocen je.

Predator ::

a mogoče kdo ve če se da na navadnih tv karticah gledat satelitsko tv ( pro7 in podobne free variante ) ker na žalost no cable @ home, 55k za digitalno satelitsko pa tudi ne dam

cekr ::

Da se gledat sat-tv, samo najprej moraš kupit takšno kartico, ki pa ima tudi svojo ceno(zelo blizu, če ne še več, zgoraj omenjene cene).

McNato ::

Digitalna satelitska kartica te pride največ 59€.
Europe Online prodaja en kit komplet, s kartico in polletno naročnino na internet preko satelita. nekaj podobnega imajo za kakih 50€ tudi pri Essediju.

J.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: McNato ()

Predator ::

We deliver to following countries:
Andorra - Austria - Belgium - Denmark - Finland - France - Germany - Gibraltar - Greece - Ireland - Italy - Liechtenstein - Luxembourg - Malta - Monaco - Netherlands - Norway - Portugal - San Marino - Spain (not Canary Islands) - Sweden - Switzerland - United Kingdom - Vatican City

v slo ne pošljejo kjub temu da bi plačal s kreditno in prevzel vse ekstra stroške poštnine ...
kot kaže si papež lahko pogleda en filmček gor, za slovence pa ni prostora

ko jih jebe, komaj čakam da bomo v evropi, da bojo študirali kje je slovenija

LordWorm ::

Drugace sem osebno zelo zadovoljen s svojim TVcapture98 od AVerMedie.

DJroky ::

Še zmeri pa ni dal nobeden pametne ideje kaj kupiti. Si bom jest tudi eno umislu, pa se mi sanja ne kaj. Sm gledu več zadev med tem tudi uno, ki je omenjena zgoraj, pa se mi zdi kr sumljivo poceni. Jaz hočem zadevo, ki vem da bo dobro služila svojemu namenu. Kaj pravite o tem modelu:
http://www.pinnaclesys.com/ProductPage....

mgermo ::

LunKi ::

Kaj pa tale od ATIja. men se zdi edina k bi bla še ql.

http://www.ati.com/products/pc/tvwonder...

Jst zaupam samo atiju pa nvidii

Han ::

JanezH ::

Če bi jaz nabavljal bi definitivno vzel Leadtek WinFast TV2000 XP.
Mam pa doma Lifeview98 in mi z driverji za Win2K odlično deluje (sam ne morem slike zajemat), driverji za WinXP pa niso pol k..ca vredni - se ves čas sesuvajo in pa slaba slika je. ;((

DJroky ::

No zdej pa mam dva favorita. Ali Leadtek Winfast TV2000 XP ali Pinnacle PCTVpro. Trenutno imam na testu Pinnacle PCTVrave, ki pa drugače deluje ok, samo snemanje ni zelo kvalitetno, jaz pa ga rabim predvsem za to. Kaj mislite vi?

LunKi ::

Tale od Leadteka je kr zakon sam kaj pravte na ATIjevo, men je sam važn da ma kvaliteto divx pa da lahko naštimam kdaj mi začne snemat(ati snema v mpeg2, a ni to DVD???)

LunKi ::

Jst si bom kr leadtekovo ubodu:)

mgermo ::

Ja mene je tut neki časa za to 2000XP vleklo ampak zdej skor mislim, da je

http://www.aver.com/products/tvstudio01...
torej Avermedia Tv studio boljša.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509821 (7630) edublin
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918928 (11968) Izi
»

NAKUP RAČUNALNIKA: P4-3,0 GHz + Maticna pl. Intel + TV kartica + DDR2 ali DDR + ?

Oddelek: Kaj kupiti
91387 (1156) silent
»

Nakup TV Kartice

Oddelek: Kaj kupiti
81707 (1511) Bramac ^^
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252005 (1491) All

Več podobnih tem