» »

Kje je najboljše gostovanje?

Kje je najboljše gostovanje?

blueman13 ::

Dobr dan. Zanima me če mi kdo od vas zna svetovat pri katerem ponudniku bi dobil dober, ne predrag, zanesljiv hosting? Mora imeti MySql, PHP in vse ostalo za postavitev foruma, joomle itd.. Nujno kar pa more imeti je neka nadzorna plošča (cPanel), da bi lahko s strežnikom upravljali tudi malo manj vešči. Namreč iščem strežnik za šolski forum in stran (tudi slike), ki bo šel iz roke v roko, če me razumete. Pa dobro bi bilo če bi bil ponudnik slovenski. A mi zna kakšen od vas pomagat oz. ma s katerim ponudnikom izkušnje?

blackbfm ::

Jaz bi ti svetoval tega
http://www.domenar.net/gostovanje.php

Zgleda mi dost ugodn in ni butaste omejitve prometa kot pri večini ostalih ponudnikov! Sicer z gostovanjem nimam izkušenj, sem pa registriral nekaj domen pri različnih ponudnikih in je ta najboljši. Hitro, enostavno, brez komplikacij, tko da če bi se jz odloču za gostovanje bi zih tukaj vzel.

Gost ::

Najdeš veliko že obstoječih tem. Vsa smetana gostovanja je bila že omenjena v zadnjih nekaj temah.

blueman13 ::

Se opravičujem, ampak res nisem našel ker sem nov na forumu in nisem prebiral tem. In dejansko tudi sedaj ne najdem teh omemb smetane.

BluPhenix ::

Oglej si temo Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd na vrhu tega oddelka. Drugače pa, kot že povedano ne kar nekaj prispevkov na to temo v spletiščih.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

blueman13 ::

tnx

Kater je Najbolši FTP klient, ker pri Total Commanderju skos neki prekinja? (da ne bom odpiral nove teme)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Jaz npr. uporabljam FlashFXP. So far no problems.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gost ::

FTP client: FileZilla.

AndrejX ::

Gigaspark - hitri, konkurenčni, zanesljivi.

HardFu ::

Sam imam pri Domenci VPS in sem zadovoljen
http://codeable.io

DC- ::

Gost ::

techfreak :) ::

Sam imam pri Domenci VPS in sem zadovoljen

A ni VPS overkill za en forum?

Gwanaroth ::

hostgator.com
Lights often keep secret hypnosis..

HardFu ::

Sam imam pri Domenci VPS in sem zadovoljen

A ni VPS overkill za en forum?


Odvisno od potreb, recimo za 48€ na mesec si hostam svoj website, kup poddomen za testiranje, imam root access, subversion in trac server, in kar je najpomembnejse sam imam popoln nadzor nad (virtualnim) streznikom in njegovim delovanjem.
http://codeable.io

neskoncno ::

Priporočam ti Hostkota al pa Žabec

techfreak :) ::

Tudi sam priporočam Žabec za gostovanje in VPS. Zelo dobra storitev z zelo dobro podporo.

Odvisno od potreb, recimo za 48EUR na mesec si hostam svoj website, kup poddomen za testiranje, imam root access, subversion in trac server, in kar je najpomembnejse sam imam popoln nadzor nad (virtualnim) streznikom in njegovim delovanjem.

Pri GoDaddy dobim gostovanje za neomejeno domen za 60EUR/leto.

JayKay ::

Spletnaabeceda, deluje bp.

techfreak :) ::

Neo-Serv je še ena možnost. So zanesljivi, dobra podpora in so že kar nekaj časa na trgu. Včasih so ponujali gostovanje v ZDA in je bil problem ping, zdaj pa imajo vse strežnike v Sloveniji.

HardFu ::

Pri GoDaddy dobim gostovanje za neomejeno domen za 60EUR/leto.

Tudi prav, sam imam za zasebne potrebe rajsi slovenske ponudnike, ker so bolj "pri roki" (majhni odzivni casi, kratek response time, telefonska pomoc)
http://codeable.io

techfreak :) ::

Pri GoDaddy dobim gostovanje za neomejeno domen za 60EUR/leto.

Tudi prav, sam imam za zasebne potrebe rajsi slovenske ponudnike, ker so bolj "pri roki" (majhni odzivni casi, kratek response time, telefonska pomoc)

Razlika med odzivnim časom je nekje 20 ms. Torej iz Nemčije je 40 ms, pri nas pa imajo ponudniki od 20 - 30 ms. Osebno še nisem opazil kakšnih razlik med 20 in 40 ms pri nalaganju strani.

Response time? Ponavadi so tudi tujci hitri (po mojih izkušnjah veliko bolj kot pri nas). Telefonska pomoč je povsod, samo pri nas je do 16h (Žabec ima za razliko do 20h), pri GoDaddy pa imaš vsaj do polnoči zaradi časovnih razlik.

In ponavadi so pri nas opazno dražji kot drugje. Pač odvisno tudi od velikosti trga.

Gandalfar ::

no pejte v sticky temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516558 (7478) next3steps
»

Spletna stran z emailom

Oddelek: Izdelava spletišč
111688 (1154) Excalibrus
»

Za vse ki se resno ukvarjate z izdelavo spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
192238 (1436) tomaz_sres
»

Kateri web hosting za blog?

Oddelek: Izdelava spletišč
192037 (1516) garg
»

GoDaddy napaden

Oddelek: Novice / Varnost
278788 (6468) Mesar

Več podobnih tem