» »

Spletna stran z emailom

Spletna stran z emailom

promixer ::

Pozdravljeni,

Rad bi naredil neko spletno stran kjer bi imel tudi email ki se navezuje na spletno domeno. Gledal sem komplet ma strani GoDaddy ki vsebuje:

-Professional email that uses your domain
-5 GB email storage

Kupim domeno in jo verjetno povezem s tem mailom. Sedaj me zanima ce je to dovolj ali moram biti pozoren se na kaj drugega?

Cena je 4e/mesecno. Je to vredu cena? Imate kak drug predlog da bi to vzel kje drugje? Mogoce je kje boljsa malo drazja varjanta ali je kje drugje ceneje?

Hvala za pomoc ter lp
| Phanteks Enthoo Pro | GTX 970 G1 Gaming | i5 4690 | ASRock H97 Pro4 |

nikjozo ::

Če imaš v mislih tole:

http://uk.godaddy.com/email/professiona...

Potem je to to za e-mail. Pod pogojem da imaš gostovanje za spletno stran že drugje urejeno, saj teh 5GB ni za web gostovanje, ampak email prostor.

SaXsIm ::

Godaddy je precej slab host. Samo za informacijo.
SaXsIm

neoserv ::

Bolj priporočljivo je vzeti gostovanje v Sloveniji že zaradi odzivnega časa.
Do USA je takoj 200ms, v Sloveniji se pa strežnik odzove z 2-10ms.

To pomeni, da bosta tako e-pošta kot spletna stran delovala hitreje (bolj odzivno).

Cene ja pa praktično enaka (cca. 4€ mesečno).
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

SaXsIm ::

Drugače, sam za gostovanje uporabljam hitrost.com, pa mislim, da damo za triletni paket 160 EUR. Zadeve delajo super. Pa, imaš tudi manjši paket, za manj mailboxov, prometa ter prostora.
SaXsIm

Lavish ::

pri godaddy kupi domeno, hosting pa drugje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lavish ()

...:TOMI:... ::

Domeno kupi tam, kjer je ceneje. Hosting pa bi tudi jaz raje vzel pri nas, sploh za te male stvari.
Tomi

gslo ::

pri godaddy ne kupi ničesar, razlike v cenah domene so minimalne. če boš imel le statičo, html stran, niti ne potrebuješ plačljivega hostinga, temveč le zakupljeno domeno. Na githubu npr. dost ljudi gosti statične / s statičnimi html generatorji narejene strani. pa še đabe je.

če potrebuješ hosting in se ne bi rad nategoval preveč, sta zabec.net oz. zgoraj omenjeni neo-serv solidna izbira. če je razlika v ceni med tujino in slovenijo za en pir, ne kompliciraj s tujimi ponudniki.

amacar ::

Js imam pri gigaplanet, 10€ na leto, đabe :)), domeno pa free na dot.tk.

peko_deko ::

promixer je izjavil:

Pozdravljeni,

Rad bi naredil neko spletno stran kjer bi imel tudi email ki se navezuje na spletno domeno. Gledal sem komplet ma strani GoDaddy ki vsebuje:

-Professional email that uses your domain
-5 GB email storage

Kupim domeno in jo verjetno povezem s tem mailom. Sedaj me zanima ce je to dovolj ali moram biti pozoren se na kaj drugega?

Cena je 4e/mesecno. Je to vredu cena? Imate kak drug predlog da bi to vzel kje drugje? Mogoce je kje boljsa malo drazja varjanta ali je kje drugje ceneje?

Hvala za pomoc ter lp

ne vem, daj še omejitve nalepi

malo je razlika med ponudnikom, ki ti ne pusti skoraj nič, in takim, ki pusti skoraj vse

pa hvala, si me spomnil, da grem na tor nodu prižgat ipv6

neoserv ::

gslo je izjavil:

če potrebuješ hosting in se ne bi rad nategoval preveč, sta zabec.net oz. zgoraj omenjeni neo-serv solidna izbira. če je razlika v ceni med tujino in slovenijo za en pir, ne kompliciraj s tujimi ponudniki.


Hvala za lepe besede!

Dejansko je tako, da pri nakupu vsak gleda kje je 2-5 € ceneje. Šele kasneje pa se izkaže, da ceneje ni vedno bolje - predvsem če se kje zatakne ali pa če kdaj potrebujemo pomoč ali nasvet.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

Excalibrus ::

webicom.net -> zaenkrat super in poceni ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516558 (7478) next3steps
»

Najcenejša .com domena

Oddelek: Izdelava spletišč
112948 (2300) neoserv
»

GoDaddy napaden

Oddelek: Novice / Varnost
278788 (6468) Mesar
»

GoDaddy naprodaj

Oddelek: Novice / Ostale najave
237358 (5847) techfreak :)

Kje je najboljše gostovanje?

Oddelek: Izdelava spletišč
215956 (4885) Gandalfar

Več podobnih tem