» »

Katero matično ploščo

Katero matično ploščo

msmiha ::

Ko je že ravno taka poplava matičnih plošč za AMDje se ne morem odločit katero naj vzamem? Plata se more dobro navijat, mora biti na SDR ramih in pa cena v Sloveniji ne sme biti več kot 40K SIT.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dami ::

Ej, počak da pride ona Epoxova z via kt333 v trgovine, pol te bomo pa s zravn vzeli ko bomo šli gor v avstrijo pa si jo boš tam kupu. Glede ramov: hja, boš pač mogu investirat v ddr.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

Thanatos ::

lahko bi poskusil z ASUS A7A266. Res da ima slabo čipovje ima pa možnost SDR/DDR.

msmiha ::

Za DDR itq vem kaj naj kupim samo jaz NOČEM imet DDR, ker so rami predragi pa še razlika v hitrosti ni velka. Če bi bila razlika za enih 20% ne bi rekel. Tako pa je metanje denarja čez okno.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tha_man ::

DDR, pa res ni toliko dražji od SDR 8-O Ponekod v tujini je pravzaprav že cenejši, in to je tudi edino logično (SDR se bo vedno manj proizvajal, DDR pa vedno bolj).

msmiha ::

To je že res ampak kaj pa naj naredi z temi 320 MB SDR rama. Če ga grem prodat ne dobim nič za njega. Ne vem kakšne razlike v hitrosti pa ni.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tha_man ::

Razlika je z novimi čipovji kar opazna. Poglej si kak test plat s KT266A chipsetom, kjer je zraven še kaka plata na SDR-u. Al pa vsaj SiS735, razlika med platami s SDR in SiS 735 (+DDR) chipsetom je približno tolikšna kot med SiS in KT266A.


Se pa strinjam da je malo šit prodavat 320 mega rama. No, zanj bi dobil vseeno precej več kot pred dvemi meseci :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

BustA ::

Mam ASUS A7V133, je najboljša plata za navijat pa tudi stabilna je zelo, stane pa okoli 35k.

Mal si poglej teste in boš vidu da je ta plata med najboljšimi!
Ma pa seveda SDR rame.
Devide Et Impera

salesky ::

Dami! Kdaj pride in kolko bo stala ta Epox-ova plošča KT333 cipovje?

Dami ::

Ja zunaj je že, testiral so jo že tudi na nekem sajtu. Najbolj me moti to da je epoxova stran v qrcu. Pod 'news' imajo zadnji update od junija 2001! Pa tud pod modlei plat te plate ne boš našu, pa še ene par novih tud ne (2 procesorsko na amd 762MPX čipovju). Sicer je na prvi strani vlka reklama, to je pa tud vse. Kdaj pa pride v trgovine pa pojma nimam. Je pa še ena fora. Via bo baje mal izbolšano čipovje kt333a prodajala kot staro (torej kt333). Torej bo treba pogledat al majo plate 8xAGP al ne.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

SLOWWWeb.net ::

No jaz bi ti priporoču IWILLa KK266, ki je res odlična ;) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

kuglvinkl ::

msmiha: jaz sem zaintresiran za 128 MB 133 MHz CAS 2, če imaš. kuglvinkl@yifan.net
Your focus determines your reallity

msmiha ::

Ne nimam imam samo 256MB CAS3 in 64MB CAS2 rama. Vrjetno bom kupil kar Gigabaytko GA-7DX+, ki ima DDR rame, ki jo dobim za 26.000 SIT in pa 256 DDR rama za 18.000 SIT.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

giuseppe ::

Elite K7S5A


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiS sistemski nabor

Oddelek: Strojna oprema
51107 (1062) boštjan
»

AMD sistem - priporočila

Oddelek: Kaj kupiti
71408 (1165) dexterboy
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372123 (1700) freejack
»

Athlon - da ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81657 (1469) tha_man
»

ECS K7S5A plata za AMD?

Oddelek: Kaj kupiti
111408 (1140) [t502]

Več podobnih tem