» »

Abit KG7 ali KR7 ?

Abit KG7 ali KR7 ?

Putimir ::

Vem kaj je boljše, sam a se res splača KR7?

Putimir

Daishi ::

KG7 ima par problemckov prevec za moje pojme !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

YiMMi ::

kaksne probleme ima KG7?
baje je med boljsimi in hitrejsimi platami?
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

ChiefThunder ::

Kg7 je bila proglašena za najboljšo plato na AMD760 naboru, vendar tud ostale ne zaostajajo sploh... sicer pa, kje boš dobu KR7, ter za kakšen denar?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

g0Run7 ::

chiefthunder: npr. v essediju za kakih 45 čukcov, kar niti ni nek dnar...

a je tko daishi?8-)

tedybear ::

45 čukov ni veliko?
raje dam 25k za elite k7itd + duron 1Ghz (Morgan)...
KABEL RULA!!!

Daishi ::

V sredo drug tedn sele dobimo KR7 ! Bo treba probat stvar!:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

azeed ::

Najbolj je pri Abitih žalostno, da je izdelava slabe kakovosti. Plate po preteku garancije kar crkavajo (če ne že prej), kar sem žal tudi sam že izkusil. Za ECS je dobro malo počakati, ker se trenutno prodajajo zelo "sumvljive" revizije.

Toplo priporočam epox 8kha+

matter ::

HM jest mam Abit BH6 pa nič ne crkava, dela uredu in ni problemov. NE vem če to o Abit rez drži :)

azeed ::

nisem rekel, da drži za vse. Je pa veliko % okvar na abitih, v primerjavi z ostalimi.

Jux ::

Tud jst sem zasledil na enmu forumu da ma abit zadnje cajte ful probleme s kvaliteto. Raje kupi MSI, EPOX - toplo ti pa priporocam Elitko (K7S5A).
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

g0Run7 ::

tedybear: mislim da za tako plato kot je KR7 ni nek dnar ne...seveda je odvisno koliko ga imaš8-)

moj sistem pa laufa na ECS K7S5A, na 1.5Ghz, 24/7, 100% stabilno...

Daishi ::

Mi smo imeli dalec vec problemov z Asus bordi kot z Abiti.

Epox se spomnim samo iz davnih casov Super 7 Socket-ov, tako da jih ne morem komentirat! :)
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

3LeR. ::

azeed: glede tega de je abit nezanesljiv, bedne izdelava itd.
NI! Jst mam zdele že svojo 2. abitko KT7A raid. Dela bp ! Prva je bla BH6 k sem jo prodal enmu modelu k jo zdej laufa 24/7 in mu še zmer laufa kot nova ... Stara je 3 leta ... garancije ma 1 let ... Tko de se mi zdi mal čudno.. Po mojih izkušnjah je abit ZAKON. Seveda se najde določen % bad robe, sam to se dogaja vsem proizvajalcem

azeed ::

Zdaj pa ti povem malo svoje izkušnje z abitkami.
Edina od njih, ki še deluje je na bx čipovju. KT7 sem moral kar 2x zamenjati, BH6 sem na srečo prodal še preden je crknila (takoj izven garancije). Kolegi jo z njimi niso dosti boljše odnesli... Če se boš pogovarjal s kakim (iskrenim) serviserjem, ki jih je že dajal skozi, ti bo lahko povedal kaj več o njihovi kvaliteti!
LP, pa brez zamere

Witboy ::

Fantje, jst sicer ne vem kaj delate s platami, ker men Abitka dela BP!!!:D Tko da ne vem v cem je point. Mam KG7 in je nebi zamenal za nben dnar. :P

azeed ::

Pol pa imaš eno uredu izvedbo abitke. Pa ne pozabi po lesu potrkat!

Daishi ::

Jst, ka se zgleda ne iskrim od iskrenosti ti povem tako:

Asus A7V 1.00 4/8 v garancijo
Abit KT7A 4/100 v garancijo

Problemi z Abit danes: decki, ka hocejo na KT7A Athlone XP furat ( na sreco jih je malo) in nestabilnost Athlona XP 1800+in 1900+ na KG7 V1.0.

Prvo zal neresljivo ( V1.05 board dela bp), drugo pa caka se BIOS fix.

Abitke so zakon, sam sem sel na Gigabyte GA 7DXR, ker Abit se ni imel DDR boarda in ne zato, ker sem mislil, da je slaba. GA 7DXR mi dela ko urca in jo bom s tezkim srcem zamenjal. Zamenjava bo glej ga zlomka Abit KR7.

Resitev zakaj se vracam na Abit je lahko vec:

1. Sem debil
2. Nimam druge sanse
3. Mislim, da je Abit OK

Dvojka odpade, ker se sprehodim po stacuni in zagrebem! >:D

Torej 1 ali 3.

Kar se tice moje postenosti pa lahko verjames, da mi je ravno od tuki do Saturna, za to al ljudje kupujejo Abit al ne. Najrajsi prodam stvari, ki jih ni treba poslat v garancijo. ( nekje 2/1000 je normalen skart pri novih komponentah in do 4/100 je normalno zamenjav v enem letu garancije).
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

VASkO ::

ti si to moras kupit, kaj mas v svoji masini ali samo tako zadegas not in potem pac menjas za novejse, ko pride kaj novega?

Daishi ::

Zagrebem!>:D

Izjava za javnost bi se glasila:"Ne morem prodajat, kar ne poznam!"

Ej, pol je pa treba raznorazne GF3 Ti 500 pa Radeone 8500 probat pa Athlone 1900+ pa P4 2000 pa . . . :D

Grdo delo, ma edn more! :D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

VASkO ::

sanje:D

yjj ::

Raje boljši proc. in slabšo plato

Tr0n ::

Napacno razmisljanje. Raje dobro plato in dober procesor, pa dam raje malce vec kesa pa mam robo.

Daishi ::

Ali celo, dobro plato in duroncka, pa drugo leto en ornk Athlon, ce bo potreba po njem.

Vodilo na 266 MHz bo ostalo vse do Throughbread-a ( al karkoli ze je ta nou Athlon na .13 mikronih ) se pravi do A2000-2200.

Danes das dobrih 150 DEM za durona cez leto das 200 DEM za Athlon XP 1900+. 350 DEM skupi in "obrocno" stvar kupis.

Naceloma pa ena poceni in dobra plata kot ECS s SIS 735 ali GA 7VTX-E s Via KT266A in en Athlon XP 1600+ in ti nima kaj bit.:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

matter ::

KG7 je čist oredu :P

tha_man ::

Thoroughbred ne bo deloval na trenutno dostopnih platah? Not good :'(
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Daishi ::

Se se ne va ali bo deloval na 266 ali 333 MHz vodilu!
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

tha_man ::

Torej bi blo mogoče le pametno počakat na Sisov chipset, ki bo podpiral 333MHz vodilo? Al pa ALI-jev, če se bo v redu obnesel (zaenkrat ni nič posebnega, je pa res da je zunaj šele ena plata z njim - IWill).

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Daishi ::

Ce zacnemo tko pol se splaca Via KT 333 pocakat, ka naj bi imel qud band in bil virtualno 666 ! :)

Al pa direktno Hammer serijo !

Sicer pa je AMD ze najavu 0.03 mikronske procesorje za 2009 !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

tha_man ::

Eh, Daishi, sej maš kar prov 8-). Nabaviš, pa je.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

- SiroTka - ::

Jest mam kg7 pa amd 1500+ pa vse dela ko suza. Dosedaj sem mel vse plate abit razen ene in vse so delale brez problemov. Tudi sedaj ko sem eno naprej dal se vedno dela bh6 drgac.

JohnyB ::

Tudi jast imam KG7 in Athlon XP 1500+ in vse dela kot suza, kot pravi -SiroTka- :D
Nasploh je Abit zakon !!!
Apple iMac

kuglvinkl ::

Da še jaz dodam lonček.

Abit je BIL zakon. Te jebe z XP-ji in KT133 jim ne odpustim.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS ali ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
381419 (954) Flamer
»

Duron 1.3 ali Athlon XP 1600+

Oddelek: Kaj kupiti
221663 (1312) HUDiR
»

DDR Plata

Oddelek: Kaj kupiti
271444 (965) Milko
»

Se zmeri ne vem kaj naj kupim ?

Oddelek: Kaj kupiti
101018 (851) Daishi
»

Plata Socket A - 266 DDR?

Oddelek: Kaj kupiti
131077 (823) Daishi

Več podobnih tem