» »

Koliko zaračunati za vzdrževanje in urejanje internetne strani?

Koliko zaračunati za vzdrževanje in urejanje internetne strani?

KaRkY ::

Kot že naslov pove me zanima koliko bi to zaračunal, ker jaz nimam pojma koliko naj sploh zahtevam ker še nikoli nisem kje zasledil kakšne so plače pri takem delu. Aja pa preko študenta to. Upam da sem v pravo kategorijo to napisal žal nisem vedel kam drugam.
Pa hvala vnaprej za morebitne odgovore.

Ziga Dolhar ::

Od 20 do 50.000 eur.
https://dolhar.si/

KaRkY ::

To na mesec ne ker sem na nekem drugem forumo tudi spraševal pa so mi prišli s takimi 1000€ na mesec 400€ ali pa 40€ na dan pa se mi je zdelo to nekak nerealno pa sem raje še tukaj vprašal, ker mam občutek da so tu ljudje bolj na trdnih tleh kot pa tam.

Ziga Dolhar ::

Trdni odgovori zahtevajo trdna vprašanja.
https://dolhar.si/

KoMar- ::

Jah odloči se, koliko boš imel urno postavko in potem razmisli, koliko ur mesečno boš imel dela s tem... recimo mi imamo pri eni relativno nezahtevni stranki tam okoli 150 EUR na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

dba ::

Odvisno kaj vse boš moral delati in koliko bo tega del ana mesec ;)

Za eno enostavnejšo stran, da boš urejal novice, reklame, dodajal razne postavke ipd., pomojem da več kot 100-150€ na mesec ne moreš pričakovati... Če se gre pa za kak webshop, z ogromno artikli in urejanja pa seveda lahko tudi več!

lp

KaRkY ::

Ja dela bo verjetno tam od 3-4 ure na dan povprečno. Tak da meni se najbolj primerno potem zdi kakih 100€ na mesec.

kixs ::

3 ure na dan, 5 dni na teden in 4 tedni na mesec pride 3*5*4=60ur.

Ce imas nizko postavko, 4EUR na uro, to pride na mesec 240EUR. S to tarifo si ZELO poceni.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

KaRkY ::

Zaj sn pa že čisto zmešan vsak mi drugače govori slišal sn že cene od 20€ pa do 1000€ saj se nemorm odločit zaj.

kixs ::

Najbolj enostaven izracun sem ti napisal.

Belezis stevilo opravljenih ur. Za urno postavko se pa zmenite z narocnikom. Pod 4EUR vsekakor ne bi sel. Lahko pa das postavko 10EUR na uro in potem dobis na mesec za 60ur 600EUR.

Vse je odvisno SAMO od ur in urne postavke.

lp

Mulh ::

Če ni zahtevno in ti ni treba preveč misliti, računaj 6-8e na uro.

Gost ::

Kaj se sploh oziraš na druge. Odpri si seznam del študentskega servisa in poglej cene. Nato si postavi svojo ceno in čao. Jaz bi na tvojem mestu definitivno delal raje na urno postavko, ker projektno delo preko študenta je večinoma en sam nateg zadnje čase. Prav tako vidim, da nimaš izkušenj postaviti cene, zato se bo to najbolje obneslo zate.

Če želiš pa delati za 2€/h pa tudi super. Boš zagotovo zaželjen, samo ne boš imel prav nič od tega. Več boš dal že skoraj za elektriko in armotizacijo računalnika.

Zeberdee ::

To kok boš zaračunal, je odvisno le od tega, koliko so oni pripravljeni dati.

Če boš postavil neko stran in je ne boš nadgrajeval (ne vem točno kaj pade pod vzdrževanje), in boš spreminjal le vsebino je najbolje, da se domeniš za neko urno postavko, ki jo potem realno zaračunaš - za delo prek študenta in le vnašanje vsebine ti jaz ne bi plačal več kot 5, mogoče 6. Če imaš indijanca za delodajalca in si indijanec tudi sam (nisi poenostavil procesov oddajanja vsebin), pa zaračunaj več ali še bolje zmeni se, da vždrževanje pride xx,ali xxx € na mesec, v to je všteto to pa to pa to tolikokrat na mesec (novice, whatever...), vse kar gre čez ta znesek doplačajo po dogovoru.

Tvoj cilj je zasluziti cim vec, s cim manj dela.

KaRkY ::

Ja to je res nimam nobenih izkušenj z postavitvijo cene ker še nikoli nisem tak delal(ni blo potrebno je bla štipendija dovolj zaj je pa ni več). Očitno bom res mogo urno postavko dat pa si ure pišem saj je delo doma bo mi pač mogo vrjet na besedo da sn tolko delal.

Zeberdee ::

Predlagam ti, da se zmeniš za ceno na mesec, ter dodajaš če je kej več. Tako ali tako boš goljufal.

1024 ::

Predlagam da si pišeš ure in določiš okvirno ceno. Po izračunu pa še en reality check naredi in spremeni ceno gor/dol, kolikor misliš, da lahko zmolzeš .
Fish knows everything.

Bob Rock ::

Ja dela bo verjetno tam od 3-4 ure na dan povprečno. Tak da meni se najbolj primerno potem zdi kakih 100€ na mesec.


4 ure dnevno je polovica delavnika. Bi bil v kaksni firmi zadovoljen z 200 EURi place?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Rasho ::

On verjetno ne, delodajalci pa bi pomoje ubijali za take uslužbence. Sploh če dejansko nekaj zna.:D
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predragi električarji, očitno v Sloveniji trg ne deluje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16835056 (3434) feryz
»

Manjša plača (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12228149 (20909) Mato989
»

Ocena projekta

Oddelek: Programiranje
122483 (1749) BigWhale

Studentski servis plača- bruto ali neto

Oddelek: Loža
245419 (5000) Gandalfar
»

Iščem programerja in sprašujem za urno postavko (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211417 (5295) ThinMan

Več podobnih tem