» »

Best Car Ever

Best Car Ever

OrlyTM ::

100% Qorsche Carrera Uurbo (nova seveea) :)))

mp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sergio ::

Renault Clio 3.0?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

Yugo Koral 55 Gt z alu felnami in zadnjim spojlerjem:) ...

TESKAn ::

Najnovejši Maserati (sam kaj, ko je zadevca elektronsko omejena na 250 km/h:'(). Pa Porše carrera turbo (nova, se razume:))) je tut ql...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OrlyTM ::

Drugač pa avto, ki je nekako dosegljiv našim žepom nekje v prihodnosti ... klon best rally avta ever ... Subaru Impreze WRC = Izvedenka Subaru Impreza GT (biturbo seveda) ... luštna stvar ... baje ni bolj luštne stvarce za fundriving .... razen v zadnjem času, ga lahko poseka peugeot 206 GTI (izvedenka iz WRC) ... v glavnem rally rula ... na cesti pa Porsche Carrera II Turbo caruje :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Tolip ::

Kakor jest vem carrera turbo sploh ne obstaja.Modeli 911 so carrera2,carrera4,turbo in GT3.Res pa 911 turbo na cesti caruje,vsaj tako slišim na raznih nemških TV oddajah.Sam tak stroj še nisem vozu,a kdo od vas je?:D

jugonostalgik ::

My dream car: Ford Focus-Cosworth>:D.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

TESKAn ::

Ta Porše Carrera bo pršu vn šele čez nekaj let. Imajo pa že preizkusne modele, sm vidu na TV in morm rečt, da je stvar huda8-).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OrlyTM ::

Teskan ... Gotovo misliš Porsche Carrera GT ... oni spider varianta ... zgleda hudo hudo .... hehe ... sam še miljončke rabmo ... tacajt mo pa potrpel z Subaru Imprezo GT :)
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

TESKAn ::

Jop, tisto mislm - 580 konjičkov, do 100 km/h v 4 sekundah, najvišja hitrost 330 km/h (ma kje v SLO bi lahk šeu tok hitr?:D). Enivej, še to sm teu prašat - a kdo gleda Top Gear na BBC world?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tolip ::

Sem mal pogledal kako ta Carrera GT izgleda,pa sem našel še nekaj hitrejšega - Porsche 980,max. hitrost 360kmh,moč 700KM,motor V8 BiTurbo.Top gear pa tud jaz gledam,samo sem zadne mesce čist pozabil,bom pa danes zdaj ko si me spomnil.

OrlyTM ::

JaNism še gledal Top Gear ... kdaj pa je to ? jest bol extreme machines / super cars na discovery spremljam ...
seveda komplet extreme machines - vse kar pač ponujajo ... ponavadi je v nedeljah popoldne .... ultra zanimive variante ... od avtov do super avtov do dirkalnikov do gradbenih strojev do strojev za dnevni kop (to je še posebej kul ... zadeva ma tako šaflo, da bi not lahk spravu par tisoč ljudi ... to enkrat zajame, je premoga za vso slovenijo za celo zimo :))) )

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

mojsterpeter ::

itak da rally avti al pa stare ameriške kripe v stilu igre Driver

TESKAn ::

Woha...čekirite današnje Delo, priloga Na kolesih, zadnja stran...Huuuuuuuud avtek - neki čez 600 konjev, pa 390 km/h najvišje hitrosti, kul izgled...8-O8-O8-O.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

HEKO ::

VIPER GTS (700 konjnov pa 357 kph !). Srebrn, s črnimi lučmi, pa seveda 2 modri špuri po sredini. :\:\
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

andro ::

Super lahki, plastični, vzhodno nemški TRAVANT.:P
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Seadoo ::

Carrera GT (ko bo prišu) bo najboljpi avto nasploh!

Poglejte slkica na :http://www.porsche.com/english/news/mod...
Out of my mind. Back in five minutes.

sleby ::

Pozabil ste se, da bo cena novega Porscheja nekje 700.000 DEM, ter da jih bo samo 500.

Ce bi jest mel ful kesa bi si ubodu enga Porscheja 911 Turbo al pa ksnga Astona Martina ..

TESKAn ::

Aston martin vantage - noro hitra mašinca:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OrlyTM ::

Hja .. ko smo že pri teh eksotičnih strojih.. what d'ya say about

Ferrari F50 ... zadeva ma tko dodelano aerodinamiko, da bi pri hitrosti 320 kmh lahko obrnil cesto na glavo, in avto nebi padel dol ampak bi lepo peljal dalje :)
Aja ... eden izmed pogojev za nakup je to, da imaš v svoji garaži že vsaj dva modela z iskrim konjičem na nosu :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

dizel ::

Vsi ti avti ki jih naštevate so ULTIMATIVNE mašine, ni kej, sam jest bi še vseeno vzel BMW M5 (400 konj). Noro dobra kombinacija med super športnim avtom in ultra limuzino. Je pa tud edini od teh `high` avtomobilov, ki sem ga vozu:D. Spejs šatl, še dva dni nisem mogel spat.

Ah ja....

Bodite v cvetju, aja v izpušnih dimih :))

OrlyTM ::

Ja res so ultimativne mašine, prav taka pa je tudi M5 .. to nima nobene veze z limuzino, razen mogoče osnovne oblike in nekatere rešitve notranjosti, drugače je pa to superšportni avtomobil.

slin slin slin slin ....
Jaz bi pa res najraje in najbrž tudi nekoč kmalu bom vozil Subaru Impreza GT/prodrive (280ps).
Nova je cca. 60k/dem
Rabljeno z malo sreče, se da dobiti že za 30k/dem :D:D

Trenutno pač še čakam, da se mi mesečna mezda poveča, za nakup avta bi že zbral, samo ne vem, kdo bi ga potem vzdrževal :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Miran ::

Čez FIAT UNO Turbo ga ni !!>:D:D>:D:D
Overclock yourself !

Alec999 ::

Alfa 33 1.7 S 16V 4x4 l.94




Thomas ::


Peguot 707. Nedvomno. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

eomer ::

VW PASSAT 1.9 TDI je ziher najbolj carski

:)

Mate ::

Ej jest se kr z Orlyem strinjam
Carera II
Skoda da je se ni za v nfs5

~Panter~ ::

No ja, Passat je kr uredu, čeprou bi si raj kupu Peugeota 206 s16 al pa 206 cc, ker za tak majhen dnar res dobiš kr strupen avto.8-)

eomer ::

Sj ne recem za 206-ko amapka PASAT ma porabo sam 5 litrov na sto km. KAr je za tak avto ful noro dobro pa se limuzina za majhen denar je!!

Let the force be with you!!!

Eomer
8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455961 (2154) mtosev
»

Vaši najljubši avtomobili o katerih samo sanjate. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7414660 (12926) iso2000
»

kakšen avto bi si kupili ? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28584846 (77602) roba87
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310802 (5831) mzidy
»

New beauty (and beyond) is born! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
814911 (4068) undefined

Več podobnih tem