» »

ES Funds

ES Funds

St@jler ::

Razmišljam o vlaganju v sklade pri firmi ES Funds (neka avstrijska zadeva), pa me zanima, če ima kdo z njimi že izkušnje?

Tilen ::

Zakaj si se tako odločil, prednosti, slabosti v primerjavi z našimi xxx skladi. Kar tako je malo preveč na pamet. Če je imel nekdo dobre izkušnje izpred par let, to definitivno ni garant zate.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Steinkauz ::

Google: e&s skladi je na finance en člank, unih 900 vstopnih eur raj vloži kam drugam. Drugač je blo tle že govora o e&s...

Ziga Dolhar ::

Tale 'ES' me nekam spominja na Euro Success ...
https://dolhar.si/

St@jler ::

Saj to, nisem se še nič odločil, samo ponudbe gledam, pa me zanimajo izkušnje.
Nekako me ne mika preveč, tudi zaradi tistih 900€ :|

Zeberdee ::

Poslovanje z ES se splača, če boš 900 € pokril iz kolegov (na začetku dobiš okoli 200 € na novega, več kot jih pripelješ več dobiš).

Poslovanje z ES se splača, če misliš, da boš imel do leta 15 toliko profita, da ti bo teh 900 € pokrilo 20% davek, ki bi ga ob prodaji plačal tukaj.

Profita moraš toraj imeti 4500€.

St@jler ::

No sej tukej je keč. Ta mrežni marketing je meni bolj kurac.
Tudi zato, ker nimam niti najmanjšega namena se j*bat naprej z iskanjem novega folka, da si bom pokril svojo izgubo.
Idejo sem že opustil, tudi zaradi dosti prebranega in povedanega od par kolegov, da zadeva ni lih najbolj l33t.

Tnx vsem za info.

Zeberdee ::

No, samo to niti ni tako napačno. To, da si oproščen 20%, ki ti ga od profita odvzame država in na koncu veliko manjši stroški pri vstopu v Templeton, BNP Paribas, kot če vstopaš preko borzno posredniških hiš...

Je pa res, da se ti to ne splača, če imaš 3.000€

St@jler ::

Mnja to, da ima država tako luknjo v zakonu, da ne plačam davka, precej dvomim. Mislim, da to spada med tiste prihodke, ki jih moraš sam prijavit, drugače gre za utajo. :|

Zeberdee ::

Če gre za utajo davkov lahko da - vendar je 100%, da Avstrija do leta 15 ne izdaja podatkov iz bančnih računov in jih za nazaj tudi ne bo.

V kombinaciji z Lihtnštajnom je vse skupaj dokaj varna blokada - baje.

St@jler ::

Jah, toliko pač nisem pripravljen reskirat, da bi imel potem za 900€ še probleme z dacarji. Razen če bom zaslužil na 100.000€ :)
Z velikimi ribami se ne ukvarajo pri nas :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple na Novi Zelandiji desetletje ni plačal nič davka na dobiček (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9317082 (14338) AndrejO
»

Večja količina denarja na računu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6617201 (14393) stb
»

Apple se je samo v Avstraliji v desetletju izognil davku na devet milijard dobička (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6218316 (13973) nekikr
»

Vzajemni skladi paribas? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15416653 (11952) -BlackSun-
»

Švercanje čez mejo?

Oddelek: Loža
192811 (2514) ali3n

Več podobnih tem