» »

Nakup z kreditno kartico - usluga

Nakup z kreditno kartico - usluga

Madmax_ ::

Pozdravljeni!

Rad bi kupil en izdelek preko interneta, plačilo pa je možno le s kreditno kartico. Problem pa je ker nimam kreditne kartice.
Zato bi prosil nekoga, ki ima kreditno kartico (Visa, Mastercard, Discover, American Express)in ima izkušnje z nakupi preko neta s karticami, da bi mi izdelek, ki stane 120 USD (ameriških dolarjev)kupil s svojo kartico.
Seveda 120 USD, bi dobil vrnjeno v gotovini takoj, za trud pa sem pripravljen plačati "provizijo" 20-30 Eur.
Izdelek bi se kupil na vašim ali pa mojem PC-ju.

Informacije in ponudbe na pkrame@volja.net
samo resni in pošteni, iz Celja ali LJ

Lep pozdrav!

Madmax_ ::

Kaj res nima nobeden Vise, Mastercarda??..
Ali pa se bojite za varnost?? Nimate se za kaj bati, ker sem pošten in nisem neka baraba ali celo heker.
Vse kar hočem je samo en zdravstveni pripomoček, ker imam določene zdravstvene težave, pa se izdelka tuki nikjer ne dobi..
Ali sem vam premalo ponudil za uslugo?? Dejte se mal potrudit, sej ne bo zastonj.

Brane2 ::

vsaj jaz sem opustil prakso nakupa s kreditno kartico online.

Ali naj mi dajo podatke kam nakažem denar ali pa jih ne rabim. Pošiljanje mojih osebnih podatkov ne pride v poštev.
Verjetno podobno razmišljajo mnogi drugi...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Mati ::

Saj mogoče bi še premislil o tem, vendar glede tega, da lahko ponudbe oddajo samo resni iz CE ali LJ itak odpadem. Sem iz MB ;)

zee ::

nakup v EU?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Madmax_ ::

Saj mogoče bi še premislil o tem, vendar glede tega, da lahko ponudbe oddajo samo resni iz CE ali LJ itak odpadem. Sem iz MB ;)


ne ne, saj Mariborčani tudi pridete v poštev, torej vsi ki ste od Celja oddaljeni tja do cca 80 km (in seveda da imate poštene namene). Kam daleč se nebi vozil.. zato kr premisli in za podrobnosti pošlji mail
lp

Madmax_ ::

nakup v EU?


ne, to podjetje je iz ZDA

zcetrt ::

Se zavedaš carinjenja in 20% davka? Se da kupit s PayPalom?
4.

Madmax_ ::

Se zavedaš carinjenja in 20% davka? Se da kupit s PayPalom?

O tem nisem razmišljal. Sej to bo pošiljka, paket. Ne, vem če bo to obdavčeno???
Ne, s PayPalom se ne da kupit.
So mi pa poslal mail da se da plačat tudi s čekom (check) in "money order", ki morata biti plačljiva na njihov naslov.
Samo ta 2 načina sta verjetno bolj mišljena za nakup v ZDA.
V Sloveniji ,ja nimamo več čekov? razen nekih potovalnih čekov. Pa mislim, da se ne da da bil ček plačljiv v ZDA ali pač?
Kaj za vraga je money order?

miko 55 ::

LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

LuGi ::

Kaj da nebo carine..sanjaj :) Če bo slo preko usps bo paket prejela carinska posta nato pa sledi:

20% DDV
in 14% carina
+5EUR skladiščenje oz. posredovanje paketa do carinske pošte

Zej ta carina 14& v konkretnem primeru govorim za "dvd" predvajalnik saj tako so ga ocenli, da je :)

Btw govorim iz izkušenj..najbolje je da ta zadeva gre preko dhl,tnt itd.. tam pristejes samo 20%+skladiscenje okoli 5 evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Madmax_ ::

Kaj da nebo carine..sanjaj :) Če bo slo preko usps bo paket prejela carinska posta nato pa sledi:

20% DDV
in 14% carina
+5EUR skladiščenje oz. posredovanje paketa do carinske pošte

Zej ta carina 14& v konkretnem primeru govorim za "dvd" predvajalnik saj tako so ga ocenli, da je :)

Btw govorim iz izkušenj..najbolje je da ta zadeva gre preko dhl,tnt itd.. tam pristejes samo 20%+skladiscenje okoli 5 evrov.


ja, ja sej verjamem, da bo carina in DDV, sem si VSE prebral na Slo-tech forumu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Madmax_ ()

Madmax_ ::

Money order @ Wikipedia

ja, mogoče pa bi bla to rešitev?? VPRAŠANJE če imajo na Pošti Slovenije International Postal Money Order?
Mogoče pa bi šlo to.

Madmax_ ::

Ma, ne bo šlo. PS sicer posluje z mednarodnimi poštnimi nakaznicami, vendar večinoma le z evropskimi državami in ne tudi z ZDA.

blackbfm ::


za trud pa sem pripravljen plačati "provizijo" 20-30 Eur.


Mislim da če naročiš mastercard pri banki da ni več kot 20 eur/leto.

Madmax_ ::


za trud pa sem pripravljen plačati "provizijo" 20-30 Eur.


Mislim da če naročiš mastercard pri banki da ni več kot 20 eur/leto.


ja, vendar (mislim), da je pogoj za pridobitev redna zaposlitev oz. redni prilivi, teh pa ni redno... v tem je PROBLEM. :(
pa drugače mi kartica nebi koristila, ker nisem ne vem kak popotnik ali potrošnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Madmax_ ()

blackbfm ::

Aja, potem je pa to druga pesem. Samo če je to resna firma potem bi verjetno sprejeli tut bančno nakazilo. Si prepričan da ni kakšen nateg tole?

Madmax_ ::

Aja, potem je pa to druga pesem. Samo če je to resna firma potem bi verjetno sprejeli tut bančno nakazilo. Si prepričan da ni kakšen nateg tole?


sem jim rekel za bančno nakazilo, pa vztrajajo pri svojem, da lahko plačam le s kreditno kartico, čekom in "money order".
Mislim, da ni nateg in da je resna firma za katero vem naslov in njihova spletna stran je sponzorirana na googlu.

zcetrt ::

Visa pri SKB stane 14 EUR na leto. Pogoj za pridobitev je vezava depozita z avtomatskim podaljšanjem. Tako potrebuješ le 250 EUR prihrankov, ki jih vežeš (in dobiš obresti) ter 14 EUR za kartico, ki jo lahko po enem letu prekličeš. Takrtat se sprosti tudi vezana vloga. Mesećni limit kreditne kartice je enak vezanemu znesku.

Druga možnost pa je porok.
4.

coldman ::

Poglej če si lahko pridobiš Viso Electron(in če jo sprejmejo tam kjer jo rabiš). Ne rabiš nobenega poroka ali podobnega pa tudi zastonj je. Se pa transakcija takoj obračuna in ne mesečno. Jaz recimo že nekaj mesecev na Švedskem in po spletnih straneh plačujem z njo pa nimam nobenih problemov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517579 (10668) techfreak :)
»

Wirecard - virtualna kreditna kartica

Oddelek: Loža
185065 (4970) amigo_no1
»

Izkusnje z eBay/Paypal ?!

Oddelek: Kaj kupiti
175492 (4958) Vuli
»

PayPal - omejitve za Slovenijo?

Oddelek: Omrežja in internet
72125 (1898) pirx
»

"money order" - kaj je to?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212500 (10166) Tody

Več podobnih tem