» »

Nestrpni pacienti

Nestrpni pacienti

Karaya 52 ::

Danes sem bil na kliničnem centru v Mariboru priča nespodobnemu vedenju. Neka ženska se je drla na medicinsko sestro, češ da njena mama čaka že od devete ure na magnetno resonanco. Ura je bila takrat 9.30. Bolj kot ji je sestra razlagala da je bil vmes urgenten primer in da imajo težave z aparatom slabše je bilo.
Pridem v lekarno, kjer me starejša gospa vpraša koliko je ura. Modilo se ji je na avtobus, zato je na mestu živčno prestopala. To prestopanje pa je motilo starejšega "gospoda", ki je stal pred njo v vrsti. Začel se je dreti na njo, da ga nervira in da se naj umiri.

Ljudje, če ste tak živčni naredite vsem uslugo in skočite v Dravo. Zdravikov in ostalega medicinskega osebja je premalo, aparature pa tudi niso v najboljšem stanju zato stisnite zobe tako kot jih vsi ostali.

Blum ::

se strinjam.

kronik ::

Povsod je tako, kjer mas posel z ljudmi. Dokler si prijazen do njih, ne prides nikamor. Vsem se nam mudi ampak ne vemo kam.

zee ::

podpis pod to.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

whatever ::

No, kaj bo sledilo, itak vemo. Debata javno vs. zasebno zdravstvo. Se pa stinjam s 1. postom.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

jamiroq ::

offtopic:
> Povsod je tako, kjer mas posel z ljudmi. Dokler si prijazen do njih, ne prides nikamor.

hecno. če bi bili nekateri "moji" uporabniki prijaznejši do sodelavcev in mene bi prišli precej dlje kot sedaj, ko se obnašajo kot nesramne, vzvišene, lažnjive in manipulantske pizde.

zee ::

nič takega ne bo sledilo, samo pribitek, da se podobno dogaja povsod v javnosti, ko ljudje kar nekaj pi*, če morajo na avtobus drugi, ne pa prvi, dasi je avtobus prazen.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

mtosev ::

Mojo mamo pa je sodelavka napadla. Po mizi je tolkla s stetoskopom in govorila moji mami da gre od kam je prisla. klican pacjent pa se ni upal ustopit ko ga je mama poklicala.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PaX_MaN ::

@mtosev: A se ti Morpheusa delaš, ali že od rojstva pišeš v ugankah?

koyotee ::

Predlagam hitri tečaj slovenščine, za vse tiste, ki ste prišli od kamkoli :P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[živce parajoče] Kraja parkirnih mest v centru LJ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13814250 (7876) ender
»

Kolikšen je nujni delež?

Oddelek: Loža
298306 (7742) opeter
»

Zdravstveni sistem v Sloveniji propada (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1068244 (7024) Meamoto
»

odnos do zdravnikov in zdravilcev - trenja

Oddelek: Problemi človeštva
382426 (2047) bili_39

Več podobnih tem