» »

Creative Audigy2 zs ter Vista

Creative Audigy2 zs ter Vista

odklop99 ::

Lep pozdrav, mam en problemček, pa če mi lahko kdo mal pomaga in sicec imam zvočno kartico Creative Audigy2 zs ter OS Vista ultimate, problem je pa sledeč...
računalnik imam več ali manj skos pržgan in se mi dostikrat pojavi tak čuden "robotski" piskajoč zvok, ko želim predvajati katero koli zvočno datoteko (mp3, film,... ) stvar neha, ko se računlanik ponovno zažene...sklepam, da nekaj "podre" gonilnike za zvočno kartico oz niso pravi gonilniki...
Sistem sem naložil na novo, sprobal ene par različnih gonilnikov vendar vedno isto...ta piskajoč zvok se pojavi 1x dnevno in nato moram sistem ponovno zagnati

Ima kdo kako idejo, oz je mel že kak podoben problem...najlepša hvala ter lep pozdrav


Lp

PARTyZAN ::

Sem imel enak problem, pa sem enostavno preklopil na zvocno kartico, ki je integrirana na osnovni plosci.

Krivis lahko gonilnike, ki so pri Creativu milo receno katastrofa. Od mene ne dobijo niti centa vec.

odklop99 ::

hvala...se mi je kr zdelo :S

_sem_ ::

Malo pobrskaj za neuradnimi gonilniki od enga Daniela. Je bila nedavno huda PR blamaža za Creative, ker se je izkazalo, da so originalni gonilniki namerno pokvarjeni - fant jih je baje popravil in spotoma še odklenil par softversko zaklenjenih stvari, pol so se pa spravli nanga da najeda njihove dobičke. Ta odklenjeni verjetno zdaj krožijo po mulah (plus en sveži trojanec za bonus), samo popravljeni pa so menda spet na voljo.

Goldee ::

Jaz imam Creative Audigy 1 in dela brez problemov tudi na Visti (ultimate, 32bit). Katere gonilnike si pa uporabil za to kartico?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7510865 (2990) Machete
»

Težave z X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series

Oddelek: Strojna oprema
9893 (757) MedusasPath
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796574 (5041) strumf666
»

Prihaja Ubuntu Studio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
779593 (6594) Matevžk
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
202301 (1719) Fatboyslim

Več podobnih tem