» »

Cd-rw problem

Cd-rw problem

Wolverine ::

Imam Teac 16x in uporabljem Nerota (zadnja verzija) in se mi je do sedaj kar parkrat naredilo, da je cd posnelo do konca, vendar mi ni finaliziralo cd-ja, je jevalo neko write error. Na cd-ju je ziher cel film posnet, ko pa dam ta cd noter mi napise, da je cd-prazen;( . So krivi cd mediji Smartbuy 24x? A bi moral imeti obkljukano finalize cd, ceprav snemam multisession metodo?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Han ::

Verjetno gre za napako v firmwaru - prenesi si novega (1.0H) in flashni pečko. Klik!

TylerDurden ::

Al si pa mogoče malo preveč overburnal HA?
Let\'s make some soap ...

RayFidelity ::

Ja, to se dogaja če je preveč overburna, ampak ti iz lastnih izkušenj povem da so 90% krivi cdji, smartbuy, imam namreč istega pekača, in ga sploh ni mogu razvrtet, in sm mislu da je vniču cd ampak ga ni, potem pa sm znižal hitrost snemanja na 12x in je posnelo brez problema. Zgleda da teac ne prebavlja smartbuyev, ker pri frendu na teacu 24x ista zgodba, v glavnem poskusi znižat write speed.

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

perci ::

Ma kaj bluzite. Teac 100% podpira smartbuye (vsaj 700MB varianto). Sam sem jih posnel okoli 100 in še z nobenim ni bilo problema, kolegi so jih pa posnel parkrat tolk in tut noben ni mel problemov z njimi. Vsi imamo teace, oni 24kratne, jst osemkratne. Problem je pa kot ste že sami ugotovili v overburnanju.

RayFidelity ::

Jst sem sam povedal za svoj primer, pri meni je blo 100% zarad cdja, ne vem al sm dobil kašne slabše al kaj, v glavnem niti moj teac (16x) niti frendov (24x) jih ni prebavu na višji hitrosti pisanja kot 12x, na 12x pa so se posneli brez problema, jih je pa tist frend na 24x posnel tud že ne vem kolk..., tko da je bla tista paknga kriva 100%.
[It's The Little Things That Make You Crazy]

ender ::

Ni kriv Teac, pač pa SmartBuy. Vsi CDji bi morali imeti najmanj 90 sekund več prostora, kot je njihova uporabna dolžina (torej, če CD sporoča, da ima 79:59 prostora, bi moral imeti v resnici najmanj 81:29), ker se tja zapiše leadout. SmartBuyi pa imajo le nekaj sekund (nekateri 15, drugi 43) prostora za leadout. Zato se jih tudi ne da kaj dosti overburnat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776262 (4173) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978425 (6671) Zheegec
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515197 (4510) wilecoyot
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524455 (3498) sidney
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168420 (5835) City

Več podobnih tem