» »

Slab monitor, ali driverji

Slab monitor, ali driverji

Ruby ::

pomagite prooosmmmmmmm, grem v igro TesT DRIVE unlimited nastimam resolucijo na 1280 x 768 (AA=4x) in so bli robovi bolj kockasti (mogu bi dat na 1280 x 1024 pa nism vedu) dam na 1024 x 860 da vidm kako bo in ko dam mi restartera comp pridm not instaleram GTR2
dam resolucijo 1280 x 1024 refresh rate 70 si zberam avto po 10 sekundah naenkrat mi zmrzne in restartera isto je blo z crysis dam iz 1280 x 1024 na 1024 x 860 in vrze v restart, po vseh restartih zdej pridm v XP po eni minuti ZMRZNE MAUSS! in se nc ne odziva vec ugasnem comp isto isto (freeza). Naj vas opomnem ful mam občutek da je kriv monitor je star 6 let in skoz se je spilal,
in zdej zarad teh velikih resolucij v spilih sam zakaj mi v windows zmrzava po 2 3 minutah? PRED tem sm dou se 1G patriot not tko da zdej mam 2G sam ne iste ferme samo to nima veze da bi bli rami kej krivi sm 100 procentn uglavnm MAM PA: E6750 , ATI HD3870 sapphire CATAlyST = 7.11, GIGABYTE 965P-S3 , HD - 400GB , 2G DDR2 rama

Ruby ::

Ruby ::

a mi LOH EN POMAGAA MAJKETIII no!! pridm v windows XP PA STEKNE DOKLER SE SPLOH AKTIVERA USE ZMRZNE hladi se dobr use, SE NE pregreva racunalnic je star mesec in pol kaj naj vam se povem a je mogoce napajalnik je 550W nov dost za hd3870, na plosci ni nc napihnjen ne vem vec cist me je razpizdiu (brez besed)

Dead_Eye ::

Kaj če bi za začetek odstranil 1 palčko RAM-a in poskusil? RAM je ponavadi krivec za zmrzovanje, monitor pa nikoli in niti ne more povzročat takih težav.

PS: resnično upam, da je to prvoaprilska šala
The one and only

Ruby ::

hvala dead_eye saj neki si hotu pmagat sm tud odstanu ubistvu k sm meu not strga je tud delal tko in pol obadva isto tud mam zdej sam patriota isto ce ni monitor mam filing da se neki driverji ne ujemajo od grafe z winsi (prvi update po formatu sumljivo) al z plosco kaj će z chipsetom, zdej bom probu winse xp 2008 da vidm (K BI SAJ VEDU UZROK)
PS:vrjem, ni prvoaprilska sala

Ruby ::

k sm meu star ram not mi je to sam enkrat nardil (freezal) pa pol blue screen, sm formateru pa je blo neki casa dobr pa sm dou patriot not zdej pa....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ruby ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garfično za okoli 140 eur

Oddelek: Kaj kupiti
131181 (884) traktor
»

22" samsung NF

Oddelek: Kaj kupiti
241109 (858) M4TECH
»

kater CRT monitor nabavit, ali celo LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
574012 (2890) MViper
»

Geforce 2 Ti????!

Oddelek: Kaj kupiti
421341 (789) rap3r
»

geforce mx problemi,problemi...

Oddelek: Zvok in slika
71111 (905) VASkO

Več podobnih tem