» »

geforce mx problemi,problemi...

geforce mx problemi,problemi...

dexter ::

Hello!

Mal sem gledal na internetu in zasledil,da imajo geforci probleme z rf filtri na izhodu,tko da ramdac ne daje dosti od sebe.
Zdej ce ima kdo mx doma in dela na 1280x1024x85,kaka je kaj slika (mogoce tud kdo z hujso locljivostjo)

Kupil bi si gainwarda mx400 64mb jumbo,pa ce ma kdo to kartico kako je kaj z sliko zadovoljen?

A je ta problem mogoce ze odpravljen s strani proizvajalcev?

LP
"...And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you"part of Ezekiel 25:17
  • spremenil: dexter ()

Yohan del Sud ::

ja jest. dela bp. slika ok, sicer imam pa winfasta

jakinj ::

V igricah je čist kul.
V wordu in na desktopu pa so fonti mal zamazani.

Pri nižjih ločlivostih je kul.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

Jst ::

jst mam hercules gfIImx 64mb + adi microscan gt56 (17") in je na 1600*1200@85 Hz slika zelo cista, crke v wordu so ostre.. tok da sm kr zadovoljen

NiggerBob ::

Hehe, ti si pa res srečkovič. Ravno danes sem kupil za firmo tega Gainwarda (pred 2 urama). Oznaka AGP Gainward GeForce2 MX64, 64MB, JUMBO, MX400.
Instaliral gonilnike, vse dela OK.
Default frekvence: mem 286 Mhz, core 200 Mhz.
RAM na kartici je 7 ns. ;((
OC (prvi rezultati): mem 380 Mhz, core 250 Mhz (mem na 390 Mhz daje napake na ekranu, vodoravne črtice)
Hladilnik pritrjen z navadnim dvostranskim lepilnim trakom, nič term. paste, ni ventilatorja, nič dodatnih lukenj za aftermarket hladilnik.
Počasna kartica v DOS-u, zlasti pri prikazovanju uvodne slike ob vklopu kompa.
Slika na 1024x768 100 Hz v redu, 1280x960 85 Hz v redu, 1280x1024 85 Hz solidno, na višjih resulacijah počasi začne izgubljat ostrino. 1600x1200 lahko pozabiš, če imaš rad svoje oči.
Gonilniki ne pustijo dodajat lastne frekvence z Powerstripom, tako da 1440x1080 nisem testiral.

Splošna ocena (kolikor je sploh lahko objektivna po 1 uri testiranja): solidna kartica, čisto povprečna MX z TV-Out, 64 MB RAMA, z ničemer ne izstopa. Slika solidna, videl že tudi slabšo. Popolnoma dovolj za pisarno in 17" monitor. Tudi 3D grafika OK.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

dexter ::

Hello!

Evo dobil.Zdej monitor je 19 iiyama pro 450.
Slika na 1024x768x85 seka, 1280x960x85 seka-1,pri
1280x1024x85 pa je ze dost slabsa.1600x1200 pa je ze hipnoticno stanje.
Sem se kar zadovoljen.

Mam elso tnt2 doma pa je mogoce za odtenek slabsa slika kot na gainwardu.
Sprobu bom se sosedovega ati-ja.
Videl sem tale monitor na matroxu g400 pa lahko recem da je pri 1280x1024 slika za odtenek boljsa.
Zdej najboljso sliko zame ima diamond fire gl 1000pro,na eni iiyami pro 502 1280x1024 je enkratna (sam 3d pa v kurcu).

NiggerBob
Kok pravis da se da navit? (nekam visoke rezultate mas)
A tvoja ma ventilator???

Mr.B ::

GeForce ima slabo sliko , ni kej reči , in to je od vsega začetka. Ne mislim da bi spajkanje RF filtra kaj pomagalo.
Sem testeral na F500 monitorju in do resolucije 1024x768 je slika še nekako so so , kaj višje pa je katastrofa, sem najprej mislil da je težava z monitorjem , pa sem notri dal Matroxa G450 pa je slika kar naenkrat postala jasna , fonti berljivi , itd . Izginili so glavoboli. Tako je isto tudi z GeForce 3 isti kurac, nič boljša slika.
Seveda pa testov ne moreš opravljati na 17" monitorjih , tako kot ste nekateri to probavali.
Če hočete imeti dobro sliko pa dokaj normalne performance v igrah , vam ostane le ATI s svojim Radeonom.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

VASkO ::

zakaj pa mislis, da ne bi spajkanje nic pomagalo, ce pa pomaga prav dosti?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor17" ???

Oddelek: Kaj kupiti
202013 (1370) demon#666
»

kateri 19' crt monitor

Oddelek: Kaj kupiti
341943 (1464) Matev
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
282121 (2121) Marjan
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232356 (1850) Uporabnik
»

Kero resolucijo monitorja uporabljate

Oddelek: Omrežja in internet
302142 (1925) JeDo

Več podobnih tem