» »

Kako kontaktirat Youtube

Kako kontaktirat Youtube

Cross ::

Začelo se takole. Kot povprečen uporabnik Youtuba sem pred nekaj časa ugotovil da so odstranili možnost sortiranja zadetkov iskanja po ogledih, kar sploh ne razumem kako lahko to predstavlja razvoj portala. Ampak ko sem to prvič odkril si nisem mislil nič posebnega. A danes sem pa ugotovil kako je v bistvu to nadležno, saj sem porabil veliko več časa da sem našel željen video, saj je kljub veliko ogledom bil šele nekje na tretji strani. Ampak to niti ni poanta zgodbe. Ker sem bil tako začuden nad odstranitvijo take normalne funkcionalnosti sem se čutil dolžnega do samega sebe, da ugotovim po kakšni logiki so šli to odstranit. In ko sem začel preiskovati Contact oddelek Youtuba ni nikjer da najdeš kakršen koli email naslov, saj razumem da dobivajo precej emailov ampak tole mi ni razumno. Motiviran za malo raziskovanja sem se lotil njegovega lastnika Googla ki ob vseh naprednih možnostih kontaktiranja za vsa vrsta podjetij, nisem uspel najti drugega google.com emaila kot za adword in adsense. Ali res lahko postaneš tako velik, da ne daš na voljo enostavnega kontakta prek normalnega emaila. Seveda bi lahko vseeno poslal kar na contact@google.com, ampak vseeno.

Torej sprašujem po vaših mnenjih ter odgovorih kam naj naslovim vprašanje zakaj so odstranili najbolj praktično možnost sortiranja po ogledih?
entering the subspace

lymph ::

"Belief is immune to counter example."

Cross ::

No, na tem linku ni nobenega emaila, kaj šele odgovor na moje vprašanje.
entering the subspace

mirage ::

Obstaja ročni način, da v url dodaš: &search_sort=video_view_count

Tody ::

Za en kurc detektiv si :)

Upam da nisi zaposlen na kaki naši policiji :)

Kontaktiraj me nežno

Oziroma direktno Klikni tu

Emaila pa itak da ne bodo dal ker bi jih folk zaspemal in nebi bilo nobene koristi od tega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hotmail password crack (not a joke)

Oddelek: Informacijska varnost
224178 (2837) bluefish
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315352 (10834) mmorph
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815661 (9484) slitkx
»

Ukraden račun na Gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
52218 (1864) 5er-->
»

Onemogočen GMAIL account

Oddelek: Omrežja in internet
433916 (2321) Tr0n

Več podobnih tem