» »

Ukraden račun na Gmailu

Ukraden račun na Gmailu

primmy ::

Pred kratkim sm že pisal podobno temo ampak v drugačnem kontekstu, ker sem ugotovil da je bil moj račun ukraden: torej ker sem imel enako geslo na Bit-hdtv kot na gmailu in ker so majstri spustil preko 2000 userejmov in gesel v txt formatu v javnost (med drugim tud mojga) se je začela kraja. Torej probal sem z varnostnim vprašanjem na katerga sm mogu čakat 5 dni, nato pa dobim 'svoje vprašanje', ki se glasi: ما هو رقم بطاقة اشتراكك في المكتبة? Halo??? Potem sm vedu da je bil moj račun ukraden, v katerem sm imel precej kontaktov in precej pomembnh stvari,...mogoče me mal tolaži da tip vrjetn ne zna slovensko:\ Vprašanje se glasi: a je sploh možno dobit nazaj račun, ker googlova oz. gmailova pomoč mi ni čisto nič v pomoč!!

Hvala za Vašo pomoč!!!:\

lambda ::

Piši na gmail podporo ... pomoje edina rešitev, in obrazloži vse podrobnosti o kraji gesla. Mogoče se kako izvlečeš, čeprav dvomim.

primmy ::

sam mi ni jasno...a se varnostno vprašanje sploh lahko spremeni? In pa, kako naj kontaktiram gmail ekipo in kdo sploh to je?
Edit: se lahko spremeni... svašta, kje je tle kšna varnost????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: primmy ()

gkovac ::

Si tole (ما هو رقم بطاقة اشتراكك في المكتبة? ) prebral iz leve proti desni? Arabsko morš brat iz desne proti levi :D :D

No... dost heca. tukaj je link do Googlovega Help centra in tukaj je opisan tvoj problem. Predlagam, da si prebereš vse kar piše in potem tukaj prijaviš Abuse.

Upam, da ti bo uspel dobit natzaj svoj account in upam, da nimaš nič takega gor, kar bi slabi fantje lahko izkoristili.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

primmy ::

Ajaa, jst sm pa z leve proti desni bral:\ zdj pa vem kaj piše: Tip sprašuje če mi kumarice dobr uspevajo:))
...s to pomočjo sm se ukvarjal par dni skup pa je kot edina rešitev bla na voljo, mail na katerega sm dubu povabilo na gmail, in to je blo 2 leti nazaj, tist mail sm pa seveda "pametno" zavrgu. Ob povabilu je drugače priložena koda po kateri osebje razbere ali je račun moj ali ne...torej tud tega ni, se pa trenutno pogajam s tipom k mi je ukradu račun....;(

5er--> ::

ما هو رقم بطاقة اشتراكك في المكتبة
-> translate.google.com
No. What is your library card


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gmail ?

Oddelek: Omrežja in internet
92224 (1450) dire
»

Gmail poštni odjemalec na Tuštelekomu

Oddelek: Pomoč in nasveti
62483 (2225) DC-
»

Comodo : Gmail

Oddelek: Informacijska varnost
71236 (1236) Matko
»

Gmail podpira odslej tudi IMAP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8710300 (10300) Gandalfar
»

Problem s poštnim odjemalcem!

Oddelek: Omrežja in internet
51447 (1447) shark_nm

Več podobnih tem