» »

epox bx6 in Tully

epox bx6 in Tully

Pikachu ::

Ali je kdo ze usposobil Tualatin Celerona na kaksni BX osnovni plosci, posebej na Epox BX6? Help. Kako je z BIOS podporo Tualatinom?

Spajky ::

NE Može! = rekel INTEL!

MOŽE! (teoretično) = rekel Spajky na UseNetu pred več ko pol leta po bežnem študiju datasheetov, pol pa so ga skurcali in poslali v PM in ga imenovali za bedaka! Takrat so šele imeli za pridet ven in so bili zelo dragi, da bi jih par skuril poizkušajoč moje teorije z experimenti (-cajta še kar mam!), ker nisem Rock&Feller.. :-) Cene so padle in prišel je 1GHz ven in so me Tajwanci prehiteli...in še marsikdo drugi tudi...Zdaj pa spet burkam vode z idejo o dvoprocesiranju s taistimi chipi, lahk da celo rata in se spet Intel postavi na laž!...

Pikachu, glede biosa sploh ni važno...zgleda....pač včasih napiše oslarije pri post-u, dela pa vseeno, softCoolerji pa bolj slabo!...glede ostalega pa lahko študiraš malo te poste tukaj ter tukaj in tam linke threadov v celoti...

Lep naviti "Tualatinski" pozdrav preko MSI6163pro+MS6905masterVer2 slotketa-rahlo modificiranega..in upam, da boš lahko kje slučajno izkopal kak "tapravi" slotket, ki bi delal z modifikacijo...Pa če ga misliš navit, rabiš 300W PSU za vsak slučaj! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Dalmatinc ::

kava misliš da se da usak adapter modificirat..........mam QDI adapter podpira pa voltaže še nižje kolkr so predpisane za c3 tulija....

Kva misliš?

dej mal povej

Spajky ::

Dalmatinc, da se sicer, sam vprašanje je če je sploh potem dela s Tulci-redki delajo, ponavadi no name ne, pa tudi kaki starejši fcPga brand name ne!..Če na na tvojem QDI najdeš kaki dole navedeni čip, mi javi na mejl model in verzijo tvojega slotketa, če ne pa lahko tudi sam probaš modifikacijo in če dela mi poveš še kje si ga kupil! Beri dalje: the working chips found till now are TVC16222 /A/ or IDT 74FST or two LVC07A ; they have to be on Slotket or on MoBo present; if not will not work as found till now; but worth trying! :-) maybe we will discover further chips working either..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Dalmatinc ::

Nevem spoh kje naj najdem ime čipa........use kar najdem je P/N: 430-02008-105-00 (version 5.0)

QDI podpira pa od 1.30 pa do 3.50 voltaže !:D

Spajky ::

Torej ne bo nič! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Dalmatinc ::

in zakaj ne ?

Ne razumem čist ?

A bi mi po slovensko povedal ?

Spajky ::

Če nima tistih čipov gor /imajo kar precej nogic/, zelo zelo verjetno ne bo delal Tualatin na njem!8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Jebiveter ::

Pikachu: A imas slucajno namen v bljiznji prihodnosti prodat Epoxko? Jo kupim jest takoj! Ti sam povej ceno!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14411330 (7668) Spajky
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
453090 (2062) sidney
»

Spajky - Tualatin strokovnjak:)....potrebujem te!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51248 (1143) akulp
»

c1000@1330

Oddelek: Navijanje
181829 (1413) Spajky
»

Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262387 (1660) HardwareMaster

Več podobnih tem