» »

Big Brother

Big Brother

«
1
2 3

TokioGangsta ::

No začelo se je, kako se vam kaj zdi. Mislim, da je letos boljše kot lani, osebno mi je všeč Marko. ŠE kakšna mnenja?
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

eales ::

una z dolgimi rdečimi lasmi tud ni napačna :D

kixs ::

Brez veze... zalostno... nobene lustne punce 8-O Se Nina je letos toook cudna |O Pa tisto grozno Tino so dal gor (prevec solarija, zredila se je tuumach, ocala adijo pamet, da frizure niti ne omenim... :\

Max ima vcasih kaksne pametne ;)

Sicer je ideja glede stanovanja dokaj zanimiva...

V glavnem ne vem, ce bo kaj casa za tole...

lp

Loki ::

omg tisti, ki je po poklicu sin. 8-O pa vecina ostalih tudi. 8-O
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

BigWhale ::

Jest sem gledal zadnjo polovico oddaje pa mi je blo hecn vse skupi.

V kaksni zvezi sta unidve zenski? Sorodstveni? Partnerski? Nisem slisal, ko so povedal. hehe.

Good Guy ::

pr tej odaji bi mogl prvo zamenat ubrisano voditelco..

pol bi se ap naprej lahko pogovarjal
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Loki ::

mislim, da sta tista z rdecimi lasmi in se ena (tista debela mogoce?) sestri. pa bojda se ne marata doma kaj prevec.
klasika za poptv.:\
I left my wallet in El Segundo

gumby ::

folk dejansko gleda tole?
my brain hurts

Super Sonic ::

Ja, gleda.

In ni jih malo.


p.s.
Na žalost -
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

AndrejS ::

BB...... na srečo živim svoje življenje...

Tear_DR0P ::

men je to sedaj že skoraj všeč - ta BB že meji na socialni eksperient - ko bodo pa vse tekmovalce za 90 dni zaprli v hišo, bom pa tudi jaz gledal in glasoval
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

zee ::

podpis pod to, kar je rekel AndrejS.

Živim svoje življenje in ne rabim gledat neke (bedne/borne) simulacije življenja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

tilinho20 ::

Meni je to osebno bolno.:\ Ko sem gledal nemški BB mi je bilo ql.:) So imel tekmovanje v fusbalu na mivki, igral so PlayStation prek Eye Toy-a,...V glavnem je blo fajn8-) , čeprav nisem nič razumel (bol malo):D :D

OZZY ::

men je slo BB že tko beden še posebej pa sama Osenarjeva za voditeljico (sam do jo slišim pa mi gre že na KHM--posebej njeni oglasi za šoping, pa smeh)...In ker sem jo mogu včeri prenašat od začetka do konca, ker je tamala hotla gledat ..s tem da sem še bolan in je blo še parkrat huj ...sem prišel do bolanega zaključka da me tamala sovraži ::8) :8) :8) in me rada muči....:D:(
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Hardstyle ::

Rdečolaska(tamara) in ona debela(tjaša) sta sestri in doma se ne razumejo. Verjetno zato, ker je Tamara go-go plesalka :D

Po poklicu sin pa sploh ni vreden komentarja. Sploh ni znal s flaše pit :D
Da o najstarejši stanovalki (Damjana 35) sploh ne govorim. Sedi in opazuje kako se mladi hecajo ona pa bedira.

Največjo zabavo lahko po mojem pričakujemo od Neske-ja, ki je že ob prihodu na oder naredil pravi show.
Kar je zanimivo, je to, da so vključli brezdomca Marko-ta, ki se v teh pogojih lahko zelo dobro znajde.
Najebal pa bo ElTyeb, ki ima težave z WCjem, ki pa je v tem primeru na prostem in ga uporablja vseh 13stanovalcev :D


Glede voditeljice pa se mi zdi, da se letos VSAJ TRUDI govoriti slovensko, čeprav jo včasih zanese, kar je pohvalno. Drugač pa tisti njeni "Nasveti za shoping" in s tem povezana mimimika pa je za kozlat.

Zgodovina sprememb…

tilinho20 ::

Kar je zanimivo, je to, da so vključli brezdomca Marko-ta

Znaš sklanjat ''Marko''?

d0rK ::

Jupi, nov whore-fest. Prvi dan pa se ze neki slatajo v pojstli. Kaksn kup attention grabbing, money hungry munglov.

gumby ::

brainfuter za mnozice pac
my brain hurts

Dr_M ::

Najboljsa stvar pri tem BB je to, da ni blo tok hypa okol. Sploh nism vedu, da se je zacel.
Sicer pa prejsnjega nism niti 1x gledu, tega pa tut ne bom. Za retarde...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TekO ::

A ne morjo dt enkrat saj par hudih punc notr bi saj še kdaj gledu... potem pa vidš odlomke iz brazilskega al pa švedskega.. hjiiu 8-O

Pa a so res sex prepovedal noter? :D
Ideas are bulletproof.

Ziga Dolhar ::

> Živim svoje življenje in ne rabim gledat neke (bedne/borne) simulacije življenja.


Ah. S takelim argumentom lahko rečem tudi, "imam svoje življenje, ne nucam brat časopisov / gledat poročil".

Ampak okej. Očitno je BB dober za 'vse'. Nekaterim nudi zabavo, drugim pa občutek lastne nadmočnosti.
https://dolhar.si/

;-) ::

Pa a so res sex prepovedal noter? :D


Mislim da hočejo sex =)

LapD ::

ful so mi hecna imena tekmovalcev kokr sm šel zdej gledat na stran. Dada, Eltyeb, Jeanine, Marcelo, Naske... To so noter kaki študenti na izmenjavi?

Avby ::

Pač show za zgubljene duše. Naj imajo svoj prostor tud taki pod soncem. Me nič ne moti. Le da mene pustijo pri miru.

speed machine ::

Prvega slovenskega BB-ja nisem imel ravno veselja preveč spremljat. Za tega pa mislim, da še bom pogledal kakšno oddajo. Ker izbral so res raznolike ljudi, tako da je bilo kar zanimivo spremljat njihovo prvo predstavitev. Pa čeprav je "voditeljica" bila na trenutke skrajno neprijetna za poslušat, in da o onem "gandžiju" vzunaj, ki je skozi govoril "pejt not, pejt v hišo, gremo, pejt pejt", niti ne izgubljam besed.
Se bi pa kar strinjal s tear_dropom glede socialnega eksperimenta. Bogato vs. revno, razvajeno in leno vs. delavno, žurersko vs ...
//

TokioGangsta ::

Marko se je baje res umil:D
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Blum ::

Ja sej vsaka mu čast lol.. bil je že čas.. :) kaj pol marko bo šel v novo bajtico? :P joj kaj bo debelo pogledal...

chucki ::

Ja pa umil se ne bo in bo ves luxus uniču. ;(

Avenger ::

Potem ko sem gledal/poslušal Nino Osenar, pri njenih skrajno neokusnih komentarjih (pa sem videl že marsikaj in prenesem veliko) me je prijelo srat in sem zavoljo čistih gat kmalu ugasnil TV, tako da niti ne vem, kdo je not, videl sem le 3 gospodične od katerih je ena pozdravila s ćao, ampak ć v njenem primeru je bil skoraj bolj c kot meki č. :\

Stanovalci BigBrotherja so le skupina grebatorskih eksibicionistov, ki zadovoljuje publiko, ki prav tako spada mednje, le da nimajo jajc se prijavit in blazno uživajo v neizbežnih krvavih izpadih, ponižanjih, solzah in seksu vsem na očeh.

Uh, vem da se sliš tole blazno cinično, ampak prisežem, da je tole najbolj objektiven pogled na vso stvar, ki sem ga uspel sestavit.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Loki ::

se jim pa pridruzi naslednje leto.:\ p.s. zelo dober psiholog si; predlagam, da odpres zasebno prakso.
samo glede "raznolikosti", vidi se, da so izbrali ljudi, ki bi bili med seboj cim bolj konfliktni (klosar, "sin", "kurbe"...). da o bojda odkriti veliki zalogi kondomov niti ne govorim. :\
I left my wallet in El Segundo

BigWhale ::

Po branju tele teme sem dobil obcutek, da so vecji retardi tisti, ki Big Brotherja NE gledajo.

BlackHole ::

Bigwhale, a ne veš, da je zdaj trend, da si "fensi", če ne gledaš BB, ker to bojda poneumlja pa to?
LP Marko

ripmork ::

zanimivo bi bilo recimo, da bi morali biti noter 20 let, da bi postal to neke vrste Truman show.
Pa potlej bi jih razdelili na dve grupi, in bi se morali borit za hrano...med seboj in proti nekaj medvedom, s katerimi bi si delili prebivališče.

Ko bi pa vsake tolko cajta kdo crknil od lakote al pa od medveda, bi pa nove člane not pripeljali.
And the circle goes on...

TO bi pa bilo zanimivo!
>:D

Keyser Soze ::

Najbolj interesantno od vsega je bilo, da nisem imel pojma kdo od teh tekmovalcev je Salome in kako hudiča so ga/jo tako dobro zamaskirali. Na srečo sem danes na prvi strani 24ur videl, da je bila izločena iz HRVAŠKEGA BigBrotherja, kar je nekako pregnalo dvome v mojo prisebnost.:D

Zadeva ni gledljiva. Na žalost. Morda kot en social experiment (kot je že bilo omenjeno) samo še za to je preveč umešavanja s strani tistega modela z globokim glasom in IMO težkim, težkim otroštvom in preveč po "scenariju".

Naj folk reče kar hoče, samo iz mojega POV nikoli ne bom mogel gledati česa takšnega. Preveč omejen folk. Že voditelji in komentatorji so na nivoju, ki pritične tistim najbolj simpl anime produktom. Tekmovalcev pa sploh videl nisem. Tako da verjamem, da je par normalnih vmes, ampak nekaj primerkov je absolutno iz razreda "attention whore-ov", kateri so pa absolutno neprebavljivi.

Maybe, someday, ko bo deklina gledala zadevo in ne bom imel česa pametnejšega za počet pogledam kakšen del. Več pa ne. Isto kot ne gledam raznoraznih južnoameriških telenovel. Bite me.

P.S.: Imam druge fetiše. Vojeurizem me ne interesira. :)
OM, F, G!

BlackHole ::

No, mene tud recimo ne pritegne toliko, da bi jih gledal v živo pa to, ampak oddaje pa si rad pogledam, čeprav je na koncu bolj redko kaj zanimivega.
Keyzer, BB pa res ni voajeurizem, daleč od tega.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Mene bolj zanima podatek koliko bandwidtha gre zdaj skozi oziroma kliko folka dejansko gleda live stream.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Keyser Soze ::

@BlackHole
Si prepričan?
OM, F, G!

Gandalfar ::

Tilen: ogromno, ce je verjet ljudem, ki so blizu teh zadev :)

Keyser Soze ::

Če pogledaš že samo mularijo od 13, 14 leta dalje... Al pa celo mlajše. Dostop do interneta je danes samoumeven, žepnina je tudi klasika. 10€ za kartico pa tudi ni veliko. Od 22-23 let dalje so pa itak že večinoma svoje finance in je vse skup še toliko lažje.

Ergo, garant je tole najbolj obiskana internetna stran v Sloveniji in s strani Slovencev.
OM, F, G!

BlackHole ::

Keyzer, sem. Kajti voyeurizem po SSKJ je bolezensko nagnjenje k spolnemu uživanju z opazovanjem spolnega občevanja drugih, delov telesa oseb drugega spola ali z gledanjem takih fotografij.

Jaz pa ne uživam spolno v temle, daleč od tega. Itak, pa se da bolj malo golega videt.
LP Marko

Izi ::

BlackHole, tista razlaga v SSKJ ni ravno strokovna. Preveč so se osredotočili na spolnost.
Voyeurizem izhaja iz francoščine in v bistvu pomeni videti oz. opazovati.
Dejansko se gre za doživljanje zadovoljstva ob opazovanju drugih ljudi, ko počnejo karkoli kar ne moremo videti vsakodnevno v javnosti.
Nikakor ni potrebno, da ti ob tem opazovanju doživiš spolni vrhunec.
In vsak človek naj bil malo voyeurja, ker imamo menda to zapisano v genih. Seveda je vse skupaj precej iztirjeno, če to postane način za zadovoljevanje spolne sle.

Če pa trdiš, da z gnusom odvrneš pogled, če slučajno opaziš sosedo med preoblačenjem na balkonu ali prek na stežaj odprtega okna, pa je verjetno nekaj narobe z teboj :D

Številke gledanosti takih oddaj govorijo same zase. Pa naj to predvajajo v Evropi, Ameriki ali pa v kakšni izmed Arabskih držav.
Ljudje to gledajo povsod v velikem številu, potem pa zaradi tega doživljajo občutek krivde in v javnosti razlagajo, kakšen primitivizem je to. Tisti, ki najbolj gleda take oddaje bo imel največji občutek krivde in bo najbolj nasprotoval predvajanju takih oddaj. Sam si pač ne more pomagati in rešitev svojih težav vidi v prepovedi predvajanja takih oddaj.

Ker gre tu za genetiko, ni nobene razlike med mamco iz neke zakotne kmetije ali pa za kakšnega doktorja znanosti. Tako se kaže tudi na tem forumu. Tisti ki najbolj kritizirajo dotično oddajo in vsakič vsaj dvakrat poudarijo, da jo oni seveda nikoli ne gledajo, so edini, ki vedo prav za vsako najmanjšo podrobnost iz oddaje.

Ljudje smo res zanimivi :D
Meni je kar malo žal, da ne najdem čas za ogled podobnih oddaj, ker potem ne morem enakovredno sodelovati v vsakdanjih pogovorih.
Ne glede v kakšnih krogih se gibljem, pogovor vedno nanese tudi na oddaje tipa Big Brother, ker vsak najprej poudari, da tega seveda ne gleda, ampak je zadnjič med preklapljanjem kanalov slučajno zasledil oddajo in potem že teče pogovor on najnovejšem tatuju, ki ga ima sodelujoča bejba nekje na riti :D

BlackHole ::

Ljudje to gledajo povsod v velikem številu, potem pa zaradi tega doživljajo občutek krivde in v javnosti razlagajo, kakšen primitivizem je to. Tisti, ki najbolj gleda take oddaje bo imel največji občutek krivde in bo najbolj nasprotoval predvajanju takih oddaj. Sam si pač ne more pomagati in rešitev svojih težav vidi v prepovedi predvajanja takih oddaj.


Tole glih ne zastopim čisto. Ne vem namreč, zakaj bi imel občutek krivde, če rad to gledaš. Verjetno moraš bit precej nesiguren v sebe. Namreč noben si ne upa povedat, da gleda BB, skoraj vsak pa se počuti "več vrednega", če pove, da tega pa on ne gleda. To je podobno kot hvaljenje moških, kako oni doma nosijo hlače in te zadeve, ko pa pridejo domov, pa hitro kiklco gor. Edino tak si tole razlagam.
LP Marko

Keyser Soze ::

A telenovele tud vsi gledate? Pa recimo Svet na Kanalu A, al pa Dirty jobs na NGju?

Pač okusi so različni, eni radi gledajo takšne oddaje, drugi jih črtijo. To pa ja ni tako težko pokapirat. In BB je sigurno en tak tip oddaje, ki ga bodisi maraš ali pa sploh ne. In jaz ga še malo manj maram, ker sem danes dojel, da še tisto prakrat na mesec ko imam čas gledat Tretji kamen od sonca, to ne bom mogel, ker je takrat BB. :|

P.S.: In gledanje BBja je za moje pojme že kar v vodah vojeurizma. Pač ljudje gledajo druge (tudi njihova najbolj intimna opravila) in ob tem uživajo. Si ne predstavljam človeka, ki bi trpel ob prostovoljnem! gledanju BBja.
OM, F, G!

Tear_DR0P ::

sam BBja nisem maral, letos pa sem ga od začetka prav spremljal vsaj dva dni - pač nimam namena plačat za redni dostop, pa TVja tud nimam, tko da ga sedaj ne gledam. ampak z veseljem pa spremljam kaj s v BBju dogaja, ker me zanima, kako se ljudje obnašajo, ko so v osami, ko o zaprti - zame bi bil BB idealen, če bi vse te ljudi zaprli za poln čas, 90 dni - vsaj pri 45. dnevu bi začel redno gledat
če bi pa uvedli še kake poskuse, kot so tisti iz fallouta, bi bil pa sploh reden gledalec
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

nietka ::

Na splosno ne spremljam televizijskega programa, tako bo sel tudi BB mimo mene. Je pa, nic ne recem, zanimivo brat take in drugacne opazke na forumu, kjer se takoj razdelite na tiste ki:
- gledajo
- samo občasno z enim učem spremljajo
- ne gledajo
- sodelujejo
- ...
In ugotavljate, kdo je bolj neumen, inteligenten, itd. Hmmmm ... Kruha in iger!
Great warrior? Wars not make one great.

Loki ::

isto pri american chopper, ko pol casa kazejo, kako se stari in mladi kregata med sabo. ni med prvim (bb) in drugim cisto nobene razlike. :\
I left my wallet in El Segundo

ripmork ::

mnjah, american chopper je že kar podebiljen postal, pa sem ga včasih rad pogledal.

kar se pa BB-ja tiče: ga ne gledam, nimam blage kdo je v njem, a ne obsojam nobenega (le zakaj bi)
Me pa zanima kaj hudiča je tako zanimivo tam... a se vsaj z hrano obmetavajo? al pa jih po fletu lovi stekli pes, pa se morajo skrivat pred njim in bežat?

Morda pa se zadeva sprevrže v "Das experiment" sceno, in se ekipa stanovalcev zaroti proti kamermanom, ter celi pop-tv ekipi... in bi gledali zvečer LIVE - from BB kreganje ter obmetavanje z jajci, poročila bi bila pa prestavljena zaradi izrednih dogodkov...>:D

to bi bil vsaj štos, četudi že zrežiran.

Avenger ::

@Bigwhale: spustiš takole bodico, pa nič ne razložiš na čem točno si jo osnoval??

Bigbrother ni reality TV v smislu kot se sliši, ampak je oddaja, v kateri so posnete resnične reakcije ljudi, ki so se javili v oddajo, kjer so zaprti z ostalimi tekmovalci in kjer tisti, ki ostane zadnji dobi nekaj denarja, to pa ni življenjska situacija ampak neka pseudo simulacija, nič več, v kateri bo popolnoma neizbežno prihajalo do trenj med sotekmovalci, do laži, žalitev, seksa, napetosti, sovraštva, solz, in to je ta Happy Meal, ki ga ljudstvo tako blazno rado požira, medtem ko imam jaz rajši juho, zrezek in tenstan krompir. In noben mi ne bo rekel, da je bolj inteligenten/duševno zdrav tisti, ki mu je tovrstno voayerstvo v užitek, še najmanj pa nekdo, ki zna natipkat samo par besed in mu potem zmanjka. :\
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BigWhale ::

Avenger, ti si v svojem postu napisal, da 'upas, da nisi izpadel prevec cinicen'.

Izpadel si pa debilno, potem si se pa oklical se za edinega objektivneza. Hah!

"Stanovalci BigBrotherja so le skupina grebatorskih eksibicionistov, ki zadovoljuje publiko, ki prav tako spada mednje, le da nimajo jajc se prijavit in blazno uživajo v neizbežnih krvavih izpadih, ponižanjih, solzah in seksu vsem na očeh."

Po tvojem so oboji grebatorski ekshibicionisti, le da so drugi brez jajc. :) Nekateri uzivajo ob Spet Doma, drugi ob Na Zdravje, tretji ob Big Brotherju, cetrti pa ob MacGyverju.

Fucking Richard Dean Anderson je ne samo eksibicionist se hardcore role-player, publika je pa tako ali tako spada v isti kos.

Aja saj res, nekateri radi gledajo Obzorja Duha in Osmi Dan... Na te sem skoraj pozabil.

Meni je vseeno a je tebi vsec Happy Meal ali pa SlovenskoKosiloTM. Dol mi visi. Ampak pusti tiste, ki jim je vsec Happy Meal pri miru, saj ti ni noben nic storil. Sam si prisel sem in zacel srat, da je Happy Meal sranje.

Ja hudica, nehaj ga ze ovhavati!

Razumes?

Avenger ::

Napisal sem točno to, kar sprašuje prvi post. Mnenje. Ti temu praviš sranje, ampak to je tvoje mnenje, ki ga večinoma, kot si gotovo že opazil - ne cenim... :D

Naj samo opomnim, da si ti v to temo prispeval samo pol vrstice mnenja, ki se nanaša direktno na to oddajo - da ti je 'blo hecn vse skupi.', medtem ko si meni in moji debilnosti namenil bistveno več besed.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915299 (9832) Sims
»

Mentalno stanje gledalcev in/ali igralcev v BB-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936954 (4767) Keyser Soze
»

SLO Big brother 2007 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24928867 (12610) BlackHole
»

Bar II (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11912293 (4381) Amare
»

Cvetke na nacionalki

Oddelek: Sedem umetnosti
222383 (1710) WarpedGone

Več podobnih tem