» »

Big Brother

Big Brother

1 2
3
»

tsh2 ::

Kakšna je povezava med španskimi telenovelami in Gospodarjem prstanov? odgovor: oboje je pravljica. zame je oboje isto sranje, le da ima eno vizualne efekte, drugo pa ne :)

TokioGangsta ::

Meni se je pa zdelo to, da so v žreb vključili Marka skrajno nefer. Prav pokazalo se je kak Sandi, Dada pa ElTyeb skrbijo le za svoje riti, boli jih k***c za to, če jim je Marko sploh omogočil bivanje v luksuznem delu stanovanja. Pa pol še neki debatirajo, kok se jim Marko sploh ne smili pa da sploh ni bogi pa take. Če bi oni živel na ulici bi že vidl kok "ni bogi"!
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

cnZz ::

TokioGangsta
Od kje pa tebi da te trije skrbijo samo zase? Prvi z tistim žrebom je začel Marcelo. Lahko bi se pa malo nazaj spomnil, ko je Sandi jokal ker je ElTyeb podložnikom nesel salamo. Kaj je pa to potem?
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

Gandalfar ::

Samo prijazna opomba moderatorja:

ta tema je od sedaj naprej popolnoma primerno mesto za debatiranje aktualnih dogodkov glede Big Brotherja.

Za debate o mentalnem stanju gledalcev in podobne zadeve pa si odprite novo temo.

BlackHole ::

Jaz pa mislim, da so Markota povsem pošteno vključili v žreb. Saj ni bil samo on zaslužen za to da so gospodarji tu kjer so, tudi scenarij BB ima precej zaslug za to. V vsakem primeru bi jih polovica bila tukaj, nekatere je pač moral izbrati. Že to, da je lahko izbiral, je lepa nagrada. Potem so mu dodatno hvaležnost izkazali, ko ga nihče ni nominiral (razen Eltajba). Mislim, da je imel dovolj privilegijev, ker sicer bi se lahko tako vlekel kar do konca šova.
Sicer je pa tako spet samo pridobil na priljubljenosti. Čeprav, o sami izvedbi žreba bi se verjetno dalo kaj debatirat. Nobenih pravil, kar sproti so si jih zmišljevali, Eltajb se mi zdi, da sploh ni pokazal dlani, ampak je kar določil kdo gre kam itd. Jeanine je baje celo omenila, da ji je celo z očmi namignil. Marcelo je omenil da gredo na 3 dobljene, pa ni bilo nič iz tega, ko je Janine zadela polno. Bodo že sneli maske.

Gangsta, govoriš, kot da se je Marko na ulici rodil. Včasih je treba kaj naredit za svoje dobro. Po drugi strani mu pa mogoče celo paše tako kot je.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

TokioGangsta ::

Ko so določili Marka za podložnika je pojamrala Jeanine, slediš? Nato so se najbolj slišale pripombe ElTyeba, Dade in Sandija, kako nekaj komplicira. Res pa je, da je Marcelo začel z žrebom, kar pa kaže samo na to, kako je res skoraj vsak pripravljen poskrbeti samo za svojo rit. Saj jih ne bi rad obsojal, še najmanj pa ker je v igri 90k evrov, saj kdo pa ne bi bil tak? Res neumno od mene da pričakujem "fer" igro v najbolj kontroverznem resničnostnem šovu vseh časov.
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Loki ::

najprej jeanine pravi srcek :)) ♥♥ -- &hearts tukaj bi morala biti dva srcka
pa tamara s tistimi nadkolenkami, ko je metala jogurte ♥♥
kdo ve kaj vec glede sebastijana oz. "mikija", kakor naj bi bil znan v nm? glede na brano na 24ur ima kar temperament (varnostniski), ki ga pa zaenkrat se brzda. pa tudi ko mu v profilu pise nezaposlen, tudi ni znacilno za 35 letnika.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

BlackHole ::

Ko so določili Marka za podložnika je pojamrala Jeanine, slediš? Nato so se najbolj slišale pripombe ElTyeba, Dade in Sandija, kako nekaj komplicira.

Ampak realno gledano, a ji niso pošteno pojamrali? Imeli so še minuto za odločit se. Kaj je pa sploh hotela povedat s tistim? Da naj se že za boga nekdo drug prostovoljno javi ali kaj? V takem šovu res ne moreš pričakovat, da se bo nekdo žrtvoval (sploh po 2 tednih), ker bore malo ali pa verjetno nič ne pridobiš, tako da je to normalno. Če bi imeli več časa, bi mogoče, mogoče, Markota izključili iz žreba (pač pritisk publike, pokaži da si dober in to), tako pa... ni bilo treba niti ni bilo časa.
LP Marko

Loki ::

urg, jaz sem pa slisal eno "teorijo", po kateri naj bi se en javil, nato bi ga revezi avtomatsko nominirali (ker se med sabo najbolje poznajo), publiki bi se zasmilil (stare mamce, najstnice, se posebej ce bi bil bildo) in bi imel odprto pot do finala (isto velja tudi za marka).
I left my wallet in El Segundo

MihaFirst ::

To, o čemer se pogovarjate, so dejansko prava imena nastopajočih v oddaji?

Kako kul 0:) Moj sin bo ElTyeb 8-)

karafeka ::

Kaj pa če bo fantek?

:D

BlackHole ::

urg, jaz sem pa slisal eno "teorijo", po kateri naj bi se en javil, nato bi ga revezi avtomatsko nominirali

To se meni zdi bolj slaba teorija ali pa nesigurna. Takoj, ko bi naredil kaj "slabega", bi večina pozabila na tisto.
LP Marko

John Abruzzi ::

Evo folk je Markota poslov nazaj na cesto. To se mi zdi skrajno gnilo. Men tud ni bil glih nejbol simpatičn, ampak ga ne bi poslov na cesto, ker bi si drugi dve odhod bol zaslužili. Od kje je zgubu on tok podpore, katero je imel prvi tedn!?

iNooby ::

pomoje je večina ljudi mislila da je z njegovimi zadnjimi dnevi hotel taktizirati, kot je že sam povedal,zato so ga poslali ven

samo zdaj se mi pa smili malo Eltyeb,nebo nič yeba :D
Haters gonna hate...

John Abruzzi ::

Men je un terrorist nejbl antipatičn od vseh. Ful hinav ta tip.

Sentret ::

"Od kje je zgubu on tok podpore, katero je imel prvi tedn!?"

Folk je verjetno ugotovil, da le ni tak revček za kakršnega se je hotel prikazati ampak, da je bolj delomrznež.
Videlo se je, da se mu ne da nič kaj dosti premakniti. Ravno tak je pa tudi zunaj. Zakaj bi delal, če lahko postopa... In ob upoštevanju, da je star 29 let, zdrav, ima izobrazbo itd.

Po moje je vse to lepo pripomoglo k izgubi podpore.

TgT ::

Za nekatere bi bilo dobro, da bi okusili življenje na cesti. Me zanima kako bi potem komentirali zadevo.
Drugače pa ne spremljam zadeve ;)
Hit'N'Run

Sentret ::

"Za nekatere bi bilo dobro, da bi okusili življenje na cesti. Me zanima kako bi potem komentirali zadevo."

Ni treba preveč posploševati zadevo. Tukaj je bilo govora o točno določeni osebi. In ta oseba je imela (in še vedno ima) izbiro. Se pravi ali si najde službo ali pa ne in je pač na ulici. On se je odločil za ulico. Očitno mu to odgovarja. Se pravi, da ni nek nebogljeni revež, ki nima druge možnosti.
Ne moremo vse metati v isti koš. Na ulici so ljudje, ki res sami ne morejo preživeti drugače, kot tako, da prosjačijo okoli. Imamo pa tudi take (in med njimi je tudi Marko), ki jim to preprosto odgovarja in tako pač živijo.

mikena ::

A to ste slišali, da so se v Big brotherju stepli??? :D

Dejan je udaril Tjašo, nakar ga je ona nazaj zašamarila.

In za tem je Dejan zapustil hišo.

Budala ena... zdej se lahko poslovi od svojega Jaguarja :D

Jakka ::

Da se ne bo zavajalo ljudi in napihovalo situacije. V BB-ju se NISO stepli, kot ni Dejan "udaril" Tjaše.
Poglejte si video in presodite sami.

Tjaša je sedela, Dejan je stal zraven in besedno silil vanjo, že nekaj časa se je to dogajalo. Na videu izgleda, da se je on z roko le dotaknil njenega lica, kar ni udarec, prav pa tudi ni. Ona ga je pa klofnila. Kasneje je Dejan še malo ponoril in silil v Tjašo, odstranil ga je Sebastjan.
Alkohol je naredil svoje, veste pa kakšne znajo bit reakcije v takšnem stanju...

Jaguarja pa obrdži, je Bratož to potrdil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

LordTado ::

tale tip je take rase da tudi če nima prav bo se prepiral,samo pride v nadrejeni položaj:)) in nasiti svoj ego,tam bi cel dan hodil za njo,samo da bi mu ona rekla ja oprosti gospod,ker pa se je ženska postavila zase pa se raje odmeknila pa je pač lezil za njo,ker ga je mučlo da je izgubil dvoboj...,skratka,čim manj takega folka,ker na svetu delajo samo zmedo.

LP

neki4 ::

Alkohol je naredil svoje. Vsekakor jo je prvi bolj rahlo z dlanjo pofočkal Dejan, nekako razumljivo ga je Tjasa nazaj konkretno klofnila. Kljub temu, so vse hitre odločitve ponavadi napačne, kar je storil tudi Dejan, da je sam odšel prostovoljno je bila vseeno po moje njegova prehitra odločitev. Čisto možno ga BB ne bi ven vrgel. Je pa tukaj gasilec Sandi očitno bil bolj pijan, da ni videl pred sabo(ali pač ni hotel videti) kaj dejansko se je zgodilo. Govoril je, da je Dejan mahal po njeni glavi in podobne pravljice za lahko noč. In ker drugi dejansko niso videli kaj se je zgodilo, so Dejana skoraj vsi napumpano obtožili, kaj vse je naredil. No saj jo je res verbalno zelo napadel, kar je vsekakor bilo preveč. Vsekakor pa je tamala zelo uzivala na momente, ko ga je tako pravocirala in bi lahko ze v startu pustila človeka, če je že pijan.

BlackHole ::

Ja, jebena situacija je bila. Ampak v vsakem primeru je tu Dejan šel predaleč, saj je starejši fizično močnejši. Slednje je izkoristil, ta prvega (starosti) pa ne in to mu gre v minus.
LP Marko

Mahdi ::

Sam a bo zdej Dejan moral izročit svoj avto Big brotherju? Ker on je čist na začetku oddaje prostovoljno sklenil neko pogodbo, kjer je podpisal, da mu Big brother lahko vzame avto, če bo prostovoljno zapustil hišo.

Kera budala gre sploh kaj takega podpisat??? LOL!

NorK ::

Nekateri študentje prava pravijo, da bi ga moral izročiti. Ni potrebno, da listino overovi notar.
Vprašanje je, če se jim bo dalo zafrkavati s tem. Zanimivo bi vsekakor bilo. :)

Oddin ::

Beden folk v še bolj bedni oddaji.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

LordTado ::

tale seba pa je bole bukove narave se mi zdi.So ostali bolj inteligentni in razgledani..

Jst ::

Kakšen intelektualni razmislek povzroči Big Brother; še prvih top10 imdb filmov ni povzročilo takšen odziv...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ffka ::

KLIK

dokaz da na pop tv delajo noobi

subby ::

mogoče slikca naslednje rezerve k not pride, če not pride.. pa so zajebal pri poimenovanju slikce

Amare ::

Ja, lanska tekmovalca bosta prišla kot rezervi. ;)

mikena ::

Sebastijan se je odločil, da prostovoljno zapusti hišo.

Že pakira kufre :))

LordTado ::

če mene vprašaš,bo BB dobil po pi...!
Tamočni karakterji so odšli,zej pa so še ostali neki šalabajzerji not,ki u zrak gledajo in ne vejo kaj bi...

Slabo za gledanost in s tem donos tv hiši:)

ajde

subby ::

ma dnarja so itak že dost skasiral, glede na to, da na teden dobijo približno 30.000 glasov in en klic stane 1€

BlackHole ::

Vsega denarja itak ne dobijo, nekaj tud Telekom pobere, kr nekaj verjetno.
Malo preveč so se poigrali s ta drugo skupino in jasno da odhajajo predvsem zaradi tega.
LP Marko

TokioGangsta ::

@LordTado

Se podpišem pod tvojo izjavo, sami sebe so zaje*** s tem ko naj bi bil BB letos neizprosen. Samo ena skupina je naje**** medtem ko je druga v vseh nalogah prav uživala. Sami sebi so grob skopali.
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915329 (9862) Sims
»

Mentalno stanje gledalcev in/ali igralcev v BB-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936968 (4781) Keyser Soze
»

SLO Big brother 2007 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24928907 (12650) BlackHole
»

Bar II (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11912320 (4408) Amare
»

Cvetke na nacionalki

Oddelek: Sedem umetnosti
222390 (1717) WarpedGone

Več podobnih tem