» »

Mentalno stanje gledalcev in/ali igralcev v BB-ju

Mentalno stanje gledalcev in/ali igralcev v BB-ju

«
1
2

koyotee ::

smesen mi je folk ki gleda BB, se bolj smesen pa mi je folk ki se krega z drugimi zaradi BBja.
Mislim, da bi sam, ce bi bil notri, zelo izstopal, in to samo zaradi tega ker sem "normalen", taki pa vemo, da odpadejo ze na avdiciji.

A je kje ksn psiholog, da bi mal pomagu temu folku :\
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Steinkauz ::

Potem si sam sebi smešen, ker ga očitno gledaš, da veš da so "nenormalni".

Loki ::

get a life.
sicer pa american chopper in podobni po discovery niso nic kaj veliko boljsi.
I left my wallet in El Segundo

John Abruzzi ::

Men so pa smešni računalničarji, ki nimajo frendov, da bi se pogovarjali o BB in zato pluvajo po folku, ki to gleda.

iNooby ::

Se podpišem pod Abruzzija.


A je kje folk da bi pomagal zakrnelim geekom?:\ get a friends
Haters gonna hate...

Bob Rock ::

smesen mi je folk ki gleda BB, se bolj smesen pa mi je folk ki se krega z drugimi zaradi BBja.


in ti si to temo odprl, ker bi se rad kregal o BB?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

jrtjtejtt ::

get a friends

je angla mal zarustana

Loki ::

tukaj se lahko pogovarjate.
nate malo kosti za glodat.
http://www.ii2.org/user.php?nick=Tjasa&...

sej ne recem, eni takega ne marajo, samo taki, k pa take teme odpirajo, pa pomojem majo mal problemov sami s sabo, taksnih ali drugacnih.

po mojem seveda.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

krneki0001 ::

Kaj je to BB?

jrtjtejtt ::

Big Brother, kje živiš model8-O

krneki0001 ::

Hmm, nekateri pač ne gledamo televizije, ker za te bedarije nimamo časa, novice pa preberemo na www.delo.si in www.dnevnik.si, vreme pa na www.arso.gov.si.

BlackHole ::

Ga mate pa za druge bedarije a ne. Vsak ima kako bedarijo čez. ;)

A je kje ksn psiholog, da bi mal pomagu temu folku

Večkrat je problem, da folk, ki bi ga najbolj potreboval, se tega ne zaveda.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Jaz bi prosil, da mi nekdo zrihta telefonsko stevilko enega dobrega psihiatra. Vceraj sem gledal Big Brother. Sedaj verjamem, da rabim psihiatra, da nimam svojega zivljenja in se naslajam nad opazovanjem drugih.

Prosim, ce mi prinesete tudi en prisilni jopic in gag-ball... (kakorkoli se ze temu rece po slovensko)

Loki ::

gag-ball umrl :D
lahko uporabis tudi jabolko, samo pazi, da ti ne bo kdo zacel sariti okoli riti s palico. :D
I left my wallet in El Segundo

BozidarB ::

ne gledam BB-ja, ker se mi zdi brezveze. sm gledov enkrat al pa dvakrat. rajs pogledam kaj drugega

pa glede unga "nimam casa za to svinjarijo"

vsi imamo enako časa, od nas pa je odvisno kako z njim razpolagamo, zato ne govort da nimas casa. si ga pac ne vzames in s tem ni nc narobe.

Loki ::

noben te ne sili, samo potem se izvzemi iz diskusije, ce bo/ bi potekala o tem.
eni to, eni american chopper, prosto po presernu. sta pa resnicnostna sova (drugi sicer malo manj, ker so tudi oddaje redkejse).
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

whatever ::

American chopper je sicer do neke mere podoben, ampak vseeno precej drugačen kot BB. Tam jih ne snemajo ko grejo spat, ko grejo srat... poleg tega ni v igri denarja, izločanja, vsi se med sabo poznajo in oddaja ima za razliko od BB celo nek namen. BB je pa moderna verzija gladiatorstva, le da je thrill zabave pri BB voajerizem namesto mučenja in ubijanja ljudi in živali. Toliko smo pa le napredovali od časa rimskega imperija. Gre pa v osnovi za isto obliko neumne zabave množic. Kruha in iger.

Loki ::

mah se spomnim, ko je paul govoril, kako so prisli do njega in zaceli vse. ga je par (veliko) snemalcev snemalo ves cas v delavnici, pa govoru je, kako je bil razocaran, ko niso kazali prakticno nic bike buildinga (oz. malo, kot sedaj, bolj kaksne izseke in detajle), ampak veliko prepiranja med seniorjem in juniorjem (pa seveda ostali). na koncu je pa imela oddaja prakticno rekordno gledanost (ravno zaraid voyeurizma).
po drugi strani, ce gledas eno drugo oddajo, kjer en anglez dela nekaj podobnega, (tudi na disc science), je le-ta veliko bolj dolgocasna. je sicer bolj tehnicna, ampak v dvoboju bi (tudi pri meni) zmagal oc.:D

je sicer res, da sta dva razlicna koncepta oddaje, ampak lahko bi tudi njim dali nalogo kaj delati ali kaj podobnega (samo kaj ko nebi bilo nic narejeno na koncu :\ . voyeurizem je pa oboje isto.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

whatever ::

Meni je OCC itak dologočasen, pa druge oddaje kjer švasajo tudi. Kul so mi Brainiacs zaradi smisla za ironijo in črn humor. Sicer pa discovery že zdavnaj ni več to kar je bil. Dejanskih kvalitetnih dokumentarnih oddaj skoraj ni.

Pšenični ::

Jaz televizije skoraj ne gledam. Če pa bi mel več časa bi ga zlo verjetno porabil drgač kot pa da bi gledal big brotherja. Mentalno stanje gledalcev tega konstrukta(BB), bi ocenil kot skrajno zaskrbljujoče, skoraj alarmantno, mislim da je njihovo zdravje močno ogroženo. Simptomi odvisnosti gledalcev od BB so:
- v času BB ne sprejemajo obiskov
- pogovarjali bi se samo o big brotherju
- petnajst minut pred začetkom oddaje postanejo nemirni, zviša se jim srčni utrip
- druge nadlegujejo po forumih, (vsak dan), kaj se dogaja novega v BB
- kar naprej razpredajo sami s sabo in z drugimi ,kaj se je in kaj se bo zgodilo
- prepričani so da postajajo jasnovidni, če jim slučajno kaj uspe uganiti
- ko je konec oddaje postanejo otožni, skoraj manično depresivni
- nestrpno čakajo nadaljevanje in v tem času močno pade njihova zmožnost racionalnega razmišljanja
- zmožni so fizično in verbalno napasti vsakogar, ki si upa povedati o BB resnico
- odklanjajo vsakršno pomoč,(tudi zdravniško) tistih ki bi jim radi pomagali......

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Telbanc, kaj si ti, ozdravljen Tv-holik?
LP Marko

Thomas ::

Hehe ... tale šport je odličen! Uživajo gledalci BB in zraven še tisti, ki so "prepametni da bi gledali". Užitek prepametnih pa izvira iz zgražanja nad onimi drugimi.

Človeška komedija, do katere je pameten človek prizanesljiv, udeležuje se je pa kvečjemu na strani uživalcev BB, stran "vzvišenih" je pa le preveč smešna.

Moralisti, ohladite se!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Loki> get a life.

1UP!

Pšenični ::

"Moralisti, ohladite se!"

Kje ti vidiš tukaj moralni vidik. Bla je debata o Mentalnem stanje gledalcev in/ali igralcev v BB-ju. Če bi se rad pogovarjal o morali, lahko odpreš novo temo. npr. Moralni in človeški vidik zgrešene vojne v Iraku.

Thomas ::

Ti si povsod, v vseh temah, precejšnji naivko. Ampak ostanimo pri tejle!

Premisli mau, kolk se obremenjuješ s tem BB. Čemu, kaj te žene?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

edge540 ::

Pa kaj komplicirate, naj vsak gleda kar mu paše. Meni se tudi zdi BB brezveze in res raje kdaj pogledam American Chopper ker so mi blizu motorji.

Osebno bi se recimo vrgel iz balkona če me nekdo prisili da dve uri gledam Osenarjevo v BB, videospote Marlyna Mansona ali pa kakšno nogometno tekmo naše ''prve'' lige, naprimer.

Verjamem pa da nekateri podobno čutite ob švasanju in šraufanju motorjev:)

BlackHole ::

No takih problemov nimam, da bi se raje metal z balkona. Point pa maš, recimo.
LP Marko

lymph ::

Hehe ... tale šport je odličen! Uživajo gledalci BB in zraven še tisti, ki so "prepametni da bi gledali". Užitek prepametnih pa izvira iz zgražanja nad onimi drugimi.


Je kar res tole. Prepametni dobijo ego iz zgražanja.
S tem se navidezno ločijo od "ovc" in sami sebi zagotavljajo, da oni so pa intelektualci.

Je pa zanimiva količina čustev in energije, ki jo vlagajo v preganjanje in zgražanje. Ponavadi so še bolj vročekrvni od zagovornikov BB.

Možno, da zato, ker je dejstvo, da ne gledajo BBja, vezano na njihovo osebnost: ne gledajo BBja ergo so bolj pametni.

Pri gledalcih BBja pa ni nobene povezave med gledanjem BBja in njihovo osebnostjo. Je BB pač samo še ena stvar v dnevu, ki ji posvečajo pozornost. Pomeni pa jim bolj malo.
"Belief is immune to counter example."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lymph ()

Pšenični ::

"Ti si povsod, v vseh temah, precejšnji naivko. Ampak ostanimo pri tejle!"

Zadnjič te opozarjam da se ne spuščaj na osebni nivo. Opozarjam te res zadnjič.

Thomas ::

Naj to vzamem za grožnjo, ali za opozorilo?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

dela ::

Ljudje niso inteligentni, KER ne gledajo BB, ampak je ne-gledanje BB (zaradi tega, ker ti oddaja sama po sebi ne odgovarja, ne zato, ker ga inteligentni ne gledajo) indikator zelo visoke ali zelo nizke inteligence.

Ker je oddaja po ratingih uspešna, zelo verjetno k ogledu privabi večinoma povprečno inteligentne ljudi po Gaussovi krivulji.

Če gledaš BB, verjetno nisi zelo inteligenten, pa tudi zelo neinteligenten ne - si pač povprečno inteligenten. Seveda so izjeme (zato uporabljam besedo "verjetno").

In kot ne verjameš nekomu, da je s četvorčkom pri pokru izgubil proti RF, tudi zelo inteligentnemu človeku, ki gleda BB, ne verjameš, da je zelo inteligenten, dokler ti ne dokaže. Možno je, verjetnost je pa manjša.

Pšenični ::

"Naj to vzamem za grožnjo, ali za opozorilo?"

Kot pozdrav

_marko ::

->Hehe ... tale šport je odličen! Uživajo gledalci BB in zraven še tisti, ki so "prepametni da bi gledali". Užitek prepametnih pa izvira iz zgražanja nad onimi drugimi.
->Človeška komedija, do katere je pameten človek prizanesljiv, udeležuje se je pa kvečjemu na strani uživalcev BB, stran "vzvišenih" je pa le preveč smešna.

Kaj pa eni, ki ne gledajo BBja in jih obenem živcirajo tisti, ki ga težijo vedno znova, da so gledalci BBja bedaki?!
Mi smo na najslabšem! ;((

btw: poznam enih par kr pametnih ljudi, ki gledajo BB. Po tem kar opažam na forumu se mi zdi, da so tisti, ki gledajo BB bolj brihtni od tistih, ki ga šinfajo po forumih. >:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _marko ()

hamax ::

_marko se podpisem pod tvoj post.
Mene BB ne moti. Kdo me sili, da ga gledam? Nihce.
Moti me pa to, da mi neka skupina ljudi stalno razlaga kako so ljudje, ki gledajo BB mentalno moteni.
Tisti ki gledajo BB vprasajo: Si gledal danes? Ne! Pa nic.
Ta druga skupina je pa veliko bolj agresivna.

Meni je vsec fuzbal, kosarka, hokej..., drugemu pa BB, bar, kmetija...
Ne razumem zakaj bi bil jaz v prepostavki bolj inteligenten kot tisti drugi...

jype ::

hamax> Meni je vsec fuzbal, kosarka, hokej..., drugemu pa BB, bar, kmetija...
hamax> Ne razumem zakaj bi bil jaz v prepostavki bolj inteligenten kot tisti drugi...

Saj po moje nisi!

Moraš gledat Osmi dan, al pa Polnočni gost, potem pa postaneš!

hamax ::

Smola :D

A Vzemi ali pusti steje?(btw najbolj zoprna oddaja kar sem jih v zivljenju imel priloznost videti) :P

Avby ::

Bom naredil eden ekperiment če se mi bo dalo.

Pa bom na slo-tech odprl temo, kjer bo se lahko lepilo slikice in debatiralo na temo Rebelde.



In še na kakšno drugo podobnega žanra. Saj je gledanost dovolj velika. Zagotovo takšna kot je gledanost BB. Zato mislim, da si takšne vsebine na slo-tech zaslužijo svoje mesto.

Potem pa bomo videli kako bodo nekateri, ki sedaj hudomušno molčijo odreagirali.

BB je počasi prodiral na slo-tech. Uporabniki nekako z leti se niso vdali in takšnih tem pač na forumu niso želeli. Sedaj pa zgleda, kar dosti ljudi spremlja to oddajo in je zaradi "pritiskov" kar nekako postala sprejemljiva.

Slo-tech se je odločil da bo popustil "pritiskom". Sedaj so nasprotniki te tematike na forumu "največji kreteni".

Torej le brez zadržkov. Slo-tech po novem prenese vse. BB naj zaradi mene ostane. Nimam nič od tega če ostane ali ne. Želim si le da se mu še kakšen dostojen tega žanra mu pridruži, da nebo osamljen.

jype ::

Avby> Rebelde

Kaj pa je to?

Avby ::

Avby> Rebelde

Kaj pa je to?


Morda pa kmalu izveš...

BigWhale ::

> Če gledaš BB, verjetno nisi zelo inteligenten, pa tudi zelo neinteligenten ne -
> si pač povprečno inteligenten. Seveda so izjeme (zato uporabljam besedo
> "verjetno").

A to mas kako raziskavo na to temo? ;> Al to v bistvu 'ves'?


---

> Moraš gledat Osmi dan, al pa Polnočni gost, potem pa postaneš!

Pozabil si nasteti se Obzorja Duha in Ljudje in Zemlja.

dela ::

BigWhale: Gaussova krivulja, ker gre za oddajo z visokimi ratingi.

karafeka ::


Pa bom na slo-tech odprl temo, kjer bo se lahko lepilo slikice in debatiralo na temo Rebelde.


Slo-tech postaja iz dneva v dan slabši....

Pšenični ::

"Če gledaš BB, verjetno nisi zelo inteligenten, pa tudi zelo neinteligenten ne"

Odgovorena to trditev bi potem lahko razporedil - se sploh ne strinjam, se ne strinjam, se niti ne strinjam niti strinjam, se strinjam.......

No, zgleda da je BB prodru na slo tech. Kot je nekdo omenil. Vendar nas je nekaj ,ki mu "verjetno ne bomo dali dihat".

jrtjtejtt ::

Eni se pa res preveč obremenjujete. Saj forum je zato, da se gor razpravlja. Če eni hočejo debatirat o BB, naj debatirajo. Če drugi hočejo debatirat, kako so tisti, ki gledajo in debatirajo o BB, manj inteligentni pa naj.

Meni so take teme prav fine, se dobr nasmejim zraven občanih izpadov nekaterih osebkov:)

dela ::

Ni nič za razporejat, ker to ni anketa, ampak domneva na podlagi Gaussove krivulje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

Volta ::

Slo-tech postaja iz dneva v dan slabši....

Se strinjam :| Da še argumentiram. Zdi se mi, da je Slo-Tech kot uslužbenec, na katerega šef stresa svoje frustracije, težave in kaže kako malo mu je mar za druge in koliko se jih trudi sprejeti. Že najmanjše nesoglasje zna pripeljat do žalitev, obračunavanja... Mislim, da se je za zamisliti. Naj vsak gleda kar mu paše in ima to pravico. Drugi pa se poskusimo naučiti to sprejeti. Človeka se ne meri po tem kaj gleda in med kom se giblje, ampak po tem, kar pride iz njegovih ust.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

karafeka ::

Tisti, ki gledajo bb, gledajo predvsem.....20 minut reklam.

BlackHole ::

Ah, med reklamami vedno menjam kanal.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Kakšne reklame neki...nasvete za šoping>:D!
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

dela ::

> Če gledaš BB, verjetno nisi zelo inteligenten, pa tudi zelo neinteligenten ne -
> si pač povprečno inteligenten. Seveda so izjeme (zato uporabljam besedo
> "verjetno").

Saj načeloma nisem nič novega izumil s to izjavo. Profil gledalca BB pač ustreza profilu naključnega mimoidočega. Ne veš, če je inteligenten ali ne, sklepaš pa, da verjetno ni v nobeni inteligenčni skrajnosti (ne imenuje se "skrajnost" brez razloga).

Če pa vzameš za vzorec gledalce neke oddaje, pri kateri je treba tudi kaj razmišljati (kakšno znanstveno oddajo - z manjšimi ratingi), boš pa prišel do drugačnega sklepa (nadpovprečna inteligenca - da profil gledalca te oddaje ne ustreza profilu naključnega mimoidočega). Sklep ne bo na posamezniku nujno pravilen, bo pa držal z večjo verjetnostjo (na naključnega izbranca).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj ljudje gledajo Kmetijo in podobno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
664857 (3884) BigWhale
»

Big Brother (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13514483 (7262) TokioGangsta
»

S-T na Facebooku.

Oddelek: Loža
293481 (2325) NorK
»

SLO Big brother 2007 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24928870 (12613) BlackHole
»

kam gre slovenska televizija?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
775437 (3726) Keyser Soze

Več podobnih tem