» »

MMC kartica v avtoradiu

MMC kartica v avtoradiu

vres.ales ::

evo, mam mmc kartico not in ko predvajam mp3-je iz kartice mi ene muzike kar preskoči
predvaja mi samo začetek tisto 1sekundo pol pa kar preskoči pa naslednjo normalno predvaja

če pa berem iz cdja mp3-je pa normalno dela

residual ::

preveri na Pcju kako se mp3 med sabo razlikujejo (ene predvaja, druge ne) - drugačen bitrate, konstaten ali variable, ID tag... ker možno da je Firmware kriv...

vres.ales ::

sem to vse preveril in nisem našel nobene razlike med tistimi, ki jih predvaja in tistih, ki jih ne

in zato sem:
zastopniku Evertona za slovenijo, sem poslal mail, in me je poklical in razložil, da so te kartice multimedijske in podajo zraven muzike tudi kako sliko, tisto ki jo vidimo na winamp-u

zdaj pa vprašanje kak se te slike znebit :D

kixs ::

O kaksnih slikah govoris?

Kot prvo... za AR je cisto vseeno kaj imas na kartici, on bo spilal tisto kar prepozna. Torej MP3 in verjetno WMA. Ce imas se kaj na kartici, bo preskocil.

Morda imas defektno MMC kartico, probaj se s kaksno SD kartico, saj so te med sabo kompatibilne oz. je MMC predhodnik SD-ja.

Obstajajo sicer mp3-ji, ki imajo dodano sliko... vendar takih je zelo malo. Ce imas slucajno take, uporabi tale program mp3tag in moznost "Delete existing cover art".

Al je eno al pa drugo :P

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Taras_Bulba ::

Res je, AR ti bo predvajal tisto kar prepozna. Tudi jaz imam na žalost Evertona na kartice in usb, bere mi pa s kartic samo datoteke, ki jih prepozna. Nima veze če so gor slike, programi ali kaj tretjega.
Bi si pa skor upal trdit, da je napaka v radiu. Na mojemu po pol leta delajo samo še kartice, pa še to če samo spreminjam glasnost. CD-jev ne bere, po možnosti se še zaklene cel radio zaradi tega in potem plošček butne ven čez par ur, tipke so pomešane, pritisnem 2, se mi vključi mute..., random resetiranje vseh nastavitev, slab sprejem radia... pa nisem edini.

lp

vres.ales ::

kaj pa prepozna?
rad bi tak naredo, da bi mi pač vse muzike bralo

sprobaval sem bitrate spreminjat, odstranil sem oba taga, pa še vedno ne dela

kixs ::

Prepozna pa recimo: *.mp3 datoteke.

Ce ti spila iste komade na CD-ju, na kartici pa ne. Potem je nekaj cudno... probaj drugo kartico.

Probaj samo z enim ali dvema komadoma na kartici. Se pravi, da je kartica prazna in jo prej formatiraj v Windowsih. Nato skopiraj 2-3 komade in probaj. Ce ne bo bolje, pa ostane edino reklamacija.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175622 (31320) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364281 (2670) kapca81
»

MP3

Oddelek: Strojna oprema
101340 (1083) iskra
»

Nakup MP3

Oddelek: Kaj kupiti
472832 (1934) G@MER
»

Arhiviranje mp3 fileov na CD z zaporednimi številkami

Oddelek: Programska oprema
171744 (1471) valterz

Več podobnih tem