» »

Dobr bralnik pošte!

Dobr bralnik pošte!

Tito ::

Potrebujem lep, preprost, zmogliv... Bralnik pošte outlook express mi gre mal naživce! Lepo bi bilo če bi me obvestil kdaj pride pošta vendar da nebi bil skos v toolbar :) )

LP

ender ::

Po mojem mnenju je najboljši The Bat! - edini program, ki sem ga kdaj registriral.
Sicer si pa oglej še Becky! (ne vem linka, baje je skoraj tako dober kot The Bat), ali pa PocoMail
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

PaJo ::

Ali pa poglej Eudoro.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ender ::

moje izkušnje z Eudoro niso bile preveč dobre: dokaj nestabilna (precej bolj kot Outlook Express); kljub temu sem jo uporabljal kake 3 mesece, pa še vmesnik ima "čuden"

pino ::

Hoj Pajo

Dej ti men povej kako eudoro nastimas, da ni v toolbaru in, da te obvešča o prispelem mailu.
Men to ne rata, ce cem, da mi gre pogledat posto moram met skoz eudoro zalaufano. Ce se da kej nastimat, da ni zalaufana in te obvesti o prispeli posti, me prosim poduci kako se to naredi.
LP Pino

Spajky ::

Pino, naštimaj si program LetterBox...išči google... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

metro ::

Najbol za pošto gledat je kombinacija Outlook Expresa in Jet-maila. Sicer si pa lahko v Outlooku naštimaš čas na kakšne intervale naj strežnik pogleda za novo prisšela sporočila.
Pti Jet-mailu je pa tko. Po 5 ih sekundah se ti na ekranu pokaže slikca kjer piše. There is one new mail in krneki@kar-en.si.

Probejte!
Kar se tiču tiče najlepš poje veverca. Najlepša roža je bor!

ender ::

pri The Bat-u imaš "mail-ticker" - trak, ki se pojavi ko dobiš nova(novo) sporočila, skupaj z njihovim seznamom (kjer lahko preprosto klikneš na sporočilo, in se le-to odpre)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273695 (18626) Matko
»

email client

Oddelek: Programska oprema
292247 (1170) tha_man
»

Program za e-pošto razen outlook in outlook expresa?

Oddelek: Omrežja in internet
174977 (4575) dunda
»

e-Mail client, kateri

Oddelek: Omrežja in internet
51132 (1035) tha_man
»

:: odjemalec pošte ::

Oddelek: Omrežja in internet
7886 (758) Cygnus

Več podobnih tem