» »

A gdo špila McRay 2 z Radeonom

A gdo špila McRay 2 z Radeonom

strel ::

Popizdu bom Pardon na izrazu .

Mam PIII 733
256 RAM
ATI RADEON VE
SB LIVE!

Pa mi ne rata ColinMcRay 2 zalaufat.

Takoj mi vrže ven error. Probu use driverje od Kurčevega ATI-ja. Vsake tri tedne neki downloadam nč ne piše kaj je novega za vsak se pol tri dni jebem da začne osveževat kej čez 60Hz .

)=(/&%$#"!

gladiator ::

Ma kolega tut z driverji probleme (ma radeona 7000, ki je v bistvu radeon ve brez podpore za 2 monitorja).
Kartica je podn, ker nima charisma engina (to pomeni, da nima strojnega T&L in je za tut do 50% pocasnejsa od navadnega GF2MX-sa (3D grafika).
Kartice se izogibat ko hudič križa, če kdo misli z njo mal bolj špilat. Kolega si je isto nohte pulil, ko ni slo monitorja nastavit (powerstrip - resitelj) in ko mu najnovejsi ati-jevi drajverji (DX8.1, WinME) kartice sploh prepoznali niso hoteli. Tak, da mora kr drajverje za DX8.0 žulit.

Če ma še kdo probleme s to kartico, naj se zabuni...
Ati pa naj neha folk nategovat (Quake 3, Ram pri Rad.8500LE...)

Death or glory!

strel ::

No sej za pretiravat ni sem mel prej MX- a noter pa je recimo ene max 20 % počasnejši. Samo tile novi driverji so pa res jajce.

Glede osveževanja se da nekak zrihtat da se zbudi, ker je fora u tem da tam na displays neki zjebe.

Grem pa zdajle pesnit en mail na ATI )(/&%$

chucki ::

hm in pol govorijo ATI je zakon! :\\ :\\ :\\
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Aljo1 ::

Radeon VE je isto kot RIVA TNT 2. Preizkušeno, drugače pa z Colinom 2 nisem imel problema, le to da sem moral igrati na 640*480, medium detal
60Hz pa odpraviš z refreshfixom.

BC3 ::

že odkar je vn pršu (colin) ga igram na 1024 in z novimi drajverji še vse na max. pa mi lepo dela (tko k vsi drugi špili)

prej je lepo delu na radeon 64 ddr, thunderbird 900, abit kt7 raid, 128mb ram zdj pa še lepš dela na radeon 64 ddr, xp1600, ecs k7s5a, 256mb ddr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

strel ::

Pa pizda ka pol mene j.... vse drugo dela, sam ta McRay ne gre . Sej ne špilam ne vem kolk sam to da ne dela me pa ob živce. ..

Pa sem mašino sformatiru sam dx 8,1 sem dal gor driverje pa tak špil pa ne gre. )=(/&%$#"

radeon 7500 ::

zanimiv...
jest mam pa en kp frendov k majo Voodoo 3 pa Colin ne dela sploh...
NOBENMU OD NjIH!!! Zdej bi se ze velal vprasat kaj Codemasters misljo o tem...
Fant res je da VE ni hit zadnje mode in da je zadeva prej k ne svoh... Ne pricakovat CUDEZOV.
Mam sam enga frenda k ma ATI VE in njemu dela use...
ma Durona 800, pa 128 rama, pa tak sit...

CE MISLIlS kej nardit, plato zameni...



P.s.
Unmu k je izjavu da je Ati kao dober za igre, nej si ogleda RADEONA 8500 in pogleda kaj kartica nardi v Trufomu na RTCW... ... VE ni bil nikol PROGLASEN ZA PRVEGA V IGRAH... al PAC!!!

in se unmu k je meu seanso o Radeonu 7000- KARTICA STANE NOVA 15K...


... KWAAAA ZA VRAGA PA MISLS DA BOS DUBU DANS ZA 15k!:|

malinavc ::

strel: ma kakšn McRay ???!!!! vsaj prov napiš!!! McRae je veš...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

BC3 ::

probi še kšn patch za colina downloadat...

gladiator ::

radeon 7500: my point ekzaktly!!!

1. Frend se je zafrknil, ne jaz...
2. Gre za Ati-jeve drajverje, ki so dalec od brezhibnosti.
3. To pisem, da folk ne bi vec nasedal. Med poceni karticami Gf2mx al pa Radeona7200 kupit, Radeon7000(stane 18k:D ) pac ni za 3D spile, pa tut izhodov za dva monitorja(kot RadeonVE) nima. Kastrat na kvadrat!:|

PS: http://www.mlacom.si/Cenik/cenik.htm (19.080)
www.jae.si (18740)
PPS: Blagor razsvetljenim (r.7500):D
Death or glory!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gladiator ()

hubertfast ::

Ne vem v čem je problem, sam imam Radeona 64 MB SDR Tv-out in Athlona XP 1700, 384 MB rama in mi Colin dela odlično, v bistvu ni igre, ki mi ne bi delala odlično. Colina pa laufam na 1024x768 vse detajle na maximum in dela gladko. Nasploh čisto vse igre laufam na 1024x768 na max detajlih, nekatere pa laufam še višje. Aja še ta podatek je po moje važen, da uporabljam Milleniume.
Lara je zakon!!!

Zgodovina sprememb…

radeon 7500 ::

Gladiator, kje si vidu reklamo za 7000-tko???
Kje? Kje maš kšn test o tej kartici v špilih? Kdo je reku da kartica razstura v šplilih?? KDO?8-O

GO HOME:D !


ps
kartica je 15k in ne 18k:O

strel ::

Ma men drugaš vse vredu laufa Špilam na 1024 detajli kokr kje (ne moreš pričakovat da mo MOHA laufala na full detailih 17kSIT)

Ampak tale rally pa ne dela mam pa patch 1,09
Pa NoCD valjda

radeon 7500 ::

Ja probi razkerat tistih par jurjev pa kup original...

al pa demo pozen... mogoce kej kej zato ker je piratska verzija:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična v cenovnem razredu okrog 20k (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
504694 (4068) sid911
»

Suse 8.2 težave z grafično...

Oddelek: Operacijski sistemi
91765 (1653) norvalk
»

Colin McRae Rally 2

Oddelek: Igre
61481 (1315) mAsA
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604669 (3943) Senitel

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401841 (1500) EvilK|NG

Več podobnih tem