» »

Slika Gustava Klimta

Slika Gustava Klimta

charlotte ::

Mama je čist nora na neko delo slikarja Gustava Klimta (The kiss, natančneje), zdej mal sm gledu po netu (kr prav da originala ne bo kupila:) ) in je največja slika kr sm jih uspel dobit resolucije 1152x1440. Zdej sm ji pa hotu to pač stiskat da bi jo pol uokvirla pa tko naprej. Sm zdej ne vem točn, kak bi to naredu. Mislite da je prej omenjena resolucija dovolj, da bi sliko stiskal na A4 list? Nameraval sem kupit ta fotografski papir, ker se mi zdi da ga majo tut v A4 formatu. Pa če ta foto papir obrnem na obratno stran (se pravi ne na gladko, ampak uno mal bol hrapavo) pride ven kr dobra slika, rahlo hrapava in ustvari občutek originala (to vem kr sem se 1x zmotu pri tiskanju fotografij, ko sem papir pomotoma narobe obrnu:)) ). Bi to dobr izpadlo? Sprašujem ker to eksperimitiranje, sploh na A4 požre precej barve v kartušah, tko da ne bi rad ravno 3x poskušal to tiskat.

opeter ::

Sicer resolucija ni Bog ve kaj, ampak za silo bo v redu. Jaz bi na tvojem mestu zadevo raje daj v razvoj v kak fotolaboratij na fotopapir.
Bo lepše, bolj obstoječe, pa dolgoročno celo cenejše.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

charlotte ::

In kok me pa to kratkoročno košta, približno?:)

WarpedGone ::

Lahko se sam matraš in neki specaš, lahko pa stvar neseš v kako kopirinico/tiskarno in ti stvar naredijo kot se šika.
Taka resolucija zadostuje tut za A3, sploh če bo stvar visela na steni.
Zbogom in hvala za vse ribe

charlotte ::

Se prav jst to lhk dam na usb kluč, to sliko in grem pač v fotokopirnico? V bližini je fotograf (razvija slike, fotokopira,....), tko da pomoje bo OK. Ja slika bi bla na steni, samo nočem glih da bi bla cenena, al pa da bi kaki kvadratki al pa kej tazga se notr pojavlal, pač kvalitetn poster recimo.

mchaber ::

Še večja.
Igraj se z google images, pod velikost izbereš "velika".
.

charlotte ::

mchaber car!:D 10000x hvala.

jamiroq ::

mogoče malo neumestno: zakaj ne kupiš že narejenega posterja? na recimo allposters.com je posterjev te slike ko listja (s cenami od $5 do $200+). rezultat bo imho boljši kot printanje jpega na foto papir...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako natisniti plake z običanemu tiskalnikom?

Oddelek: Loža
292663 (1906) Limit-sky
»

256 GB na A4 listu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
7710260 (7071) ender
»

Kje bi dobu sliko sveta, da bi jo sprintal na 6 listov a4 format?

Oddelek: Loža
283384 (2642) trek@s
»

Printanje slike [plakata] velikosti 175x60 cm

Oddelek: Pomoč in nasveti
52237 (2184) Gwanaroth
»

Fotografije 20x30 cm

Oddelek: Zvok in slika
61160 (1042) andrej

Več podobnih tem