» »

Mimovrste

Mimovrste

««
64 / 89
»»

igor0203 ::

bauci je izjavil:

Zavajaš.
Plačal si 5,75€ od tega Pošta odkup pošiljke 4,24€. Petrol si je vzel 1,51€.


Zavajam, če je mene zavajal prodajalec za okencem, ko sem ga vprašal zakaj taka provizija. Petrol vzame tistih 0,45eur,vsaj tako mi je bilo razloženo.

val46 ::

In kolk je bil dejansko vreden izdelek?

igor0203 ::

destroyer2k ::

igor0203 je izjavil:

bauci je izjavil:

Zavajaš.
Plačal si 5,75€ od tega Pošta odkup pošiljke 4,24€. Petrol si je vzel 1,51€.


Zavajam, če je mene zavajal prodajalec za okencem, ko sem ga vprašal zakaj taka provizija. Petrol vzame tistih 0,45eur,vsaj tako mi je bilo razloženo.


Imaš na petrol strani cenik in lepo piše 0,45 za prevzem, če je pa odkupnina pa je še dodatek 1,05.

https://www.petrol.si/na-poti/zame/stor...

matobeli ::

Nemogoče, zih je pošta kriva.

val46 ::

igor0203 je izjavil:


In kje ti vidiš, da si plačal več za poštnino in odkupnino, kot je vrednost izdelka? Kukr jst vidim, si plačal 4,24 odkupnine(kolikor je vrednost izdelka), ostalo je pa poštnina+stroški odkupa. A misliš da petrol in pošta slovenije zastojn tvoj denar prenakažejo prodajalni?

igor0203 ::

Hmm...hvala za tole opazko, ker je bilo že vse vnaprej plačano in so očitno pri MV poslali z odkupnino. Uredim z MV

delavec44 ::

Potem naj ti tudi 1,05€ vrnejo, ker so jih neupravičeno zaračunali.

-ninja-91- ::

Ko sem nazadnje naročal je namesto Pošte Slovenije (ki vedno pripelje na domač naslov) sistem izbral DPD, ki mi je samo spustil sms, da me paket čaka na 15min vožnje oddaljenem Petrolu. Ko sem se na mimovrste povprašal, če je možno imeti za moj naslov privzeto samo Pošto Slovenije zaradi slabe izkušnje z DPD (to ni bil prvi paket, kjer so se po svoje odločili kje prevzamem), so se mi lepo zahvalili za konstruktivno kritiko in rekli, da sistem dostavo določi na bla bla bla parametrih. O tem da bi mel lahko privzeto Pošto pa ne duha ne sluha v odgovoru.

val46 ::

igor0203 je izjavil:

Hmm...hvala za tole opazko, ker je bilo že vse vnaprej plačano in so očitno pri MV poslali z odkupnino. Uredim z MV


Ok. V bodoče pa le glej, kaj ti piše na računih :)

IL_DIAVOLO ::

Mimovrste ima po novem dostavo brez poštnine, tudi tistih 0.90 evra so ocitno crtali.

OK.d ::

Še ni 1.april:)
LPOK.d

Master_Yoda ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mimovrste ima po novem dostavo brez poštnine, tudi tistih 0.90 evra so ocitno crtali.



Nima sem pravkar narocil eno stvar ki ni ravno poceni, ter so vseeno tudi 4 eur postnine zraven racunali.
Dovie'andi se tovya sagain.

techfreak :) ::

@IL_DIAVOLO: Si mogoce postal VIP uporabnik?

Gregor5816 ::

Se da kako nastavit, da je celotno naročilo v eni pošiljki? Privzeto mi ponudi 4 pošiljke, tudi če združim pošiljke, sta še vedno 2.

IL_DIAVOLO ::

Aja pa res haha :)

SomeOneNew ::

Še ena "zadovoljna" stranka Mimovrste...

Naročil cca. 10 izdelkov v skupni vrednosti cca. 900€. Posebej izbral izdelke, kjer so vsi imeli stanje "na zalogi" z možnostjo osebnega prevzema naslednji dan oz. pošiljanja po pošti v 2 dnevih.

Ker po cca. 20 dneh izdelkov še vedno niso poslali, sem enakovredne zadeve naročil pri njihovem glavnem konkurentu, kjer so bili tudi vsi označeni "na zalogi". Paket od konkurence mi je poštar pripeljal 2 dni kasneje domov.
Še cca. 1 teden kasneje dobim obvestilo od Mimovrste, da so odposlali naročene zadeve. Poštarju sem se seveda samo zahvalil za obisk. Paket je odstal 14 dni konec decembra na pošti ter bo te dni avtomatsko vrnjen.

Aja, od MM vedno naročam samo še izključno s plačilom ob dobavi (že predhodne negativne izkušnje z nerealnimi roki dobave...). Če lahko rok dobave presežejo za 20x, bodo pa pač plačevali dvojno poštnino in držali po vsaj 15 dni v transportu pred vračanjem v skladišče....

-žiga- ::

Gregor5816 je izjavil:

Se da kako nastavit, da je celotno naročilo v eni pošiljki? Privzeto mi ponudi 4 pošiljke, tudi če združim pošiljke, sta še vedno 2.


Tudi to ne pomeni nujno, da bosta dejansko samo dve pošiljki.
To združevanje paketov je, po mojih izkušnjah, bolj za okras.

lexy23_ ::

Da jih ne bomo samo grajali - ~10 izdelkov na zalogi naročenih 2 dni nazaj, odposlano isti dan in prejeto danes s pošto.

-žiga- je izjavil:

Se da kako nastavit, da je celotno naročilo v eni pošiljki? Privzeto mi ponudi 4 pošiljke, tudi če združim pošiljke, sta še vedno 2.

Si slučajno probal naročiti kakšen izdelek ki je kupljiv samo v njihovi trgovini v BTCju?


Gregor5816 je izjavil:


Tudi to ne pomeni nujno, da bosta dejansko samo dve pošiljki.
To združevanje paketov je, po mojih izkušnjah, bolj za okras.


Jaz že nekaj let vsakič združujem pošiljke in vedno vse pride v istem paketu. Občasno se zaradi tega sicer res zna precej zavleči samo v večini primerov se mi ne mudi.

katimm ::

Ravno klical na informacije ker bi moral postati Vip status vendar zaradi tehnicnih tezav mi pokaze zastojn dostavo. Pravijo da nic ne morejo in informatik resuje to tezavo... gre se za majhno stvar in mi je neumno dajati vec za postnino kot za izdelek :/

šernk ::

5 let nisem nič naročil pri njih v zadnjem letu dni sem naročil 4x pri njih in sedaj očitno spet 5 let ne bom več. Ko ti 3 od 4 naročil zamuja pač greš drugam, kjer je dostava bolj realna, pa čeprav piše Na zalogi (odposlano v roku 1-3 dni od naročila), medtem ko na mimovrste piše Na zalogi (predvidena dostava jutri). Pač drugje vsaj vem da v roku 5 dni izdelek dobim, na mimovrste nimam nobene ideje.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Horas ::

še en jokec. kupi se tam kjer je ceneje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

DePalmo ::

Sej to je, mimovrste je kar cenejša, sploh če si VIP in moraš drugje še plačevati poštnino.

Sam tam naročam stvari na katere lahko čakam en mesec, drugače pa raje plačam poštnino.

OK.d ::

Ja itak, zdaj jim že Aliexpress konkurira po hitrosti dostave.
LPOK.d

matobeli ::

no, pretiravat pa tud ne. Men je trajalo od 11.11 do 30.12 sam da je prišlo na avijon za iz Singapurja. Pa sem dal nekih 25usd za poštnino.

Ampak iz ebaya pa čakam že od 27.10, verjetno imajo ribe nov izvijač :))

Uh ne, aliexpress vodi: 20.10.20, 4usd poštnine za 3usd vredno zadevo, tracking številka z NL oznako itak ne dela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Hatchback678 ::

Ravnokar nabavil na Mimovrste podlago za miško od domačega proizvajalca UVI.

In sem ugotovil da je poštnina oderuška.

Skoraj 6 evrov za poštnino nečesa kar oddajo v Sloveniji?

Z navadno pošto?

matobeli ::

Pics or didnt happen.

https://www.mimovrste.com/dostava

Hatchback678 ::

 mimovrste

mimovrste

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

SomeOneNew je izjavil:

Še ena "zadovoljna" stranka Mimovrste...

Naročil cca. 10 izdelkov v skupni vrednosti cca. 900€. Posebej izbral izdelke, kjer so vsi imeli stanje "na zalogi" z možnostjo osebnega prevzema naslednji dan oz. pošiljanja po pošti v 2 dnevih.

Ker po cca. 20 dneh izdelkov še vedno niso poslali, sem enakovredne zadeve naročil pri njihovem glavnem konkurentu, kjer so bili tudi vsi označeni "na zalogi". Paket od konkurence mi je poštar pripeljal 2 dni kasneje domov.
Še cca. 1 teden kasneje dobim obvestilo od Mimovrste, da so odposlali naročene zadeve. Poštarju sem se seveda samo zahvalil za obisk. Paket je odstal 14 dni konec decembra na pošti ter bo te dni avtomatsko vrnjen.

Aja, od MM vedno naročam samo še izključno s plačilom ob dobavi (že predhodne negativne izkušnje z nerealnimi roki dobave...). Če lahko rok dobave presežejo za 20x, bodo pa pač plačevali dvojno poštnino in držali po vsaj 15 dni v transportu pred vračanjem v skladišče....

Upam, da ti zaračunajo stroške. Ker to, da ne prevzameš ni isto, kot da vzameš in v zakonitem roku vrneš. >:D

Lahko bi skenslal, ko si dobil od konkurence, če misliš, da si jih kaj 'naučil' se motiš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

DjTonic ::

V zadnjih 30 dneh se mi je 2x zgodilo, da je paket iz tujine, konkretno Nemčija prišel prej, kot iz Slovenije. Pustimo mimovrste, saj imajo očitno gnečo in tam si moreš vzeti res čas, da kaj dobiš. Nekaj se splača naročiti tam, vse pač ne. Saj zato pa imamo internet, da sami poiščemo najugodnejšega ponudnika.

5erson ::

Naročil v ponedeljek ob 16h, dobil v torek zjutraj po pošti.

Po novem imam VIP status, zadnjič sem naročil tri malenkosti, paketov ni bilo možno združiti, zato sem dobil 2 paketa vse skupaj za par €. Brezplačna poštnina je res velik +.

Res je pa noro kako konstantno iz Nemčije veliko stvari pridejo hitreje in ceneje kot iz Slovenije.

matobeli ::

Mimovrste pomojem v poštnino skrije poleg (obilne) pakunge in manipulacijskih stroškov še kakšen procent zase.

Poštnina vemo da ni tako draga, sploh pa ne če se greš bulk.

darkolord ::

Hatchback678 ::

5erson je izjavil:

Naročil v ponedeljek ob 16h, dobil v torek zjutraj po pošti.

Po novem imam VIP status, zadnjič sem naročil tri malenkosti, paketov ni bilo možno združiti, zato sem dobil 2 paketa vse skupaj za par €. Brezplačna poštnina je res velik +.

Res je pa noro kako konstantno iz Nemčije veliko stvari pridejo hitreje in ceneje kot iz Slovenije.

Brezplačna poštnina?

Sem dal 6 evrov za podlago za miško...

celje ::

glede postnine je vse jasno.

vip status: prodajalec mv - zastonj postnina, prodajalec xy - postnina po njihovem ceniku
brez vip: postnina vedno, razen za dnevno ponudbo mv

matobeli ::

Je pa še vedno zanimivo da je koštalo 6eur.

MV napreč predvideva 3.95eur za manjše pakete. Razen:
V primeru izbire dostave na izbran dan se strošek dostave poveča (tudi v primeru, da paket izpolnjuje pogoje brezplačne dostave).
V primeru plačila z gotovino ob dostavi na dom, se strošek poveča za 1 €.

celje ::

predvideva za svoje posiljke. pogodbenim prodajalcem pa ne doloca postnine.
amazon ima tudi tako urejeno

matobeli ::

Sam tista podloga za miško je bila orek MV in ne partnerske prodaje.

Je bila pa BTC trgovina zgleda, a to kaj vpliva? Ker v pogojih nič nimajo zapisan da je lahko višja zaradi tega.

Hatchback678 ::

Ne vem kako imajo uštimano na Mimovrste glede poštnine se mi pa zdi 6 evrov za kake 3 evre too mač.

No dejansko sem dobil podlago že drugi dan.

Wow.

matobeli ::

Ja mal več povej, a si sam izbral datum dostave, a si plačal z odkupnino?

Hatchback678 ::

Nisem izbral datum dostave.

In izbral sem najbolj ugodno opcijo preko pošte.

Paypal.

celje ::

paypal in mimovrste? wtf?

Hatchback678 ::

Debetna visa se opravičujem.

Posipam s pepelom al neki.

juve91 ::

Kakšna koda za brezplačno poštnino?

IL_DIAVOLO ::

V družini kupuješ na en racun. Ce se pa ne znajdete, pa pac drago plačujete :)

juve91 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

V družini kupuješ na en racun. Ce se pa ne znajdete, pa pac drago plačujete :)


a res? izvedo nekaj novega zdaj 8-O

hojnikb ::

se se komu sanja zakaj je rok dobave izdelkov na zalogi en teden do prevzemnih mest?8-O
#brezpodpisa

D3m ::

Zato, ker selijo skladišče v Komendo (bivši LIDL)
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Aaa, nisem vedel, da se tja selijo. No, ta lokacija mi je sicer precej znana :)
#brezpodpisa

Skylord ::

Fak. Ta mimovrste je ratal res ena velika greznica. Vsako drugo stvar, ki jo naročiš in je kao na zalogi dobiš en dan po datumu dostave obvestilo, da ni na zalogi. Pa plačaš jim vnaprej pa vse! Potem te pa takole nategujejo. Itak je dosti drugih alternativ in bi lahko kje drugje naročil samo kot redna stranka pričakuješ boljši odnos in če piše da je na zalogi WTF!
Nikoli več!
««
64 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751000 (17197) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349073 (29895) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029161 (20487) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169818 (154648) zoot

Več podobnih tem