» »

Mimovrste

Mimovrste

««
63 / 89
»»

Mato989 ::

igor0203 je izjavil:

Dobavitelji imajo z MV sklenjeno pogodbo za skladiščenje, izdelke pa v MV sistem vnese dobavitelj. ;) Da ne boš mislil da je pri EnaA kaj drugače, tudi tam dobavitelji preko XML uvoza vnašajo izdelke v sistem oz. če se ne motim, proti plačilu, jih lahko tudi v EnaA vnesejo.


No saj ok, ni nobene razlike v mojem predlogu, pač damo tak zakon za dobavitelje... simpl. kdorkoli vnese artikel na spletno stran je odgovoren da rok dobave ne preseže več kot 10% oglaševanega roka dobave, za vsakih 10% presežka se zniža plačilo za 10% točk... to je to.

Me zanima če bodo pol zelo radi pisali nerealne roke dobave ali bodo raje napisali 3 dni več.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeXani ::

Pri men slabo kaže, 14 dni od naročila še vedno v pripravi, imam več artiklov. Upam da jim uspe do božiča..
Čas prve prijave 04.11.2005

GupeM ::

igor0203 je izjavil:

Ja, seveda ti bojo izdelek dali zastonj.
Sicer jih absolutno ne zagovarjam, ampak za večino izdelkov ni krivda na MV ampak na dobaviteljih. Tu mislim da bi MV moral izvajati pritisk na dobavitelje ter zahtevati realne dobavne roke. Trenutno lahko dobavitelj v MV vnese nek izdelek in mu pripiše dobavni rok 1 dan, v resnici pa izdelek ne bo na zalogi še vsaj teden dni.

Saj si že slišal za penale, ane? Če dobavitelj napiše nerealen datum, penali.

Veš kako veliko folka bi bilo zadovoljnih, če bi pisalo dobavni rok 3-5 dni, pa bi že naslednji dan dobili obvestilo, da so izdelki pripravljeni? Ali pa dobavni rok 14 dni, pa bi že čez 5 dni dobili ...

Ampak problem je, da če na enaa piše dobavni rok 1 dan, na MV pa 3-5 dni, bo folk raje naročil na enaa. Zato vsi pišejo nerealne roke. S kaznimi pa bi se nerealnim rokom izognili tako na MV, kot na enaa in pri najmanjši lokalni spletni trgovini. Potem bi v vseh trgovinah pisalo 3-5 dni, in bi se kupec lahko odločal po drugih kriterijih, kje bo vzel.

SodVina ::

Color me stupid, ampak:
Ko naročim z mimovrste, čakam teden, dva, ker "je pošta kriva".
Naročim z merkurja, dexyco, bauhaus, itd. Pa pripelje poštar v dnevu, dveh... Zaradi lockdowna smo primorani veliko več naročati po spletu. In mimovrste ima tu po mojih izkušnjah z naskokom najdaljše čase dostave. Še conrad, ki ima praktično ves material v Nemčiji, dostavi hitreje.

Meni to deluje kot tipični slovenski "mi nič krivi" attitude.

Opazil sem tudi, da VIP ne pomeni very important person ampak "vait in peace". Brezplačna poštnina namreč traja nekoliko dlje(nekje v rangu nemškega ali angleškega ebaya), verjetno da se optimizira logistika in malo omilijo izgube.

Vm1999 ::

Sem imel že dve leti nazaj z Mimovrste novembra/decembra slabo izkušnjo. Od takrat v teh mesecih ne naročam pri njih.

GupeM ::

Jaz sem imel zares slabo izkušnjo septembra 2019. Od 9. 9. do 24. 9. sem vsak dan prejel sms, da artikli iz naročila žal še niso pripravljeni. Pa takrat za covid še vedeli nismo. Praznikov tudi ni bilo, ... Šlo je pa za naročilo več izdelkov, in samo zaradi enega izdelka je bilo treba čakat pol večnosti. Bi lahko imeli opcijo, da če toliko časa ni enega izdelka, ti vsaj ostale pošljejo.

igor0203 ::

GupeM je izjavil:

igor0203 je izjavil:

Ja, seveda ti bojo izdelek dali zastonj.
Sicer jih absolutno ne zagovarjam, ampak za večino izdelkov ni krivda na MV ampak na dobaviteljih. Tu mislim da bi MV moral izvajati pritisk na dobavitelje ter zahtevati realne dobavne roke. Trenutno lahko dobavitelj v MV vnese nek izdelek in mu pripiše dobavni rok 1 dan, v resnici pa izdelek ne bo na zalogi še vsaj teden dni.

Saj si že slišal za penale, ane? Če dobavitelj napiše nerealen datum, penali.

Veš kako veliko folka bi bilo zadovoljnih, če bi pisalo dobavni rok 3-5 dni, pa bi že naslednji dan dobili obvestilo, da so izdelki pripravljeni? Ali pa dobavni rok 14 dni, pa bi že čez 5 dni dobili ...

Ampak problem je, da če na enaa piše dobavni rok 1 dan, na MV pa 3-5 dni, bo folk raje naročil na enaa. Zato vsi pišejo nerealne roke. S kaznimi pa bi se nerealnim rokom izognili tako na MV, kot na enaa in pri najmanjši lokalni spletni trgovini. Potem bi v vseh trgovinah pisalo 3-5 dni, in bi se kupec lahko odločal po drugih kriterijih, kje bo vzel.


Ja sej pravim, tu je napaka MV da ne pritiska na dobavitelje. Ali pa, samo očitno premalo. V vsakem primeru je sedaj tako, da zaradi tega trpi ugled MV ampak jim je očitno v času debelih krav vseeno za to.

Še enkrat pa poudarjam da jih ne zagovarjam, tudi sam čakam 3 pakete naročene 3.12. ;)

energetik ::

Kot je že omenjeno, meni moti izključno, če piše da je na zalogi in potem traja teden ali 2, da pride. To je laganje in zavajanje. Če je pri dobavitelju, vzamem v zakup, da bo trajalo kolikor bo. Če je pa na zalogi, bom naročil ko res hitro rabim in pričakujem tudi hitro dostavo. ZAto bom pri MV naročal le še izjemoma, sicer pa imam z vsemi drugimi precej bolj korektne izkušnje (npr. Merkur, Bigbang...).
Da ne omenjam e-bay.de. Naročil v nedeljo zvečer, v ponedeljek že prevzela Deutsche Post. 8-O
Zdaj pa me zanima, koliko časa bodo rabili Nemci do SLO, in potem koliko časa naša Pošta...

val46 ::

Ok, kot prvo naj povem, da ne zagovarjam nikogar, da ne bo kdo reku, da jih. In tudi mene moti to, kar nekateri pravite, da če piše na zalogi, potem bi moralo res bit odpremljeno še isti, najkasneje naslednji dan. Vse kar je več je zavajanje in laganje kupcem. Sem pa hotel apelirat na vse, ki MV primerjate z merkurjem, bigbangom in vsemi ostalimi velikimi trgovci v SLO. Razlika je v tem, da MV ima eno skladišče in eno trgovino(ok, po novem dve menda-LJ in MB), medtem ko Big Bang, Merkur in podobni imajo trgovine(in s tem skladišča) v vsakem malo večjem kraju v SLO. Kar pomeni, da če nekdo naroči nekaj iz teh trgovin, je velika verjetnost, da imajo v eni od teh trgovin ta izdelek in ni noben problem poslat naprimer iz KP v MB, na MV pa, če je je, če ni, je treba čakat. Poleg tega ima merkur ali BigBang zaposlenih ne vem, morda 500 ljudi v sloveniji in se vsa naročila lahko porazdeli med njih, MV pa dvomim da ima več kot kakih 50 zaposlenih. Drugi problem je pa še ta, da od kar je ta korona in so ljudje "ponoreli" z nakupovanjem preko spleta, so vsi navalili kot mutavi ravno na mimovrste, ker so pač "največji spletni trgovec" pri nas in posledično najbolj poznani. Še moji starši, ki niso do letos nikdar ničesar preko interneta naročevali, so letos že par stvari na tak način nabavili. In valda, poznajo samo mimovrste. Če jim omenim, da lahko isto stvar naročijo v merkurju ali big bangu recimo, mi rečejo, da bodo za tam počakali da se trgovine odprejo, pa bodo pol šli direkt tja nabavit. To je to.

SodVina ::

Ampak za počasno dostavo je kriva pa samo Pošta Slovenije. So they say. Druge trgovine začuda s pošto nimajo takih težav.

energetik ::

To da ima MV (pre)malo zaposlenih in skladišč, je pač njihova odločitev. In če drugje dobimo prej, za skoraj enako ceno, na MV pač ne bomo naročali.
Še enkrat - meni je vseeno če je rok za dobavo magari 20 dni, samo da je realen in točen.
Če neke stvari ne potrebujem nujno, bom vseeno naročil, če bo cena ugodna.

Če pa že sami ločujejo med na zalogi v skladišču ali na zalogi pri dobavitelju, naj to drži. Če stvar hočem hitro, bom izbral skladišče, pa tudi če je dražji artikel. Npr. v Bigbang imajo enake artikle (npr. kable) z različnimi cenami. Ker sem hotel hitro, sem izbral na zalogi (dražje) in dobil čez 2 dni na dom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

igor0203 ::

No pa saj tudi so, sodelavec mi je ravno kazal tracking mize ki jo je naročil, že od 30.11 čaka da mu PS iz Maribora pošlje pošiljko.

GupeM ::

@val46: Jaz povsem razumem, da imajo manj skladišč, manj zaposlenih, več dela itd. Niti me ne motijo dolgi roki kot taki. Motijo me nerealno napisani roki. In če nočejo najeti več skladišč, zaposliti več zaposlenih, naj pa vsaj dostavne roke napišejo realno. Vedno se da rešit, ampak očitno to njih ne briga, ker so postali preveliki.

roCkY ::

Zadnja dobava z mimovrste. Trajalo 5 dni da je odprt artikel dobil status predaj prevozniku in naknadnih 8 dni do dostave. Sem mislim da del tega že tudi vta forum pisal.

Tole je bolj za v sosednjo temo ampak...
Kaj se dogaja s paketi v Mariboru, ki pridejo od "ATpost"? So čist zasuti z pošiljkami iz AT. Mi ni čist jasno kdo spolh to pedena, ker kot pošiljatelj je na nalepki neka firma? Dosavi Pošta SLovenije. Precej časa z Amazona nisem imel te poti. V zadnjih tednih pa polovica zadev po tej varianti in vsaj teden čepi nekje preden pošta Slovenije prijavi paket na mail. Na Amazon sledilniku je sledenje le do Avstrije. Sploh ni sledenja naprej.
Kdo pozna kako in zakaj imajo tako ? Ta pot je že leta obupno počasna.
Medtem Amazon sicer zunaji prodajalec DHL- Pošta SLO dostava. Petek naročeno sreda na varth. Drug artikel isočasno oddano naročilo, pa še niti poslan ni bil. Dobava je bila 15-22. 12.
UPS iz GB pripelje v 5-6 dneh. Bom kar pogrešal GB. Včasih so zelo solidne cene. Hitro pošiljajo in relativno hitro pride ta varianta z vlakom do Milana, naslednji dan skoraj vedno dostava.

celje ::

amazon ima problem: strajkajo v parih centrih. baje ne vsi zaposleni. zaradi tega prihaja do zamud oziroma drugih poti. dejansko lahko narocis kaksno zadevo v a.de pride pa iz ita skladisca. posta slo pa je ocitno del teh posiljk "odstopila" pogodbenikom.

jaz sem tudi par zadev dobil "preko" maribora. samo ta zadnji mesec. v vseh letih prej pa nikoli obvoz preko maribora. in ja, tracking se potem "izgubi" v mb.

SodVina ::

celje je izjavil:

dejansko lahko narocis kaksno zadevo v a.de pride pa iz ita skladisca.


To ima amazon že od nekdaj. Pošljejo ti iz logistično najbolj učinkovitega skladišča, neglede na to, kje si naročil.

A kdo ve, kako se na mimovrste "odjaviti" od tega, da ti vsak večer pošljejo sporočilo, da artikli še niso pripravljeni za odpremo?
Mislim, to je pa res idiotizem. Ne samo, da recimo 1 teden zamudijo z dostavo, celo vsak večer te spomnijo na to.

celje ::

ze, vendar, da dela tak obvoz v mb... to pa ni od nekdaj. narocam v a in slo. oba naslova od mb vsaj 200 km. torej blizje i kot mb.

to za mv je pa zanimivo. jaz pa to ne dobivam vec. je bolj izjema kot pravilo. cakam eno narocilo cca 30+ dni. zanj dobil dvakrat obvestilo. imam vklopljeno obvescanje, vip odkar imajo ta "program".

zmaugy ::

SodVina je izjavil:

Color me stupid, ampak:
Ko naročim z mimovrste, čakam teden, dva, ker "je pošta kriva".
Naročim z merkurja, dexyco, bauhaus, itd. Pa pripelje poštar v dnevu, dveh... Zaradi lockdowna smo primorani veliko več naročati po spletu. In mimovrste ima tu po mojih izkušnjah z naskokom najdaljše čase dostave. Še conrad, ki ima praktično ves material v Nemčiji, dostavi hitreje.

Meni to deluje kot tipični slovenski "mi nič krivi" attitude.

Opazil sem tudi, da VIP ne pomeni very important person ampak "vait in peace". Brezplačna poštnina namreč traja nekoliko dlje(nekje v rangu nemškega ali angleškega ebaya), verjetno da se optimizira logistika in malo omilijo izgube.


Točno to, po obeh točkah. Iz Amazon sem dobil naročeno v manj kot tednu dni, mimovrste mi je pa spet poslal mail, da žal ne bo dobave “danes” in da je naslednji predvideni datum dobave “jutri”. Pajade. Samo cancel.
Pa VIP my ... Zastonj dostava, ampak traja pa dlje kot prej. Dejansko škoda časa.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

flyko ::

Zanima me, če kdo ve ali smo potrošniki kakorkoli zavarovani s temi napisanimi dobavnimi roki (inšpekcija, varstvo potrošnikov,...)? Na mimovrste me zavajajo že cc 2 tedna in nobenih konkretnih informacij. Artikli so "kao" na zalogi, vendar pošiljka že 10 dni čaka na prevzem s strani pošte, datum dobave je seveda že prekoračen. Ima me, da strnem celotno korespodenco, naredim primerjavo z drugimi trgovinami in napišem na to temo članek.

celje ::

pazi ene nore ideje: preklices narocilo in narocis drugje :O

patrikkc ::

Narocil sem komponente za pc 7.12, prejel rok od 14 do 18, da bo dostavljeno po Posti. In ni bilo dostavljeno do danes.
Klical sem Mimo vrste 2x, Prvic so mi povedali, da je paket bil predan na posto, to je bilo v sredo 16.
Nato sem posti pisal mail in vprasal kaksno je stanje z mojo tracking stevilko. naslednji dan so prejel odgovor, da se paket ni bil prevzet na podjetju.
Nato sem se enkrat poklical mimovrste in predlagal, da pridem prevzeti paket namesto poste. Rekli so da je to nemogoce wtf
Vceraj sem se poslal en mail na mimovrste in danes prejel odgovor da je na posti, kar verjetno ne drzi, ker tracking stevilka ne dela na posta sledenje

Naj omenim, da sem isti dan narocil komponente na sestavi.si, in jih prejel v ponedeljek 14.8. Prejsni teden v torek sem narocil nekaj iz nemcije in prejel v petek
Ce nebo moj paket letos dostavljen, ga bom preklical

Sicer me ne moti to, da cakam, ampak da so na informacijah tako nesposobni, da ti dajajo lazne oz napacne informacije, ter ne znajo povedati okvirno kako dolgo traja da posta prevzame paket

val46 ::

Seveda so ti rekli da je nemogoče, da bi prišel namesto pošte prevzet paket...zato, ker ga dejansko še nimajo in čakajo dobavitelja, da jim pošlje kar si ti kupil! Sam tega ti ne bodo povedali, ker vedo, da bi tisti trenutek storniral in preklical naročilo.

MonkeyHead ::

Torej kdo bo spisal predlog na vladni strani, za dopolnilo zakonodaje, glede dobavnih rokov?

Takoj podpišem.

darkolord ::

In kako bi to izgledalo?

flyko ::

Torej se grejo sistematsko zavajanje vse povprek? Enaka zgodba s prevzemno številko je pri meni, prav tako možnost (preusmeritev) osebnega prevzema ni več mogoča.

Predlog za spremembo zakonodaje se mi zdi na mestu, če že zapišejo datum dobave, se ga je potrebno tudi držati (enako, kot pri vseh ostalih storitvah in pogodbah).

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

In kako bi to izgledalo?


Simpl:

Predviden čas dobave ne sme bit v razponu več kot 5 delovnih dni
Za vsak dan ko predviden čas presežeš je podjetje dolžno plačat 10% vrednosti naročila kupcu nazaj na TRR v 8 delovnih dneh

Rešeno, pol pa to po hitrem postopku kar pošlješ na FURS in oni zablokirajo račun oz. vzamejo dol če nočejo plačat če je nedoumno kaj je pisalo, kar bi bil print screen pri računu oz. na računu bi moral pisat dostavni rok
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

darkolord ::

Če dobavijo hitreje, pa jim plačaš 10% več za vsak dan?

Tvoj predlog bi naredil samo to, da bi vsi roki dobave potem bili navedeni kot 30 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

OK.d ::

Mater imate nekateri spomin kot zlate ribice, ker se vsako leto ponavlja ista zgodba. Ampak pregovor očitno ne drži, da gre osel ...;)
Zakaj pa mislite, da ima ta tema že 63 strani samih zadovoljnih kupcev-not.
LPOK.d

matobeli ::

Zadovoljni ne jamramo. Evo, včeraj naročil optični audio kabel, pisal je da bo danes za prrvzem.

Pišem izpred prevzemnega mesta.

Čakal bom toliko kot če bi moral it na pošto dvignit oziroma ekvivalent temu da grem v šoping center.

Updejt: prišel ven k koloni eden izmed osebja, vprašal kdo ima plačano (5% ljudi), šel nazaj not in nam prinesel goodije ven.

Mimovrste pri mimovrste :))

techfreak :) ::

To mi je se vedno zanimivo, zakaj ljudje ne vplacajo naprej. Sebi in drugim bi prihranili cas, ki ga zapravijo na prevzemnem mestu.

OK.d ::

Plačaš vnaprej, da stojiš v vrsti-neprecemljivo:))
LPOK.d

Magic1 ::

techfreak :) je izjavil:

To mi je se vedno zanimivo, zakaj ljudje ne vplacajo naprej. Sebi in drugim bi prihranili cas, ki ga zapravijo na prevzemnem mestu.

Ravno zaradi takih primerov zgoraj. Naročiš, ker je kao dobavni rok čez par dni, potem pa čakaš tedne. Če še nisi plačal, preprosto jih odpikaš, drugače moraš fehtarit za denar nazaj.
Bi bilo fajn, če bi imeli opcijo, da lahko plačaš naknadno doma s kartico, ko je artikel na prevzemnem mestu.
Magic

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Če dobavijo hitreje, pa jim plačaš 10% več za vsak dan?

Tvoj predlog bi naredil samo to, da bi vsi roki dobave potem bili navedeni kot 30 dni.


Ne ce dobavijo prej dobijo pozitivno oceno

Jah saj nima veze konkurenca bi prisilila nekoga da bo dal pol 29 bo dobil kupcov vec in naslednji bo dal 28, en se bo spomnil da bo lastni delavec razvazal bo dal 6 dni itd

darkolord ::

Ni res - ravno zato smo v tej temi.

Konkurenca že sedaj nudi točne dobavne roke, pa se še vedno kupuje pri Mimovrste.

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Ni res - ravno zato smo v tej temi.

Konkurenca že sedaj nudi točne dobavne roke, pa se še vedno kupuje pri Mimovrste.


Verjemi da ce bi pri mimovrste pisalo dobava 30 dni bi blo pol manj narocil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

OK.d je izjavil:

Plačaš vnaprej, da stojiš v vrsti-neprecemljivo:))


V mojem primeru sem stal v vrsti 2min+1min da se je majster vrnil. Pred mano je bilo še en ducat ljudi, verjetno nekih 15min kolone.

Tolk hitro nis nikol iz shoping centra.

Sicer pa res, zakaj zavraga ne naročate drugje?
Jaz sem pri mimovrste ker imajo v mojem kraju prevzemno točko, ker če vračunam poštnino drugih trgovcev so tud najcenejši dražji od MV.

če se mi res ne da iskat pa počakam dan ali dva več in imam kot vip zastonj poštnino.

Tudi vračila sem že večkrat izvajal, počakaš tistih 14dni+- pa je keš nazaj, big deal.

patrikkc ::

anyway

malo prej sem prejel sporocilo, da je posta prevzela
zdaj pa je vse odvisno od poste

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ni res - ravno zato smo v tej temi.

Konkurenca že sedaj nudi točne dobavne roke, pa se še vedno kupuje pri Mimovrste.


Verjemi da ce bi pri mimovrste pisalo dobava 30 dni bi blo pol manj narocil
Tvoj point je bil, da bi težavo z navajanjem predolge dostave avtomatsko rešil prosti trg (= ljudje z denarnicami). Moj point je, da bi to lahko rešil že sedaj, pa temu ni tako.

Leto za letom so iste težave in isti ljudje še vedno kupujejo pri Mimovrste (kljub "nikoli več").

DePalmo ::

Isto sem opazil sam. Veliko vas je ki tukaj jambrate, a kaj ko še vedno jambrate ... da bi pa nekje drugje naročili, pa ne. Sam dobro vem da če se mi mudi, se izognem mimovrste in pač plačam poštnino. Če se mi ne mudi, izkoristim status VIP in pač čakam in vem da bo enkrat prišlo. Sicer pa imam kar srečo, paketi ne zamujajo toliko. Če pa že kak, nazadnje sem tudi sam tukaj pojambral in je paket bil isti dan oddan na pošto ;) Prej pa stal približno 10 dni. Naključje?

Kar se pa tiče predloga o zavezi o dobavnem roku. Zgodilo se bo isto kot se je na eBayu. Včasih so kitajci imeli napisan dobavni rok med 14 in 30 dni, sedaj imajo med 1 in 3 mesece. Edino to se bo zgodilo, nič drugega.

Mato989 ::

DePalmo je izjavil:

Isto sem opazil sam. Veliko vas je ki tukaj jambrate, a kaj ko še vedno jambrate ... da bi pa nekje drugje naročili, pa ne. Sam dobro vem da če se mi mudi, se izognem mimovrste in pač plačam poštnino. Če se mi ne mudi, izkoristim status VIP in pač čakam in vem da bo enkrat prišlo. Sicer pa imam kar srečo, paketi ne zamujajo toliko. Če pa že kak, nazadnje sem tudi sam tukaj pojambral in je paket bil isti dan oddan na pošto ;) Prej pa stal približno 10 dni. Naključje?

Kar se pa tiče predloga o zavezi o dobavnem roku. Zgodilo se bo isto kot se je na eBayu. Včasih so kitajci imeli napisan dobavni rok med 14 in 30 dni, sedaj imajo med 1 in 3 mesece. Edino to se bo zgodilo, nič drugega.


Lahko gremo v 2 smeri... če pride prej so tudi kaznovani =) pa kot pravim, zakonsko bi dal da več kot 3 delovne dni (znotraj države) in več kot 10 delovnih dni (znotraj EU) ne bi smelo bit razpona

Ne bi mogel pisat 1 - 3 mesece

Ker tole postaja nerealno nategovanje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DrSergioDJ ::

Na koga se obrnit, če že 1 mesec čakam na vračilo kupnine? Tržnega inšpektorja?
...

Mato989 ::

Veš kaj jim za začetek naredi... 20 paketov naroči pol pa nič ne plačaj po povzetju, bodo fajne stroške meli =)

KAZEN MORA BIT!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

A v BTC prevzemnem mestu se še zmeraj na veliko zunaj čaka?
Quack !

jonystar ::

@LeQuack, bil včeraj tam okoli 12h pa je bilo vse normalno. Nič vrste. Pepco je pa druga zgodba.

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

Veš kaj jim za začetek naredi... 20 paketov naroči pol pa nič ne plačaj po povzetju, bodo fajne stroške meli =)

KAZEN MORA BIT!
Kazen bo edino za vse ostale, ki čakajo na svoja naročila. Bravo.

49106 ::

Zaračunali jim bodo dodatni strošek ali dva >:D

igor0203 ::

Samo v opozorilo vsem, ki slučajno razmišljajo o preusmeritvi paketa na Petrol (poslan preko Pošte Slovenije). Očitno si Pošta Slovenije zaradi preusmeritve vzame 5,29eur provizije in tako me je provizija stala več kot sam izdelek.

dottor ::

Kolko časa rabi ponavadi Mimovrste za vrnit denar ob vračilu izdelka?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bauci ::

Zavajaš.
Plačal si 5,75€ od tega Pošta odkup pošiljke 4,24€. Petrol si je vzel 1,51€.

111111111111 ::

Jaz sem v nedeljo naročil na enaa izdelke in prejel danes. Super zadeva. Mimovrste čakam že 14 dni pa so imeli izdelek v skladišču in sem samo zato plačal ločeno poštnino, da bi ga dobil pravočasno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
63 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751003 (17200) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349074 (29896) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029161 (20487) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169820 (154650) zoot

Več podobnih tem