» »

Mimovrste

Mimovrste

««
55 / 89
»»

kuall ::

češki? to bo.

bedarija ::

če mene vprašaš, probajo kar se da velik naročene robe iz češke sami uvozit in ne preko slovenskih dobaviteljev. pač ceneje.

otago ::

Narocil na "zalogi" router, dobavni rok 3 dni na prevzemnem mestu. Naslednji dan prestavli rok dostave za 3 dni. Seveda sledil preklic.

Zacenjam pogresati amazon/ebay.de z nemskim naslovom.

Tilen88 ::

Mimovrste je itak že nekaj časa podn.

Senior Dev ::

Hitreje in ceneje je naročiti iz Amazon.de kjer plačaš par evrov več poštnine. Če se ti ne mudi pa kar preko Alibabe in čakaš kakšen dan več kot pri mimovrste.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mtosev ::

Pred mesecem dni naročil stol in ga dobil v predvidenem roku.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gusto ::

mtosev je izjavil:

Pred mesecem dni naročil stol in ga dobil v predvidenem roku.

Mojemu kolegu so 3 tedne vsak dan pošiljali sms, da se je rok dostave za en stol podaljšal na jutri. Pač random je, včasih hitro, drugič čisto kontra. Včasih so bili res zanesljivi, si se lahko zanesel, da bo nek izdelek res dostavljen v roku, ki je bil napisan. Danes te prednosti absolutno nimajo več.
Have you tried turning it off and on again?

mtosev ::

Prejšnje leto sem kupil router za prevzem je bil pripravljen 2 dni kasneje. Teh 2 dni kasneje me ni nič motilo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tilen88 ::

Mah z od zanesljivi niso,.. slučajno naročil par mescev nazaj termalno pasto ki je bila na zalogi,.. prišla 3 tedene aksneje, niti prevzel je nism ...šalabajzarji

gusto ::

mtosev je izjavil:

Prejšnje leto sem kupil router za prevzem je bil pripravljen 2 dni kasneje. Teh 2 dni kasneje me ni nič motilo.

Mene (pa verjamem tudi druge) v večini primerov tudi ne moti, če dobim nek izdelek malo kasneje. Samo občasno pa imaš situacijo, ko nekaj res nujno rabiš. V preteklosti si se v takih primerih lahko zanesel na Mimovrste, če je pisalo na zalogi, si naslednji dan dobil. Danes pa več ni tako. To je moj point. Da so izgubili to prednost, ko si se lahko zanesel na njih, ko si rabil nekaj nujno in hitro.
Have you tried turning it off and on again?

Horas ::

otago je izjavil:

Narocil na "zalogi" router, dobavni rok 3 dni na prevzemnem mestu. Naslednji dan prestavli rok dostave za 3 dni. Seveda sledil preklic.

Zacenjam pogresati amazon/ebay.de z nemskim naslovom.



ti je kr krona z glave padla ha kraljica. marija madona celih 6 dni bi moral čakat.? bi pa šel v bigbanga al pa comshop
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

OK.d ::

Še enkrat, pri MV se sedaj naroča-plačuje le po povzetju.
LPOK.d

techfreak :) ::

Zakaj po povzetju? Saj tudi ce placas preko predracuna oz. s kreditno kartico, ti brez problema povrnejo v primeru preklica narocila.

bedarija ::

še preklicat ti ni treba, ne prevzameš paketa, ta stoji na pošti 14 dni in ko ga vrnejo dobiš denar v roku enga tedna nazaj na račun

techfreak :) ::

Kar je precej nesramno do njih, ker morajo placati postnino do tebe in nazaj.

bedarija ::

če naročim nekaj s 5 dnevnim dobavnim rokom in mi to dostavijo po 10 dneh, a ni to nekak nesramno tudi od njih? roak roko umije

The Wiber ::

techfreak :) je izjavil:

Kar je precej nesramno do njih, ker morajo placati postnino do tebe in nazaj.

Imajo sklenjeno pogodbo s poceni poštnino, tako da jim ne predstavlja poštnina nek strošek. Več jih stane samo vračilo paketa.

Horas ::

haha kolk vas je predlagalo izbris. se vidi same princeske pa kraljične ko se jim more direkt do riti prnest TAKOJ.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: weby ()

weby ::

O fak, nisem dejansko hotel dat predloga za izbris tega posta, prisežem ;(( (nisem imel pa nič zraven pri katerikoli objavi, na katero se je to nanašal)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: weby ()

bajsibajsi ::

Jaz pa vsakic predlagam izbris kadar v tej temi neumno in neutemeljeno zagovarja zamude s strani Mimovrste.

Horas ::

bajsibajsi jaz nisem nikdar zagovarjal zmude ampak nepotrpežljivost z vaše strani. večina vas ve kako poteka na mimovrste pa še kr naročate tam.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: flameir ()

techfreak :) ::

Verjetno skromno upajo, da bodo na Mimovrste uvideli tezave, ter jih zaceli resevati.

Glede na to da so najvecja spletna prodajalna pri nas oz. v tem delu Evrope, bi pricakoval bolj natancne dobavne roke. Saj imajo dovolj prometa, da lahko na podlagi podatkov prejsnjih nakupov ocenijo, koliko se le ti povprecno zamaknejo, glede na pricakovan cas.

opeter ::

Nekdo je pred časom napisal, da določene stvari več ne pošiljajo. Tudi jaz sem hotel naročit več stvari in pri dveh piše, da je na voljo samo za osebni prevzem v BTC-ju.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

techfreak :) ::

Imas kaksen primer? Nisem se zasledil tega, kaksne pralne stroje in televizije pa so zaenkrat brez problema poslali preko poste.

tomaz- ::

Jaz sem imel pred 14 dnevi ravno obraten primer:
naročit sem hotel WEBER GBS dutch oven ,ki je bil na zalogi "pri dobavitelju", pa je bila možnost samo pošiljanja po pošti ( seveda dodatni stroški ) , osebni prevzem ni bil mogoč. Sem vzel potem drugje, ker je bila enaka cena in sem lahko osebno prevzel

opeter ::

techfreak :) je izjavil:

Imas kaksen primer? Nisem se zasledil tega, kaksne pralne stroje in televizije pa so zaenkrat brez problema poslali preko poste.


Tole sem hotel naročiti za družinskega člana:
https://www.mimovrste.com/lego-classic/...

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

Ker ni še nihče drug napisal pa bom jaz. Pri mv imajo do nedelje akcijske ponudbe z uporabo kode. Če se prav spomnim je tudi do 30% off.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

KTr1sk ::

a se komu kdaj pojavi ta napaka, kadar greste na njihovo spletno stran

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Ales ::

Drugič klikni še na Dodatno. Na katerem naslovu si točno, ko se ti to zgodi, in na katerem omrežju si priključen na splet?

KTr1sk ::

Ales je izjavil:

Drugič klikni še na Dodatno. Na katerem naslovu si točno, ko se ti to zgodi, in na katerem omrežju si priključen na splet?

www.mimovrste.com naslov mi je včeraj ven vrglo to napako, no danes pa dela normalno
imam telekomovo optiko
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Senior Dev ::

Premalo megahercov imaš interneta na optičnem vlaknu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

techfreak :) ::

Drugic klikni na Dodatno, in sharaj tukaj podrobnosti. Lahko za vsak slucaj preizkus se z drugo napravo.

KTr1sk ::

techfreak :) je izjavil:

Drugic klikni na Dodatno, in sharaj tukaj podrobnosti. Lahko za vsak slucaj preizkus se z drugo napravo.

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

mtosev ::

Probaj v drugem brskalniku npr Firefoxu. Če tam dela imaš verjetno problem v chromu. Izklopi plugine in extensione, probaj s clean profilom.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tilen88 ::

Men pa drugi error meče XD
https://prnt.sc/umkrf7

Ales ::

Ne me narobe razumet, v prvi vrsti so brskalniki krivi, da dejanski error skrivajo kot kača noge. Ampak na tehničnem forumu smo, a je tako težko priti do *dejanskega* errorja in to prilimati... Cel en link in dva gumba (od tega en "Go back"!) sta na oknu, poskusi, klikni, poglej kam prideš in kaj se pojavi... :)

Kakorkoli, dva možna vzroka se kažeta tukaj, prvi je napaka v dejanskem certifikatu na njihovem spletnem strežniku, drugi možni vzrok je MITM napad na klientu oz. med klientom in strežnikom. Za slednje je vzrok lahko tudi kak bolj kurčev antivirus.

techfreak :) ::

Napaki povesta isto, vendar sta iz dveh razlicnih brskalnikov.

Razlog je lahko, da so imeli pri sebi kaj narobe skonfigurirano, brskalnik pa si je to zapomnil. Ocitno se lahko resi z http://classically.me/blogs/how-clear-h...

Druga moznost je pa da imas kaksen addon, antivirusni, itd. ki dela man-in-the-middle napad nad mreznim prometom.

Mohimm ::

Ta errror se meni pojavi ko grem na "mimovrste.com/".
"mimovrste.com" deluje OK.

Verjetno neka čudna konfiguracija ali pa si zaradi cachiranja "/" bravnva slabo...

Han ::

V nedeljo naročim 2+2+1 torbico za zunanji disk, s kodama za popust. Naročilo avtomatsko razdelijo na dva dela. Kljub VIP statusu ne izberem dostave na dom, ker želim "dobavo" v tem tednu.

1 torbica pride na prevzemno mesto v sredo (drugi SMS, ki prileti danes, že grozi, da bo tam le še dva dni, čeprav na spletni strani piše, da jo lahko prevzamem do 30.9.).

Za ostale štiri torbice (2+2) prileti danes e-pošta, da je naročilo preklicano, češ da dobavitelj ne more dobavit dveh torbic v določeni barvi. Skratka, Mimovrste enostransko prekliče celotno dobavo 2+2, namesto zgolj polovice. Skok na "dolgavrsta.com" razkrije, da so "nedobavljive" torbice na zalogi v BTC. ;((

svecka ::

Mimovrste tako kot.zmeraj.nateguje. Narocim.artikel na zalogi v BTC. Po 4 dneh še zmeraj ni artikla.za prevzem v BTC. Skoz piše da.je na zalogi. A medtem pa dvignejo ceno.artiklu za.30%.

verjetno me bodo skenclali, ker nocejo prodat in me nategujejo
.fucking cigani.

zmaugy ::

Mene so vlekli več kot mesec dni, pri naročilu pa je pisalo dobava čez dva dni. Sem skenslal in dobil z amazon.de v enem tednu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

slott ::

Zakaj sploh kupujete pri mimovrste, ko pa ima enaa.com boljse cene in hitrejsi prevzem vecinoma. Narocim zadevo pise prevzem 25 in sem ze 24 dobil. Res od nekdaj ze raje enaa prakticiram. Vsa cast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

Han ::

EnaA ga tudi malo biksa zadnje čase. Na firmo naročil prenosnik, po enem tednu pošljejo mail, da ga HR uvoznik nima več in ponudijo v zameno slabšega drugega proizvajalca, kljub temu, da je bil identičen ves čas na zalogi pri SLO uvozniku. Poleg tega so iz ponudbe tik pred oddajo naročila umaknili cenejšo (prenosljivo!) Win 10 Pro ESD licenco, ker menda ni bilo povpraševanja. IDEO je isto licenco normalno dobavil. Prenosnik smo dobili po skoraj dveh tednih, namesto v treh dneh.

EnaA želenih torbic nima v ponudbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

OK.d ::

Ma vsi so isti pri nas, razen kakšne svetle izjeme.
To mislim na hitre dobavne roke za izdelke, kateri pišejo da so na zalogi.
Še iz DE ali UK prej dobiš:P
LPOK.d

PARTyZAN ::

V tujih državah se ne cedita med in mleko. Za monitor, ki je bil "on stock" ob naročilu tole gledam (Amazon.de):

OK.d ::

Da ti to nimaš slučajno dostave iz kitajske;)
LPOK.d

PARTyZAN ::

Dispatched from and sold by Amazon. ;)

BorutK-73 ::

Jaz tudi čakam na paket iz UK že od julija. Tako da ni to samo slovenski problem.

estons ::

Pri Mimovrste naročil in-ear slušalke. Dobil škatlico, na kateri je več kot očitno nekdo prerezal nalepke, ki držijo škatlo zaprto, ter potem čez prerezane zalepil nove nalepke. Skratka, naročil sem novo robo, dobil sem rabljeno/z odprto embalažo. Stvar sem naročil in plačal kot novo. Glede na to, da gre vseeno za slušalke, ki si jih ljudje tlačijo v ušesa, me rahlo moti možnost, da si jih je nekdo pred mano tlačil v ušesa.

Kakšna je šansa, da je to narejeno pri uvozu, zaradi kajjazvem, npr. opremljanja z deklaracijami ipd? (En šop papirjev, ki bi lahko bil navodila v slovenščini, je samo stlačen v eno režo v embalaži, torej za to ni bilo potrebno odpiranje škatlice.)

Kaj narediti? Vrniti in zahtevati nove?

tony1 ::

Vrni in kot razlog (to je itak neobvezno) obkljukaj opcijo poškodovana embalaža (custom sporočila mislim, da itak sploh ne moreš vpisati; itak tega nihče ne bere)...
««
55 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751387 (17584) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349320 (30142) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029311 (20637) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170315 (155145) zoot

Več podobnih tem