» »

Mimovrste

Mimovrste

««
54 / 89
»»

vres.ales ::

Boljše poklicati ja, ker so prek mailov postali zelo počasni. Se vidi, da imajo gužvo

shadeX ::

Ali pa če poiščeš njihove kontaktne podatke in jih vprašaš, kaj menijo.


Sem poklical, ker sledilna številka ne deluje. In a nutshell, pravijo da imajo preveč dela, moj paket pa ni bil poslan. Telefonske linije so pa skoz zasedene (čakalna vrsta).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

s1m0n ::

Meni so prejšnji teden pa ta teden trdili, da še naročene robe niso dobili od dobavitelja. Sam sem pa dobil informacije od dveh drugih trgovin, da ima dobavitelj robo na zalogi in, da se da dobit v roku 3-4 dneh. Zdaj verjetno ne gre za istega dobavitelja, a vseeno, da niso zmožni v 20+ dneh robe dobavit, ki bi naj bila na zalogi pri dobavitelju (še sami trdijo, da je na zalogi pri dobavitelju)

dottor ::

A mimovrste še tala tiste bone? Imam nekaj večjega za naročit pa bi prišlo prav še kak € spustit :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

zmaugy ::

Pa VIP je precej useless. Dokler moraš plačevati za dostavo, si lahko izbereš točen datum dostave, ko si VIP, dobiš range v katerem bo stvar pri tebi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

weby ::

Jaz sem VIP in sem pri zadnjih dveh naročilih, ki sem ju oddajal začetek tedna, imel še vedno na izbiro točen datum dostave, če bi ga želel izbrat.

Vm1999 ::

Ne dobiš možnosti izbire dneva dostave pri vseh naročilih... sem opravil nekaj manjših naročil v zadnjem mesecu (vse na zalogi), ne vem po kakšnem ključu gre...

111111111111 ::

Kakšna koda za brez poštnine?

Ima kdo idejo kako najdeš izdelke, ki nimajo poštnine?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

val46 ::

Noben nima poštnine, sam v LJ al pa MB se morš zapeljat enka ;)

111111111111 ::

Sem bogu iza leđa, tako da optiko imam, do prevzemnih mest pa predaleč. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Kurba. Jaz pa 15 min od LJ pa 2 Mbit linija.

;((
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

He, he, he. Tako pač je na podeželju in v mestu. :D

Pri nas je sosed kmet, še traktorja nima, ima pa optiko, netflix, itd... :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Tomassi ::

Na zalogi, predvidena odprema: takoj! Aha, 5 dni, pa še vedno predajajo dostavni službi...

Parkelj ::

Spostovani!

Ima kdo mogoce kaksno odvecno kodo za popust za izdelke iz naslova solskih potrebscin za prvosolcke?

Lp,
M.

__Devil__ ::

Ali je kakšna koda za mimovrste pri nakupu nad 600€ ? Hvala!

Dzuro10 ::

weby je izjavil:

Jaz sem VIP in sem pri zadnjih dveh naročilih, ki sem ju oddajal začetek tedna, imel še vedno na izbiro točen datum dostave, če bi ga želel izbrat.

Čudno, sem vip pa včeraj nisem imel možnosti izbire točnega datuma dostave. Se mi je pa že v drugo zgodilo, da so naročilo preklicali (bilo je na zalogi pri dobavitelju) pa 3 tednih.

fireX88 ::

__Devil__ je izjavil:

Ali je kakšna koda za mimovrste pri nakupu nad 600€ ? Hvala!


Če kupiš preko aplikacije imaš 20€ nad 200 (danes do poloči). Če je možnost, si razdeli na več nakupov po 200€.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

opeter ::

Aktualne promo kode (odrezane cene):
https://www.mimovrste.com/odrezane-cene

Veljajo do nedelje (19. 7. 2020)!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

pol3ni ::

Včeraj naročim izdelek,ki je na zalogi, predvidena odprema: takoj!
Danes dobim mail.Artikla ni na zalogi predviden čas dostave 10-14 dni.
In potem zakaj naročamo iz tujine.Ja res se je za vprašat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pol3ni ()

OK.d ::

Saj oni so dejansko tujci;)
LPOK.d

bedarija ::

naroči iz mall.pl bo prej

broken/link ::

@pol3ni - enako se je meni danes zgodilo z enaa. in kaj zdaj?
aja, naročil sem pa eno najbolj iskanih stvari v SLO zadnjih par tednov - slušalke z mikrofonom.

Zgodovina sprememb…

pol3ni ::

Jaz bom preklical naročilo

broken/link ::

pravilno.
na koncu se vprašaš - a ni boljše, da takoj dobiš tak email, kot pa da te 14dni nategujejo da bo "naročilo danes dano na pošto, najkasneje jutri".

edit: dokler nisi plačal in maš možnost preklica...

Zgodovina sprememb…

pol3ni ::

To je res.Samo še boljše bi bilo ,da sproti osvežujejo artikle.
Tako bi si izbral drug artikel,sedaj pa bom rajši naročil drugje.Sploh pa se to ni zgodilo prvič.

Horas ::

bogi reveži. kk je hudo počskat teden dva.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Ales ::

Horas je izjavil:

bogi reveži. kk je hudo počskat teden dva.

Trolaš medtem ko čakaš izdelek, ki je bil "na zalogi"?

In čaaakaš... in čaaakaaš...

s1m0n ::

Jaz sem na zadnji izdelek iz zaloge pri dobavitelju čakal en cel mesec... In ja dobavitelj v slo je imel zalogo... Zgleda, da mimovrste robo dobavi iz tujine. Je pa cena bila ugodna z akcijo in ni bilo nikjer ceneje pa se je počakalo.

Vanadium ::

Jaz še vedno čakam na mimovrste hladilnik cca 4 mesece že (ko sem naročil je pisalo dobava takoj), seveda sem potem istega dobil na bigbang za isto ceno + zastonj dostava v stanovanje (4 nadstropje brez lifta) cca 2 mesec nazaj. Me prav zanima kdaj bo mimovrste to dobavil... da jim skenslam pa naj se jim tam svaljka v skladišču...

HappyPills ::

14 dni, še vedno procesirajo hehe. Očitno gre počasi firma papa.

Han ::

Jaz sem prejšnji petek naročil artikel, ki je bil na zalogi v njihovem skladišču, zadnji kos. Na 70 km oddaljeno prevzemno mesto so ga dostavili še isti dan.

Horas ::

Ales je izjavil:

Horas je izjavil:

bogi reveži. kk je hudo počskat teden dva.

Trolaš medtem ko čakaš izdelek, ki je bil "na zalogi"?

In čaaakaš... in čaaakaaš...


pravzaprav iskreno, jaz še nikoli nisem čakal dlje kot par dni na izdelek, kjer koli sem že naročil. ali tukaj, enaa,... pač nimate sreče očitno.

Vanadium je izjavil:

Jaz še vedno čakam na mimovrste hladilnik cca 4 mesece že (ko sem naročil je pisalo dobava takoj), seveda sem potem istega dobil na bigbang za isto ceno + zastonj dostava v stanovanje (4 nadstropje brez lifta) cca 2 mesec nazaj. Me prav zanima kdaj bo mimovrste to dobavil... da jim skenslam pa naj se jim tam svaljka v skladišču...


bravo, genij, take stvari se gre iskat v štacune, merkur, jager, harvey. pa dobiš še naslednji dan če ne isti. bohpomagi
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Tomassi ::

Praktično vse kar imajo na mimovrste imajo tudi štacune; merkur, jager, harvey... bohpomagi, mimovrste sploh ne rabimo!

Vanadium ::

Horas je izjavil:

Ales je izjavil:

Horas je izjavil:

bogi reveži. kk je hudo počskat teden dva.

Trolaš medtem ko čakaš izdelek, ki je bil "na zalogi"?

In čaaakaš... in čaaakaaš...


pravzaprav iskreno, jaz še nikoli nisem čakal dlje kot par dni na izdelek, kjer koli sem že naročil. ali tukaj, enaa,... pač nimate sreče očitno.

Vanadium je izjavil:

Jaz še vedno čakam na mimovrste hladilnik cca 4 mesece že (ko sem naročil je pisalo dobava takoj), seveda sem potem istega dobil na bigbang za isto ceno + zastonj dostava v stanovanje (4 nadstropje brez lifta) cca 2 mesec nazaj. Me prav zanima kdaj bo mimovrste to dobavil... da jim skenslam pa naj se jim tam svaljka v skladišču...


bravo, genij, take stvari se gre iskat v štacune, merkur, jager, harvey. pa dobiš še naslednji dan če ne isti. bohpomagi


Tebi tudi boh nemore pomagat genij delux, pač kupiš kjer imajo dobro ceno... sploh če se ti ne mudi... drugače pa ta model nikjer niso imeli na zaloge v vseh teh tvojih štacunah, ki si jih naštel in se je povsod potem čakalo 1 mesec na dobavo...

šernk ::

Ko se ti zalomi 3/4 naročil glede roka dobave začneš študirat al se sploh še splača z njimi ubadat (oz skoraj na splošno z našimi trgovci, ker res počasi že na prste ene roke uspem prešteti dobre trgovce). Zadnjič so imel srečo da so bili 30eur cenejši kot amazon in vse imel na zalogi razn en izdelk dobavni rok 3 dni (10 različnih stvari, robe za 180eur). Drug dam dobim mail da zadeve ni na zalogi in dobim robo čez 3 tedne, potem po telefonskem klicu, ko sem jim reku da naj mi povejo kaj nimajo na zalogi in če je kakšna malenkost naj zamenjajo s čim kar imajo na zalogi, drugače prekličem naročilo so po čudežu zadevo uspeli poslat naslednji dan.

kot da bi čakali in združeval naročila dobaviteljem.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fireX88 ::

V aplikaciji je zopet koda, 40€ nad 400€, vendar je ena napaka. Ko za izdelek uporabiš kodo, ni 40€ pač pa 40%. Mika me, da bi naročil tv, vendar bodo verjetno stornirali?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

bedarija ::

kaj te stane če stornirajo? do sedaj je bil mimovrste do mene vedno fer, tudi če so bile kje kake čudne cene sem vedno stvar dobil, so pa naknadno potem to popravili.

katimm ::

fireX88 je izjavil:

V aplikaciji je zopet koda, 40€ nad 400€, vendar je ena napaka. Ko za izdelek uporabiš kodo, ni 40€ pač pa 40%. Mika me, da bi naročil tv, vendar bodo verjetno stornirali?


Jz sm narocil in so mi stornirali, predhodno pa klicali na mobitel da sporocijo. Razocaran 😀

fireX88 ::

:))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Senior Dev ::

Zadnje čase so zelo hitri z odgovori na support emailu. Noro od 7-10 dni za posamezni ticket. Zgleda da se support delavci (južni bratje) še malce lovijo pri jeziku.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

rdecaluc ::

Dosedaj sem vedno samo poklical in vse rešil v par minutah. Lahko poskusite tudi vi.
Est modus in rebus. ,typos

Master_Yoda ::

Vceraj narocil nov router, imeli so tudi na voljo enega z odprto embalazo. Narocil drazjega "novega", danes ko se pa je status iz priprave narocila spremenil v prevoz na prevzemno mesto pa je tisti z odprto embalazo postal razprodan.

Upam da je nakljucje da je ravno nekdo ta artikel nabavil v tem casu - bom rekel naj mi najprej pokazejo izdelek preden placam, ker ne mislim placevati polne cene za odprt izdelek. Mi pa je teta na telefonu zagotovila da je bilo to nakljucje.
Dovie'andi se tovya sagain.

Master_Yoda ::

Izgleda bilo nakljucje, dobil frisno zapakiranega.
Dovie'andi se tovya sagain.

Senior Dev ::

Samo da je frišen.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Luk as ::

Kakšna koda za popust?
Kupujem skrinjo pa če bi bila še kakšna koda se priporočam.
riba smrdi pri glavi

fireX88 ::

Jih ni.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

dripac ::

Z mimovrste sem bolj kot ne prenehal naročat. Zadnja tri naročila - izdelki, ki so ali pa vsaj naj bi bili na zalogi pri njih (!) in ne dobavitelju, niso bili izdobavljeni. Po 4-6 delovnih dneh od naročila sem prejel SMS da se opravičujejo, izdelka ni na zalogi in naj preverim podrobnosti v mailu. Tam je seveda pisalo da jim dobavitelj še ni izdobavil artikla itd. Ki naj bi bil pri njih na zalogi. Ok....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

Senior Dev ::

mimovrste.com -> usredguzve.si
Dostava je res počasna zadnje čase. Če si greš sam iskat je ok, za dostavo pa je ranga Alibaba.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Bantani ::

Na mimovrste že lep čas ne naročam,ker sem na izdelke čakal tudi po 2 meseca in to še pred corono.Izdelek na zalogi dobival pa samo mail-e o spremembi datuma kdaj bo izdelek na voljo.Da zdaj naročim izdelek bi glih mogoče dobil do konca leta:))

spenstar ::

Sicer nisem se imel takih izkusenj z MV, vendar ima kdo insajdersko inforomacijo zakaj se jim to dogaja zadnje case? Ceski lastniki nesposobni, delavci slabi, dobavitelji za en drek ali kaj? Ker nekaj se je moralo spremeniti!
SPENSTAR--builder
««
54 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751386 (17583) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349319 (30141) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029311 (20637) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170314 (155144) zoot

Več podobnih tem