» »

Mimovrste

Mimovrste

««
48 / 89
»»

Ales ::

bedarija je izjavil:

men je smešno da še vedno mislite da mimovrste za 15.000 izdelkov ročno cene spreminja. res mislite da vsakič ko izdelek prodajo kontaktirajo podjetje koliko jim ima na zalogi?
Ne verjamem, da tukaj kdo misli karkoli podobnega. Vsak knedelj ima dandanes kak API kje za te stvari. Ampak mene kot kupca prav malo briga, kdo v verigi laže, niti nimam vpliva na to. Točnost podatkov je odgovornost Mimovrste in dvomim da je njim kak problem usekat po prstih dobavitelja, ki si zmišljuje zalogo. Enkrat si jo zmisliš, drugič si je pač ne boš več.

Tilen88 ::

Machete je izjavil:

Jaz jih preprosto obidem, četudi so najcenejši. Samo za firmo sem nek zelo določen kos moral vzeti. Naj zavajajo, spamajo smse in 100 mailov komu drugemu. Itak je iz Nemčije roba prej dol, kot od njih iz ne vem katere province sovjetske zveze.


Fora je k večini preimerov sploh niso najcenejši. Že dolgo časa ne. Včasih sem kupoval na mimovrste, ampak že lep čas ne.

bedarija ::

Tilen88 je izjavil:

Fora je k večini preimerov sploh niso najcenejši.


to vsi pišete a za 75% izdelkov ki sem jih kupil drugje ni bilo cenejše izbire v slo.

Dag ::

Pri meni zmagajo zaradi prevzemnega mesta v mojem kraju. Tudi če je 2 evra dražje v primerjavi s konkurenco, je pod črto še vedno ceneje, ker mi ni treba plačevati poštnine.

Arzen28 ::

bedarija je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Fora je k večini preimerov sploh niso najcenejši.


to vsi pišete a za 75% izdelkov ki sem jih kupil drugje ni bilo cenejše izbire v slo.

Sem siguren, da si slabo iskal. Previsok procent si povedal.

Kowkele ::

Če kdo rabi...
Koda za 10€ popusta za nakup nad 100€.
Velja do 31.1.2020

D4PXXKV23P
Tako pač je to!!!

fireX88 ::

Kowkele je izjavil:

Če kdo rabi...
Koda za 10€ popusta za nakup nad 100€.
Velja do 31.1.2020

D4PXXKV23P


hvala za kodo :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kp9 ::

Zdravo, je morda še kakšna koda za Mimovrste, za nakup nad 100€? Hvala v naprej :)

ge ::

Trenutno je mogoče samo plačilo na prevzemnih mestih Mimovrste, spletno plačilo z Diners kartico pa je v tem trenutku onemogočeno.

Naročilo lahko oddate preko spleta, izberete osebni prevzem v vam najbližjem prevzemnem mestu ter ob prevzemu opravite plačilo s kartico Diners Club.

???
;((
Ge

Dimnik ::

kp9 je izjavil:

Zdravo, je morda še kakšna koda za Mimovrste, za nakup nad 100€? Hvala v naprej :)



https://www.mimovrste.com/odrezane-cene

bedarija ::

@dimnik

to ni to kar je on mislil, na mail so kode za dodatnih 5% pošiljal

Dimnik ::

Vem da je mislil kodo za nakup nad 100e......sem prilepil to, ker so vse kode na enem mestu, npr jaz sem vzel pralni stroj in me je prišel iz 249e na 199e z kodo 20% na izbrano firmo bele tehnike, je pa bil stroj že na znižani ceni iz nekih 269e na 249e.

Arzen28 ::

Dimnik hvala za tole. Na žalost ni popusta na sušilce od Bekota :(

Tilen88 ::

Že 9 dni čakam en izdelek, ki je bil na zalogi ter pripravljen takoj na odpremo XD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

filip007 ::

Pri Mimovrste ne bomo več naročevali, smo vzeli mizo pa je eden stol druge barve, drugi udarjen in miza brez vijakov, res nevem kaj se gredo?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

bedarija ::

prepošiljajo iz vidaXL zgleda, ker to je bolj njihova praksa

Arzen28 ::

filip007 je izjavil:

Pri Mimovrste ne bomo več naročevali, smo vzeli mizo pa je eden stol druge barve, drugi udarjen in miza brez vijakov, res nevem kaj se gredo?

Reklamacijo podaj, kaj se tu brezveze repinčiš. Jaz sem tudi naročil nekaj zadev, so rekli rok je 19.2.2020, pa da vidimo.

TOP ::

filip007 je izjavil:

Pri Mimovrste ne bomo več naročevali, smo vzeli mizo pa je eden stol druge barve, drugi udarjen in miza brez vijakov, res nevem kaj se gredo?

Take stvari se gre v trgovino pogleda kupi ne pa preko neta štrkat in potem,namesto da bi znjimi reševal problem,tukaj pišeš kaj so ti poslali,kaj bomo mi tukaj reševali tvoj problem ali trgovina.

filip007 ::

Sem obveščevalna agencija.

Mami to rešuje, je trajalo da smo ugotovili kako se izpolni obrazec v PDF.

Je bila odprta embalaža, nihče nič ne preverja samo nazaj zalepijo in mi tudi...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

filip007 ::

Smo dobili denar povrnjen, z osebno dostavo, nabavili pa preko bolhe leseno garnituro novo, to je to.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

bedarija ::

če si imel dostavo na dom in prijavljaš stvarno napako vem da zastonj tudi pridejo pobrat od tebe, tako za vednost, da ni treba dostavljat tebi.

kixs ::

Mimovrste odpira prvo fizicno trgovino v BTC-ju:
https://www.mimovrste.com/otvoritveni-p...

D3m ::

Sem že bil......like lansko leto. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

bedarija ::

ja že od lani so na tej lokaciji je pa res da so še vhod prenavljali in gradili ter ropotali okol. zgleda gre zdaj zares. kar se tiči parkirnih mest bolj porazno kot stara lokacija

heh njihove otvoritvene "nagrade" so bolj kopica stvari ki jih ne morejo prodat. še vedno so kul stvari, samo lahko en mali faše bor mašino, nek dedi pa razr gaming set. ni nobene rdeče niti =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

LeQuack ::

Se mi je zdelo da ne bo ostalo samo prevzemno mesto. Bo pa za prevzemno mesto sedaj dosti slabši experience, svojo izkušnjo sem že opisal tule:
https://slo-tech.com/forum/t302174/p657...

Zgleda bo treba hodit na druge lokacije prevzemati.
Quack !

Vanadium ::

A je kdo naredu printscreen odvoritvenih cen. So jih umaknli iz splete... Zihr se bigbang pritozil zaradi izenačenja cene :))

bedarija ::

še vedno so cene gor ali jaz kaj ne vem? https://www.mimovrste.com/otvoritveni-p...

sicer pa zakaj bi mimovrste ganilo, da mora bigbang spuščat njihove močno navite cene?

tikitoki ::

Ti coitno ne opazis, da so gor redne cene.

Da ne govirmo, da so vse cene, vkljucno s trenutnimi (rednimi:) domnevnimi popusti 50% visje od nemskih. Tak, da gre za ociten nateg s fiktivnimi popusti.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Verjetno si ne upajo objaviti cen prej, ker bi folk pgoeldal na net in vidle, da jih na suho nategujejo.

Vsaj za tistih par izdelkov, k so me zanimali in sem preveril. Verjetno je kaksna izjema.

Zgodovina sprememb…

Vanadium ::

No jaz sem pogledal par cen takrat pa so bile več kot konkurenčne (pač za tisto omejeno količino). Sm si pa ta vikend hotu cajt vzet da pogledam kaj majo pa za kaki denar pa pač so že umaknili...

bedarija ::

tikitoki je izjavil:

Ti coitno ne opazis, da so gor redne cene.


sej so skos gor redne cene, tudi takrat ko imajo teden popustov so redne cene, samo izpostavijo izdelke ki imajo glede na msrp največji znižan procent. nisem še vidu da bi kdaj za kak popust mimovrste dejansko znižal ceno.

tikitoki ::

Se nisi dojel, da tiste cene se niso na voljo in da ti ne gledas pravih cen?

Zgodovina sprememb…

bedarija ::

glede na napisano: "Otvoritvene cene na tej strani veljajo samo 29. 2. 2020 za omejeno količino artiklov samo v mimovrste=) trgovini v BTC-ju." in potem oddelek NAJBOLJŠE OTVORITVENE CENE! - več o izdelku, zame pomeni da je to njihova otvoritvena cena, če ne zavajajo.

Dominator ::

Za tega vem, da je bla otvoritvena cena 399 EUR.

https://www.mimovrste.com/multimedijski...

tikitoki ::

Si nepismen? Cene bodo veljale sele cez slab teden, ti pa gledas cene po katerih lahko kupis ze danes in se ti ne zdi nic cudno?

Zgodovina sprememb…

bedarija ::

tikitoki nauči se izražat ti otrok ki ni dobil dovolj pozornosti in ne bodi tako napadalen. jaz samo pišem kar vidim na njihovi strani, če je pa obstajal nek drug seznam ki je bil kasneje umaknjenbi pa lahko tako povedal.
sem sam napisal v svojem postu da je seznam gor ali česa ne razumem in mi ti prec odgovoriš a ne vidiš da so to redne cene? ne ne vidim ker ne poznam celotnega mimovrste kataloga na pamet, in glede na to da 3 centi više piše otvoritvene cene sem sam tako sklepal, lahko bi lepo napisal da ta seznam ni isti kot je bil prej kjer so bile druge cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

tikitoki ::

Kolikokrat pa je potrebno napisati, da bos prebral in razumel?

Zgodovina sprememb…

bedarija ::

gelde na to da je bilo napisano samo enkrat nad mano in sem sklepal da njemu ne prikazuje seznam ker ga je meni naložilo in potem ni bilo nikoli več omenjeno izgleda da je moja meja na 2x. zdaj pa dost o tem, ti se pa malo strpnosti priuči.

tikitoki ::

Strpnost do lazi? Vsaj dve osebi sta opozorili na umaknjene cene. Tudi sam sem te opozoril. Potem pa moram spet brati lazi in zvracanje krivde na druge.

Zgodovina sprememb…

Matej_K ::

Danes so spet cene vidne.
LINK
... .. .

hotig ::

Matej_K je izjavil:

Danes so spet cene vidne.
LINK


Vidne so samo za prvih pet artiklov, ki jih ponujajo. Za vse ostale pa teh posebnih cen ni (oz. so ko klikneš na izdelek pokazane cene v spletni trgovini). Sem že mel neki izbranega za nakup, pa se zdaj ne morem odločiti ali bi šel ali nebi v BTC. Po trenutno vidnih cenah se ne splača.

P.S.: Očitno se glede objave cen odločajo vsak dan posebaj glede na vremensko napoved :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

Gregex ::

Dejansko nekaj res hudih cen na otvoritvi jutri. Samo, da se bom gnetel v gužvi, ni šans, si prav že predstavljam, da bodo že 1 uro ali še prej pred odprtjem pred vrati.

Matej_K ::

Ah greš tja, prej mal tečt naokrog, da zašvicaš, da si rdeč, prideš tja, kašljaš na polno, smrkaš, kihaš, masko eno slabo na pol gor...govoriš SCUZI, SCUZI, nau več vrste...
... .. .

OK.d ::

Dobra:))
LPOK.d

hotig ::

Ja dobra :D

Če si pa bolj na izi, pa prosiš lepšo polovico, da te mal napudra z rdečim pudrom, tak da ti ni treba laufat naokrog pa švicat 8-)

MaticKregar ::

Foter šel danes po telefon in punca po uro. 8.15 je že stal v vrsti, dobila nista nič.... Nateg, uro, ki bi jo kupila, so jo že včeraj umaknili s spleta. J...., zakaj delajo reklame, za take brezvezne zaloge???

Vm1999 ::

Da se ljudem da hodit na razna odprtja trgovin...

starfotr ::

webmaher ::

mimovrste je zdaj samo še v vrsto :))
Pred dnevi zamujali celih 6 dni, zdaj ponovno že 1 cel dan ... imajo srečo, da kupujem stvari, ki so najbolj poceni ravno pri njih ali pa jih drugje enostavno ni :D

Tilen88 ::

Jaz sem čakal 3tedne izdelek, ki je bil na zalogi in pripravljen takoj na odpremo. Pa ga na koncu nikoli nisem šel dvignit na pošto ker sm ga tačas drugje dobil v 2 dneh :)
««
48 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751006 (17203) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349078 (29900) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169826 (154656) zoot

Več podobnih tem