» »

Mimovrste

Mimovrste

««
44 / 89
»»

IL_DIAVOLO ::

Osebno gres iskat.

destroyer2k ::

SambaShare je izjavil:

VIP status je tako postal brezveze, ko pa vedno bolj forsirajo DPD. Komu pa se da vsakič ukvarjati s kurirjem in njegovimi izgovori da ne bi dostavil robe. Raje par € več drugje kjer dostavlja pošta.


Osebno raje dam poštno ležeče, kot da dpd dostavi.

SambaShare ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Osebno gres iskat.


Ergo, vip status je brezveze.

destroyer2k je izjavil:

SambaShare je izjavil:

VIP status je tako postal brezveze, ko pa vedno bolj forsirajo DPD. Komu pa se da vsakič ukvarjati s kurirjem in njegovimi izgovori da ne bi dostavil robe. Raje par € več drugje kjer dostavlja pošta.


Osebno raje dam poštno ležeče, kot da dpd dostavi.


Je to treba dodatno plačati kot pri Petrolu? To je šele absurd, da dostavni službi plačaš da dostavi napol.

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

Ne, nic ni za doplacat.

Prevzem na posti storitev govorim.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ja to je po novem.

"Če boste izbrali prevzem paketa na Petrolu: Petrol dodatno obračuna izdajo paketa 0,30€, plačilo odkupa 0,85€.
DPD"

destroyer2k ::

Jaz sem govoril za storitev prevzem na pošti, ko izbereš tip dostave lahko označiš prevzem na pošti in tam nimaš dodatnega stroška (razen poštnine).

111111111111 ::

K nam pa vozi DPD in sem super zadovoljen. Zadnjič je sosed zaprl cesto, ker je rihtal streho je kurir prinesel 300m po cesti na vrata paket. Ampak to je naš kurir. Enkrat ga je nekdo menjal in je pustil paket kar na Petrolu brez da bi kaj vprašal. Očitno je zelo odvisno na kakšnega človeka naletiš.

mat xxl ::

Furbo je izjavil:

A naročiš hkrati ali večkrat?


Hkrati, pa to gre za baterije za 1,8 eur, sponke za papir 0,80 eur, pa npr 2 fascikla 3 eur . Ker imam VIP ni poštnine, oni pa topošljejo v 2 ali 3 paketih, pa bi sam raje v enem, tudi če teden čakam....

SambaShare je izjavil:

VIP status je tako postal brezveze, ko pa vedno bolj forsirajo DPD. Komu pa se da vsakič ukvarjati s kurirjem in njegovimi izgovori da ne bi dostavil robe. Raje par € več drugje kjer dostavlja pošta.


So tudi meni pametovali, pa mislili, da bom šel iz poslovne stavbe pa jih ob cesti čakal pa ne vem kaj...., sem jih potem vzgojil, pač vsak dela svoje delo, sedaj niti poklicati ne upajo, vedo pa da tam kamor naročam, tajnica dela od 8 h do 16 h ...... in ona prevzame.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Osebno gres iskat.



To pa vedno obvezno, ko kupuješ TV aparat ali, kaj takega, comp. npr.

Sem tako kupoval monitor in je bil odpakiran že sem rekel no go, razen, če garantirate zero pixel waranty, so rekli to pa ne moremo in ja naslednji dan sem šel še 1 x in prevzel fabriško zapakiran izdelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Bellzmet ::

DPD je štala. Me kliče, da mi dostavi čez 2 uri. Rečem, da me takrat ni. Reče OK pa jutri. In potem dobim zadevo čez 5 dni...

Epialt ::

Bellzmet je izjavil:

DPD je štala. Me kliče, da mi dostavi čez 2 uri. Rečem, da me takrat ni. Reče OK pa jutri. In potem dobim zadevo čez 5 dni...

Meni je rekel enako, vendar ga ni bilo 4h. Potem sem jaz spakiral in odšel domov. Pokličem na DPD in se dogovorim za drug dan dopoldan. Popolnoma enaka zgodba. Na koncu sem jih prosil naj mi pošiljko raje pustijo na Petrolu...

MadMax ::

Jaz nad DPD nimam pripomb.
Pokličejo (šoferji se menjavajo) kake pol ure prej in je.
Če sem zelo nestrpen refresham tracking, kjer piše koliko stopov pred mano se nahaja in že po tem ocenim.

Gre pa oreng kritika na mimovrste.
Zadnji paket sem prejel v ponedeljek, moral pa bi ga še avgusta...
V času veselega decembra to še nekako razumem, septembra pa res ne...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

PoStrah ::

torej TV "popravljen" in dostavljen, so se izgleda nekaj zmenili s philipsom. ko sem ga poslal sem zapakiral v org škatlo vse lepo popredalčkano, nazaj je škatla prišla uničena, po temeljitev pregledu serijske številke sem ugotovil da mi nazaj sploh niso poslali isti TV lol.

največji šok je bil pa itak ko je DPD kombi odprl in je TV ležal na tleh, akr pomeni da se je 4 ure vodoravno tresu v kombiju. DPD čista 10ka
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Bellzmet ::

Pa računi, da ga verjetno niso dali vodoravno na tla ampak je na prvem ovinku padel po tleh:)

OK.d ::

Upps, hitro preveri če vse deluje, pa tudi starost tega tv-ja.



Seveda je to šarjenje po servisnem meniju na lastno odgovornost.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

PoStrah ::

to nič ne dela je 2019 model. ne znam prit v skriti meni
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

OK.d ::

Vprašaj uporabnika andreja69 on je "strokovnjak" za Philips tv-je;)
LPOK.d

PoStrah ::

koda če koga zanima 062596 OK. če pa hočeš samo specifikacije TV-ja pa 123654 OK
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Furbo ::

Kaj pa je narobe, če tv leži vodoravno?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

darkolord ::

Poči lahko med transportom.

bedarija ::

tv-ji so s stiroporjem obdani samo okoli robov kar pomeni če imaš velik TV in leži je sam center TV-ja v zraku in pri tresenju vozila in "skokih" se zaslon upogiba in lahko pride do poškodb.

Furbo ::

Zanimivo, čeprav je verjetno naivno pričakovati, da se bo kakemu dostavljalcu fučkalo za to.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tikitoki ::

Ce kupim pri mimovrste in izberem osebni prevzem, je se vedno mozno vracilo, kot pri nakupih preko spleta in dostavi s posto?

bedarija ::

jaz sem osebno prevzel in potem tudi vrnil izdelek brez problema

tikitoki ::

bedarija je izjavil:

tv-ji so s stiroporjem obdani samo okoli robov kar pomeni če imaš velik TV in leži je sam center TV-ja v zraku in pri tresenju vozila in "skokih" se zaslon upogiba in lahko pride do poškodb.


Ravno razmisljam, ce bo monitor prezivel voznjo z letalom v oddani prljagi. K carry on tezko pridem skozi z 24 incnim zaslonom (to bi mogoce se slo), kaj sele 27:).
Ce ima kdo izkusnje, je monitor prezivel al so ga uspeli uniciti?

Ales ::

Uh. Morda bo, zelo verjetno pa tudi ne. Letalska prtljaga se na veliko meče sem in tja, polomljeni kovčki itd. so stalnica. Zato folk pogosto ovije vse skupaj v folijo, da se zlomljeni kovček ne odpre in ne raztrese vse vsebine.

Monitor v takem kosu prtljage... Kaj pa vem. Če go obdaš s vseh strani s čim mehkim, daš v trpežen kovček in oviješ vse skupaj v folijo...

...potem pa držiš fige in boš videl.

Meni so že večkrat polomili zunanje plastične sponke na nahrbtnikih. Potem pa si predstavljaj, kaj se s prtljago dogaja.

tikitoki ::

Ja, tocno to me skrbi, ker vem kako je s prtljago. Laptopi so zaenkrat se vsi preziveli.

Sem mislil pusiti v originalni embalazi, da je bil zasciten s stiroporjem in skatlo, pa okoli sklatle lahko se obleko spakiram za dodatno blazenje. Kovcek bo seveda trden.

bedarija ::

nisem strokovnjak ampak se mi zdi da je ta stiropor v škatli namenjen udarcem torej ko se škatle porinejo da se ne pomečkajo, ker je sam trd, medtem ko če bi zavil monitor direkt v obleke bi lažje preneel udarce in padce, ker bi se obleke mečkale in ne bi tolk sile prenesle. ampak kot pravim nisem strokovnjak

forplan ::

Malo sem gledal številke naročila. Sem naročil danes v razmaku 1h dva naročila...

In številke naročil so narazen za cca 1700. Je možno da so vmes prejeli 1700 naročil? Ali imajo kako drugače beleženo kot zaporedno?
da se strinjam

49106 ::

forplan je izjavil:

Je možno da so vmes prejeli 1700 naročil? Ali imajo kako drugače beleženo kot zaporedno?


Oboje je možno.

bedarija ::

mislim da mimovrste laže o zalogah da pritisne na kupca. včeraj sem dodal nek izdelek na zalogi v košarico in ga nisem naročil ker se iskal še nekaj drugega. danes pogledam na spletno stran in pri izdelku ki ga imam v košarici piše z roza zadnji kos. ga naročim ker ga itak rabim, grem spet pogledat zalogo izdelka in ponovno piše na zalogi. nategujejo folk da opravijo hitro nakup pod pritiskom, da mogoče izdelka ne bo več

krneki ::

Pa ne vem...jaz sem včeraj kupil eno reč, ki naj bila zadnji kos in danes je res ni več na spletni strani.

Glugy ::

Ja kdaj je res zadnji kos ampak doskrat je pa nateg. Inšpekcija pa ne more nič čeprav gre za nateg.

Furbo ::

Lahko pa si potem spet zagotovijo en kos pri dobavitelju, ko prodajo enega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

antartide ::

danes sem dobil email da so me dali v VIP klub in mam zdej free shipping. Pa še neke ugodnosti. Je še kdo v tem VIP mimovrste članstvu?

Dobil pa sem ker sm precej nakupil pri njih (niti ne tolko, recimo monitorje sm drugje) ... Ne rabiš nekaj ogromno kupovat da te včlanijo.

fireX88 ::

10 nakupov nad 50EUR ali skupni nakupi nad 800EUR.

nisi edini
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

globoko grlo ::

Folk, sem naroču dve stvari na mimovrste, dobil pa sam eno "#$%"!#!"&$

Sem na srečo snemal odpiranje paketa. Zanima me sam, a se vam to pogosto dogaja, al mam jest sam to super srečo?

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Matevz96 ::

globoko grlo je izjavil:

Folk, sem naroču dve stvari na mimovrste, dobil pa sam eno "#$%"!#!"&$

Sem na srečo snemal odpiranje paketa. Zanima me sam, a se vam to pogosto dogaja, al mam jest sam to super srečo?

tnx


Nikoli, edino slaba izkušnja je bila pred kakšnim mesecem, ko sem dobil mrtev HDMI kabel, niso komplicirali v enem tednu sem dobil novega.

Edino kar imam težavo z njimi, da dostava občasno traja dlje kot je predvideno.
#hooldthedoor

bedarija ::

globoko grlo je izjavil:

Folk, sem naroču dve stvari na mimovrste, dobil pa sam eno "#$%"!#!"&$

Sem na srečo snemal odpiranje paketa. Zanima me sam, a se vam to pogosto dogaja, al mam jest sam to super srečo?

tnx

Večino stvari grem osebno prevzet tako da dobim kar kupim. Dobil tv ki sem ga preko stvarne napake vrnil, niso težili. Vrnil tudi izdelek po pretečenem 15 dnevnim rokom, niso težili. Do sedaj kul izkušnje

globoko grlo ::

Evo, so klical in bodo poslal nove BP.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Horas ::

danes bi moral dobiti tv ki sem ga naročil, izbral sem dostavo na dom in današnji datum ampak ne oni trdijo da sem označil prevzem na pošti pa še to jutri. do zdaj nisem imel težav z njimi to je prvič. in sem jezen.

in pa dostava je bila med naročanjem cena 4.99€ zdaj pa že kar 7,99€ ;(

Pošta Slovenije - Standard: 7,95 €
Z gotovino ob prevzemu pošiljke: 1 €
NAČIN DOSTAVE
Pošta Slovenije

mislim... argh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

roCkY ::

Kdo so oni? Pošta je naredila kar so ji naročili...

Horas ::

prvo sem govoril z eno z mimovrste ki je dejala da sem označil prevzem, sreča da sem še enkrat klical in dobil nekoga drugega ki je potrdil da je tako kot sem označil dostava na dom, edino z zamudo, ne danes ampak jutri.

fireX88 ::

koda za mimovrste:

Promo koda za dodatni 10 % popust za nakupe nad 100 €:

D37WPOWGGM

Prosim, tisti k uzame kodo, tudi tukaj napiše, ne bit douchebag!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Buggy ::

fireX88 je izjavil:

koda za mimovrste:

Promo koda za dodatni 10 % popust za nakupe nad 100 €:

D37WPOWGGM

Prosim, tisti k uzame kodo, tudi tukaj napiše, ne bit douchebag!


Se ti zahvaljujem za kodo, ki je pretehtala odlocitev o nakupu Xbox One. Hvala!

fireX88 ::

Buggy je izjavil:

fireX88 je izjavil:

koda za mimovrste:

Promo koda za dodatni 10 % popust za nakupe nad 100 €:

D37WPOWGGM

Prosim, tisti k uzame kodo, tudi tukaj napiše, ne bit douchebag!


Se ti zahvaljujem za kodo, ki je pretehtala odlocitev o nakupu Xbox One. Hvala!


:D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

schrack ::

Če ima še kdo promo kodo za mimovrste in je ne rabi, bi se priporočal.

Buggy ::

@fireX88. Imas piwo v dobrem. Danes narocil in tudi dobil in se ze sekiram :) ZS msg, ce se bos kdaj okoli petka dogajal na dolenjskem koncu, da te pocastim.

Horas ::

prejle se zbudim, da je bil poštar tu in mi po sms poslal sliko listka, da me paket čaka na pošti. mu pišem če še ma paket, odvrne da ma in pride nazaj.končno je pršu tv 50'. pridem dol odpre gepek, 8-O wtf?!? škatla velika tolk da lahk gre notr kak woofer ali neki podobnega. mislim... ;( za popizdit!!!! pa še sobota je,in morm spet čakat. kaki nasveti kaj lahko iztržim iz tega. kakšen večji popust.zaradi zamude so mi ponujali bon 2EUR za naslednji popust. !slap zdaj je pa še napačn paket.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

tikitoki ::

Hehe, 2eur. Če nimaš namena iti na pot, nehaj jokati. Men je pr UPS označil, da je naslov napačen, ker sem bil nedosegljiv, k je klical je trajal dodatne tri dneve, da so ponovno dostavili. Move on.

OK.d ::

Saj se boste počasi naučili, da se okoli novega leta ne naročuje na mimovrste stvari katere bi radi hitro imeli, zdaj delujejo bolj na aliexpress način.;)
LPOK.d
««
44 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31750986 (17183) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349072 (29894) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029156 (20482) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169812 (154642) zoot

Več podobnih tem