» »

Mimovrste

Mimovrste

««
39 / 89
»»

domenc ::

Če kdo želi 10€ popousta za nakup nad 100€ (do 23.12.) naj javi na ZS (1x VIP kupon)

Machete ::

Gregor5816 je izjavil:

Jaz sem tudi narocil ze 22.11., pa se vedno nic. Poleg tega, da je bilo placano ze prvi dan, mi pod narocilom se vedno pise "preostanek za placilo" in zraven celoten znesek narocila.

Ne vem zakaj čakaš. Prekliči (že 2 tedna nazaj).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fireX88 ::

jaz sem plačal v sredo

je bilo rečeno, da gre v petek naprej pošta, je pa šla v nedeljo (da v nedeljo sem dobil sms), danes me čaka na pošti.

anyway, je bil pa samo en izdelek naročen.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

XLapse ::

pred 1 mesecem naročil Stadler švicarski dražji kalorifer... Delal je 1 teden, pol se kr začel ugašat...


V Petek sm naročil novi kalorifer za 100€ .. dal dostavo DANES, Torek.. in nič od nič, ne emaila o odpremi, niti odgovora na vprašanje kaj se dogaja s paketom. V glavnem nujno rabim ta kalorifer, sm dal še dodatnih 6€ za dostavo v torek.. in kje je paket ??? ni.

Se spomnem nekoč je blo bliskavica ! Zdej pa nawem...

luuxiii ::

eno stvar naročil v nedeljo popoldan, izbral osebni prevzem (Celje).V ponedeljek okoli 13h sem dobil sms da je izdelek,že na prevzemnem mestu...
očitno res pošta štrajka...

Gregor5816 ::

Machete je izjavil:

Gregor5816 je izjavil:

Jaz sem tudi narocil ze 22.11., pa se vedno nic. Poleg tega, da je bilo placano ze prvi dan, mi pod narocilom se vedno pise "preostanek za placilo" in zraven celoten znesek narocila.

Ne vem zakaj čakaš. Prekliči (že 2 tedna nazaj).

Ker izdelka drugje na internetu ni bilo ceneje in tudi ni bil problem pocakat kaksen dan dlje na dostavo, ker sem narocil zase in izdelka ne rabim tako nujno. Sam en mesec je pa res veliko. Ce bi kupoval darilo za koga, bi ze preklical. Je pa postar ravno danes prinesel paket. Mogoce bi moral ze prej tu pisat. :D

_Denny_ ::

DPD-jevi mojstri spet na delu - danes bi moral dobiti eno pošiljko, potem pa zjutraj vidim status "Preverjanje vsebine paketa zaradi poškodbe". Zdaj so bili vsaj toliko pošteni, da so zapisali poškodbo v tracking in je nisem videl komaj doma na dvorišču...verjetno je zaradi tekoče vsebine bila mokra škatla; upam, da bodo sami uredili z Mimovrste in se ne bom rabil zafrkavati še s tem. Do zdaj še od te dostavne službe nisem nikoli dobil nepoškodovanega paketa, ne glede na vrednost in državo pošiljatelja. Zanimivo, kolega, ki živi v Avstriji jih pa ne more prehvaliti...

Pazite, ko naročate, ker je Mimovrste pred enim tednom na tiho spremenil default dostavljalca iz Pošte na DPD.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Gr8t ::

_Denny_ je izjavil:

Pazite, ko naročate, ker je Mimovrste pred enim tednom na tiho spremenil default dostavljalca iz Pošte na DPD.

To je že vsaj od začetka decembra.
Jaz sem pa potem res dobil s poštnino za 2€, je moral bit en bug. Ker drugače, če izbereš dan dostave (sam sem zato, da sem sploh lahko izbral Pošto Slovenije) se podraži iz 3,95€ na 5,95€.
Sem pa probal zdaj še enkrat, pa je na voljo samo standardna dostava za 3,95€, dostavljalca se pa ne da izbirat, verjetno je DPD.

marko71 ::

Potem jim tukaj ne štima ali pa zavajajo

https://www.mimovrste.com/dostava


imajo pa vsaj obvestilo da prihaja do zastojev pri odpremi iz skladišča
http://prntscr.com/lwtb8v

windigo ::

Moja izkušnja: 7.12. sem naročil sem tri artikle, en na zalogi v skladišču, dva na zalogi pri dobavitelju. Dostava v treh paketih, če je mogoče vse na 13.12. (paketov nisem združeval, ker sem uporabil sodelavčev VIP in ni stroškov dostave in ne bi čakal na zadnji artikel, če se kateri od artiklov zavleče).
Artikel, ki je bil na zalogi v skladišču je bil res dostavljen 13.12. Ostala dva paketa pa 17.12. in danes, 19.12.
Skratka vse v mejah normale, če upoštevamo povečan obseg naročil in to, da je dobaviteljeva zalog lahko tudi kje na češkem ali poljskem. Podobno izkušnjo sem imel lani z Amazon.it, naročil sem artikel iz zaloge 15.11. in ga dobil 27.11. Razlika je v obveščanju. Pri Amazonu so mi takoj na začetku povedali, da paket pride 27.11. in tako je tudi bilo. Malo sem bil sicer siten, ker ga do 25.11. sploh niso dali v procesiranje v skladišče, kljub temu, da je bil na zalogi, ampak tam nisem Prime member ali kaj podobnega in sem pač čakal na vrsto (malo sem jih imel sicer na sumu, da s tem pushajo Prime). Statusi v Mimovrste pa ne pojasnjujejo ravno najbolje, kaj se dogaja z naročilom.

tomaz- ::

izgleda se jim je stanje malce normaliziralo.. Danes zjutraj naročil bluetooth slušalke od Sony, pred cca 20 min dobil SMS, da jih grem lahko iskat na Brnčičevo :)

spenstar ::

Saj ni problem v MM, osebni prevzem deluje brez problema, ocitno je drzavna firma Posta edini moteci faktor.
SPENSTAR--builder

darkolord ::

Ne nakladaj.

D3m ::

Ni nakladanje. Zato pa ponujajo storitev tudi preko DPD.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

radmannsdorf ::

Dva izdelka "na zalogi" sem prejel v 8. dneh. Preko DPD.

HappyPills ::

Email jim tut pošta odgovarja =)

zmaugy ::

spenstar je izjavil:

Saj ni problem v MM, osebni prevzem deluje brez problema, ocitno je drzavna firma Posta edini moteci faktor.


Ojej, a zdaj je pa Pošta kriva? A kupci na Pošti naročajo? Če je izdelek kupljen z dostavo, potem je prodajalec odgovoren za kompleten posel - vključno za stvari, ki jih počnejo podizvajalci, v tem primeru tudi za početje Pošte.
Kako potem prodajalec rešuje to, načeloma kupca ne briga, kupec ima odnos s prodajalcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Machete ::

Oprostite ampak pošta funkcionira povsem normalno. Vsak dan na firmo tekoče dobimo med 2-10 paketov iz vseh koncev države, prav tako pisma v ovojnicah in osebne zadeve iz tujine. Nobenih zamikov ali zapletov s strani PS. Ne nakladajte gostilniških.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Master_Yoda ::

Pomoje majo kako pogodbo s posto za doloceno kolicino paketov in se nocejo skesirati za vecjo kolicino.
Dovie'andi se tovya sagain.

opeter ::

Danes baje pripelje DPD:


Jupi! :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gustek_si ::

Okoli decembra več nikoli ne naročam na mimovrste, ker se ne držijo rokov za odpremo. Sem se odločil da jim vrnem milo za drago tokrat. Dobijo eno lekcijo.

Gregor5816 ::

Machete je izjavil:

Oprostite ampak pošta funkcionira povsem normalno. Vsak dan na firmo tekoče dobimo med 2-10 paketov iz vseh koncev države, prav tako pisma v ovojnicah in osebne zadeve iz tujine. Nobenih zamikov ali zapletov s strani PS. Ne nakladajte gostilniških.

Iz 2 drugih slovenskih trgovin sem naročil 2 izdelka, oba sta prišla domov v 48 urah od naročila. Problem so Mimovrste.

Slopek ::

Fasttech China, naročeno 7.12., odposlano 8.12., dostavljeno danes...še nikoli nisem dobil paketa iz Kitajske tako hitro...vrednost 18€, poštnina free. Aja...dostavila Pošta Slovenije :)

Magic1 ::

Mogoče so ceno dostav pri pošti tako stisnili, da jih ima pošta na zadnji prioriteti.
Magic

D3m ::

Naročil v petek 14.12 dve stvari. Včeraj in danes prevzel v Črnučah.

Kewl.
|HP EliteBook|R5 6650U|

opeter ::

Danes nisem nič prejel ... :|

Torej po novem so brezplačna naročila (v primeru dostave) samo tista nad 199 EUR ...
https://www.mimovrste.com/dostava

Ker prej je bila ta meja okoli 39 EUR, če me spomin ne vara.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gustek_si ::

Magic1 je izjavil:

Mogoče so ceno dostav pri pošti tako stisnili, da jih ima pošta na zadnji prioriteti.

Za ta denar je to to. Isto pri delavcih. Za ta denar so še hitri ko dobim v 22 dneh nekaj iz zaloge...

DINAMIK ::

opeter je izjavil:

Danes nisem nič prejel ... :|

Torej po novem so brezplačna naročila (v primeru dostave) samo tista nad 199 EUR ...
https://www.mimovrste.com/dostava

Ker prej je bila ta meja okoli 39 EUR, če me spomin ne vara.


Spomin te vara,nad 199eur je že dolgo,če si VIP kupec je zmeraj 0eur .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DINAMIK ()

radmannsdorf ::

39€ je bilo, ko je bila trgovina Mimovrste v lastni slovencev. Zdaj so lastniki čehi. Tako ali drugače >:D

_Denny_ ::

opeter je izjavil:

Danes nisem nič prejel ... :|

https://www.dpd.com/tracking/(lang)/si_...

Poglej, če so ti tudi uničili paket tako kot meni. Sem javil na Mimovrste in dobil odgovor "Žal nam je za vse nevšečnosti. Težavo bomo mi rešili z DPD-jem ter poskrbeli za čimprejšnje vračilo denarja." brez omembe ponovnega pošiljanja, ker zgleda vedo, da lahko ponovno pošljejo tudi 5x in rezultat bo 5x uničen paket. DPD v našem koncu Slovenije je grozen...
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

D3m ::

Očitno se enim zaposlenim v DPD-ju jebe za tvoj precious paket. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

fireX88 ::

podarim kodo za 10€. nakup mora biti nad 100€. nakup pa mora biti opravljen do 23.12. ZS
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

domenc ::

Odpisal mi še noben ni, tako da tukaj prilagam kodo za -10€ nad 100€ nakupa (do 23.12.): D38Q2OUY3T

schrack ::

_Denny_ je izjavil:

opeter je izjavil:

Danes nisem nič prejel ... :|

https://www.dpd.com/tracking/(lang)/si_...

Poglej, če so ti tudi uničili paket tako kot meni. Sem javil na Mimovrste in dobil odgovor "Žal nam je za vse nevšečnosti. Težavo bomo mi rešili z DPD-jem ter poskrbeli za čimprejšnje vračilo denarja." brez omembe ponovnega pošiljanja, ker zgleda vedo, da lahko ponovno pošljejo tudi 5x in rezultat bo 5x uničen paket. DPD v našem koncu Slovenije je grozen...


DPD so res grozni. Včeraj je trobil pred hišo cca 10 minut, niti iz kombija ni imel volje it. Pol gre proč in me kliče, ko je že 10km proč, pa da če lahko pusti kar na eni bencinski.
Kaj je težko pred prihodom poklicati in vprašati glede dostave.
Ccca en mesec nazaj me pa pred prihodom pokliče in me vpraša če mi lahko pusti pred glavnimi vrati. Jaz v službi in mu pritrdim.
Pridem domov in paketa ni. Ga pokličem in nikakor nisva prišla na isto frekvenco. Paket je pustil pred drugo hišo, cca 200m proč. Težko pogledat številko hiše na ploščici.
No comment.

fireX88 ::

fireX88 je izjavil:

podarim kodo za 10€. nakup mora biti nad 100€. nakup pa mora biti opravljen do 23.12. ZS


koda oddana.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

HappyPills ::

Haha ja DPD so res cvetke. Meni so 1x dostavli moj paket kar enemu od mojih sosedov. Tako se je pač odločil, kar sam dostavljalec, ker me ni bilo doma. Ni vedel komu ga je dal le, da je ta oseba podpisala in da je bila gospa prijazna. No ker pač jaz ne bom hodil po ulci gor pa dol spraševat kdo ima moj paket so ga mogl kr sami it najdt ter ga potem ponovno dostavt. Je pa ta isti tipo 1x pred mojimi očmi zarezal v paket ga odpru pa reku veš me tako firbec matra, kaj je tuki not. :)

janezvalva ::

meni se zdi da je najbolje če greš iskat izdelek v njihov prevzemni center.

Meiniken ::

HappyPills je izjavil:

Haha ja DPD so res cvetke. Meni so 1x dostavli moj paket kar enemu od mojih sosedov. Tako se je pač odločil, kar sam dostavljalec, ker me ni bilo doma. Ni vedel komu ga je dal le, da je ta oseba podpisala in da je bila gospa prijazna. No ker pač jaz ne bom hodil po ulci gor pa dol spraševat kdo ima moj paket so ga mogl kr sami it najdt ter ga potem ponovno dostavt. Je pa ta isti tipo 1x pred mojimi očmi zarezal v paket ga odpru pa reku veš me tako firbec matra, kaj je tuki not. :)


The fuck ಠ_ಠ
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

shadeX ::

5 Decembra sem naročil paket preko Aliexpress iz Kitajske, dobil sem ga ta četrtek. Tako hitro paketa iz Kitajske še nisem dobil.


Naročil včeraj preko Aliexpress paket - iz skladišča v Španiji. Danes je že tukaj. Kako je to mogoče?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Tilen ::

Nekateri izdelki, sploh če so popularni, so na skladiščih v EU. Zakaj ne bi mogel priti paket v enem dnevu ali dveh iz Španije? Ti si mogoče preveč navajen na našo Pošto, kjer v Ljubljani daš kuverto za Maribor in pride drug teden.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

_Denny_ ::

Tako, ravnokar sem po 15. dneh dobil prek Pošte v perfektnem stanju še zadnje naročilo. Nekako v moji vukojebini nisem pričakoval sobotne dostave, ker že tako redko kdaj dostavljajo več kot 2 dni v tednu.

Zdaj jim moram še pisati na mail kako in kaj glede uničenega paketa...

@schrack, jureflux: Ok, moje DPD izkušnje s paketi, ki izgledajo hujše, kot da bi jih iz MB depoja vlekli za kombijem po asfaltu, so nič proti tem.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Denny_ ()

VEBON ::

V zadnjem času imam izjemno SLABE izkušnje z njimi:
- poslali so izdelke z napako,
- poslali so izdelke, ki niso bili skladni z opisi,
- njihovi predvideni roki za dostavo so res samo predvideni, če ne prej namišljeni (na zadnjo naročilo čakam že skoraj mesec dni in rok za dostavo je že zdavnaj potekel. Ko pokličem niti ne morejo (ali pa mogoče nočejo) preveriti točno lokacijo paketa niti kdaj bo paket odposlan. Zgovarjajo se na veliko število naročil in to je skrajno neprofesionalno od njih).

V kolikor se vam mudi z nekimi naročili ali pa rabite to za poslovne namene - nikakor ne priporočam naročila preko te spletne trgovine. Če se že odločate za spletni nakup preko slovenskih strani pa raje priporočam enaa idr., kjer boste bolj na tekočem ter vas ne bodo zavajali.

Sam vem, da je bilo to moje zadnje naročilo preko mimovrste, pa naj bodo izdelki še tako poceni. Stvar odločitve pa prepuščam vam (je stvar vsakega posameznika).

MIMOVRSTE NASVIDENJE!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Frgazor ::

Saj enaa niso nič boljši. Včeraj sem po 14 dneh storniral naročilo z dobavnim rokom 1-2 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frgazor ()

D3m ::

VEBON je izjavil:

V zadnjem času imam izjemno SLABE izkušnje z njimi:
- poslali so izdelke z napako,
- poslali so izdelke, ki niso bili skladni z opisi,
- njihovi predvideni roki za dostavo so res samo predvideni, če ne prej namišljeni (na zadnjo naročilo čakam že skoraj mesec dni in rok za dostavo je že zdavnaj potekel. Ko pokličem niti ne morejo (ali pa mogoče nočejo) preveriti točno lokacijo paketa niti kdaj bo paket odposlan. Zgovarjajo se na veliko število naročil in to je skrajno neprofesionalno od njih).

V kolikor se vam mudi z nekimi naročili ali pa rabite to za poslovne namene - nikakor ne priporočam naročila preko te spletne trgovine. Če se že odločate za spletni nakup preko slovenskih strani pa raje priporočam enaa idr., kjer boste bolj na tekočem ter vas ne bodo zavajali.

Sam vem, da je bilo to moje zadnje naročilo preko mimovrste, pa naj bodo izdelki še tako poceni. Stvar odločitve pa prepuščam vam (je stvar vsakega posameznika).

MIMOVRSTE NASVIDENJE!


In za to se je bilo potrebno danes prijaviti na S-T?

Go be a faggot somewhere else.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

darkolord ::

shadeX je izjavil:

Naročil včeraj preko Aliexpress paket - iz skladišča v Španiji. Danes je že tukaj. Kako je to mogoče
Danes si že dobil?

zmaugy ::

gustek_si je izjavil:

Okoli decembra več nikoli ne naročam na mimovrste, ker se ne držijo rokov za odpremo. Sem se odločil da jim vrnem milo za drago tokrat. Dobijo eno lekcijo.


Do tell us more...>:D

misek ::

Naročil v sredo zvečer, v četrtek dopoldne dobil obvestilo, da me zadeva čaka na prevzemnem mestu. Je pa na parkirišču pred prevzemnim mestom izjemna gneča in veliko slabe volje :)

BStard ::

Na maile in telefone odgovarjati jim ni v interesu. Support slabši kot pri kitajcih.

gustek_si ::

Letos ne bo daril. Hvala, mimovrste. Koliko slovenskih otrok bo jokalo ker ne bo pravočasno dobilo materialnih dobrin zaradi vaše nesposobnosti? Jaz sem sigurno eden takih.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Kupi rakete.
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
39 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31750987 (17184) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349073 (29895) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029159 (20485) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169815 (154645) zoot

Več podobnih tem