» »

Mimovrste

Mimovrste

««
89 / 90
»»

estons ::

Mimovrste je zdaj samo ena od trgovin za preverit pri iskanju najboljše ponudbe za določen artikel. Če imaš njihovo prevzemno mesto v bližini, je super. Če ne, pa moraš upoštevati še čas za dostavo in poštnino. Pri tem je dobro imeti v mislih, da tudi Amazon.de dostavi v podobnem času in ponavadi za nižjo ceno (sploh če upoštevaš brezplačno poštnino za naročila >59€). Če pa že naročaš po pošti, je vseeno ali od Amazona ali od Mimovrste.

vres.ales ::

Res je, z VIP še je to šlo. Zdaj pa mislim, da bojo več izgubili kot profitirali

_Denny_ ::

Koda za 1 mesec SkyShowtima, če kdo rabi:

Navodila za aktivacijo: https://www.mimovrste.com/skyshowtime

Pa ne pozabiti kak dan pred koncem tega "triala" prekiniti naročnine.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

hotig ::

No danes jih pa moram pohvalit, Mimovrste namreč, ja se ne hecam! V ponedeljek sem naročil izdelek, za katerega je MV samo posrednik pri prodaji. Izdelek je slo izvora in v spletni trgovini od proizvajalca stane 24€ + 5€ poštnine. MV ga prodaja za isto ceno pa še brez poštnine. Naročim in plačam v ponedeljek, kot predvideni rok dostave je navedeno 12-14.2., včeraj (torek) dobim obvestilo (mail) od GLS, da so prejeli izdelek, danes zjutraj sms da bo dostava danes med 12-14h in je zdej že v mojih rokah (12.40h). Ne spomnim se, da bi kdaj od MV prejel naročilo tako hitro, pa to so še morali posredovati info dobavitelju, kjer je GLS prevzel naročilo.

Prjatu ::

MV je kot kaže optimiziral določene procese. Sem naročeval na nedeljo z osebnim prevzemom in je že takoj po oddaji in plačilu naročila tudi prišlo obvestilo, da je izdelek pripravljen za prevzem. Izdelek sem naročil nedeljo zvečer, prevzel pa v ponedeljek ob odprtju poslovalnice.
Something else is controlling me!

V-i-p ::

Tudi sam sem presenečen. Včeraj pozno zvečer naročil artikel na zalogi pri dobavitelju z obljubljeno dostavo 13. 02., danes dopoldne dobil mail, da je bil artikel odpremljen.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

8Bit ::

Mogoče jim je pa z ukinitvijo VIP programa in brezplačne dostave toliko upadla prodaja oz. število (manjših) naročil, da so zato bolj odzivni :|

chucki ::

Jaz sem jih odpikal ker ni vec vip. Sedaj sem na amazonu.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

AgJ1 ::

chucki je izjavil:

Jaz sem jih odpikal ker ni vec vip. Sedaj sem na amazonu.

Ta teden privarčeval cca 100 EUR, ker sem kupil na Amazon.de. Kupljeno itak rang izdelkov daleč nad tistim, kar prodaja Mimovrste. Prihranek glede na to, koliko bi plačal pri najcenejšem hrvaškem distrubuterju (pa tja bi moral iti iskat, česar sploh nisem štel zraven). Pri slovenskem prodajalcu 200 EUR+.

V-i-p ::

V-i-p je izjavil:

Tudi sam sem presenečen. Včeraj pozno zvečer naročil artikel na zalogi pri dobavitelju z obljubljeno dostavo 13. 02., danes dopoldne dobil mail, da je bil artikel odpremljen.

Vzamem nazaj. Voluharji so tole poslali iz Češke in bo seveda trajalo :].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OK.d ::

MM nikoli ne razočara:|
LPOK.d

V-i-p ::

Evo, je bilo danes dostavljeno. Se pravi, prej kot je pisalo in kasneje kot sem mislil :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Izak ::

Ima spletni trgovec možnost terjati razliko vrednosti blaga od kupca, če mu je dostavil blago, ki je dražje od naročenega in plačanega?

delavec44 ::

Seveda. Neupravičena obogatitev. Enako kot če bi ti pomotoma poslali neplačano blago brez odkupnine.

Ti pa imaš seveda vso pravico to zadevo vrniti na stroške prodajalca in zahtevati pravilni izdelek ali vračilo kupnine.

tomlin ::

Izak je izjavil:

Ima spletni trgovec možnost terjati razliko vrednosti blaga od kupca, če mu je dostavil blago, ki je dražje od naročenega in plačanega?

Spletni trgovec (mimovrste etc.) nima te možnosti. Pač ne sprejmeš pošiljke in pošta vrne izdelek trgovcu na njegove stroške.Zato se vedno naroča blago- plačilo ob prevzetju in nikoli predplačilo
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

delavec44 ::

In kako boš ugotovil kaj je v pošiljki preden jo sprejmeš?

Pomota se lahko zgodi tudi na računu. Plačilo po povzetju ne reši čisto nič.

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Kakšno vprašanje! Če pošiljke ne sprejmeš zaradi višje cene, kot je bila ob naročilu, je popolnoma vseeno kaj je v paketu. Je pač višja cena s katero se ne strinjaš.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

delavec44 ::

Saj ni višja cena. Samo izdelek notri je drug dražji. Preberi v čem je težava sploh.

Jaz ne vem kaj si si ti predstavljal. Da je plačal s kartico 100EUR, če bi po povzetju bi pa 150EUR?

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Če je plačal cenejši izdelek in so mu poslali dražjega za isto ceno, potem pa naj ugotovi, če mu izdelek ustreza, če mu ne, naj sproži reklamacijo. BTW: kolikokrat mi spar pošlje nadomestni dražji izdelek, ker cenejšega ni na zalogi, pa NE ZAHTEVAJO NOBENEGA DOPLAČILA!
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

delavec44 ::

Seveda, če so se sami tako odločili. Če so se pa zmotili, te pa seveda lahko terjajo.

lexy23_ ::

Zgleda da že obžalujejo, danes sem kot bivši VIP kupec na mail dobil 99% popust za enoletno "SMART!" članstvo

Magic1 ::

Naj ugibam, "SMART" članstvo ima mesečno naročnino?
Magic

yoco ::

Magic1 je izjavil:

Naj ugibam, "SMART" članstvo ima mesečno naročnino?

Jaz sem na mejl dobil
Tukaj vas čaka koda za 99 % popust na SMART! Članstvo.
Namesto 11,99 € lahko SMART! za eno leto koristite za samo 0,12 €!

MadMax ::

Pa še dostava na dom je zdaj menda v tem smartu.
So izgleda pogruntali, da ex-VIP dajo raje kak evro več konkurenci, kjer vsaj v grobem veš kdaj boš dobil naročeno...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

__Devil__ ::

Ve kdo, če moreš nakupit za kakšno določeno vsoto v celem letu (500-800€+) da to potem velja? Ali bo veljalo tudi drugo leto 0.12€ letno, Smart dostava? Prej sem tudi bil VIP kakšno leto ali dve. To, da na dom dostavijo z Smart (končno) je super. Zgleda bom zdaj raje naročal iz Mimovrste :)

111111111111 ::

lexy23_ je izjavil:

Zgleda da že obžalujejo, danes sem kot bivši VIP kupec na mail dobil 99% popust za enoletno "SMART!" članstvo

Jaz sem tudi dobil, ker nisem več VIP, sem precej stvari naročal drugje. Se jim kar pozna po moje. Na mimovrste sem kupoval samo zaradi VIP statusa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

DePalmo ::

Tudi jaz oz. kar cela moja familija preko mojega računa. Odkar ni več VIP, naročamo drugje. MM redko pride na vrsto da bi kaj naročil.

Sicer pa, a se komu dejansko splača tale smart nateg za 12 evrov na mesec? Ker ko sem prvič to prebral, sem se samo smejal in sklepal da bo to manjšina.

nekdoo ::

DePalmo je izjavil:

Sicer pa, a se komu dejansko splača tale smart nateg za 12 evrov na mesec? Ker ko sem prvič to prebral, sem se samo smejal in sklepal da bo to manjšina.

SMART je 12 € na leto, ne na mesec. Če 4x na leto neki naročiš, se že splača.

V-i-p ::

Ni vse zlato, kar se sveti :].

Brezplačno dostavimo male pakete v vrednosti nad 12,90 € na dom in na izbrane prevzemne točke.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

lexy23_ ::

Jaz še tudi nisem nič letos naročil, ampak nekatere stvari (kapsule) so pa še vedno ceneje kot na amazonu ali v drugih trgovinah.

V-i-p je izjavil:

Ni vse zlato, kar se sveti :].

Brezplačno dostavimo male pakete v vrednosti nad 12,90 € na dom in na izbrane prevzemne točke.


Jaz sem probal dati televizijo v košarico, prioritetna dostava je 10€, normalna dostava na dom je pa brezplačna. Pri enem večjem sesalcu sta pa obe dostavi zastonj.

V-i-p ::

Zanimivo, sem šel prav pogledat. 28. 02. sem za očeta naročil tiskalnik in je plačal poštnino. Zdajle pa sem v košaro fliknil taisti printer pa je pokazalo brezplačno dostavo. Zakaj takrat ni bla dostava brezplačna pa nimam pojma. Smart je bil aktiviran že prej.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

DePalmo ::

nekdoo je izjavil:

DePalmo je izjavil:

Sicer pa, a se komu dejansko splača tale smart nateg za 12 evrov na mesec? Ker ko sem prvič to prebral, sem se samo smejal in sklepal da bo to manjšina.

SMART je 12 € na leto, ne na mesec. Če 4x na leto neki naročiš, se že splača.

No, to je že bolje, a me vseeno ne prepriča. Mogoče pa bo koga drugega.

KiNgKoNgX ::

No, jaz sem kot bivši VIP kupec pravkar plačal naročnino 0,12 eur in imam brezplačno obdobje za eno leto. Sedaj velja tudi za nakupe na dom (pač vrednost nakupa mora biti 12 eur ali nekaj takega).

Sem pa žal že zbrisal mail s promo kodo. Bi bilo zanimivo če jo poskusi uporabiti nekdo, ki v preteklosti ni bil VIP kupec.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

8Bit ::

A tale ponudba za popust na Smart je mogoča le z unikatno kodo ali zgolj z generično?

Ker kot preteklemu VIP, nisem dobil nobene kode za znižanje. Je pa res, da imam odjavljeno njihovo obveščanje z maili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 8Bit ()

gort ::

Mimovrste MB - uslužbenkama in trem strankam (če kdo slučajno bere, se bo spomnil) se opravičujem za izraženo nepotrpežljivost in osornost, čeprav v naglici in v ponedeljek zjutraj.

Gregor P ::

A to si izgubil na sodišču in se moraš sedaj javno opravičiti:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

gort ::

Gregor P je izjavil:

A to si izgubil na sodišču in se moraš sedaj javno opravičiti:P

Ne, samo pri meni je žal obratno - na forumu ekstremno vljuden, v realnosti niti ne :-(

srus ::

Smart natega? Torej zajadram na Mimovrste, se prijavim na Smart! 5 brezplačnih dostav v naslednje pol leta, dobim potrditveni mail, vidim Smart! status ob svojem profilu. Potem izberem izdelek, ki ima oznako "Smart! Nakupujte z brezplačno dostavo", vendar mi na blagajni ne ponudi brezplačne dostave. Hočejo 5,7 EUR za prevzem v paketomatu, ali 5,7 EUR za dostavo na dom.

V čem je fora? Da so bolj Smart od mene, ali kaj?

Bellzmet ::

Verjetno je brezplačna dostava smart samo za nakupe nad, ne vem, 100 EUR?

maticb492 ::

Verjetno ni izdelek od mimovrste, smart je zastonj samo kjer je dobavitelj mimovrste, ne pa ostale prodajalce.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Bellzmet ::

Aha se pravi gre res za nateg.

maticb492 ::

Mimovrste ne postavlja cen drugih prodajalcev. Kaj je tvoja definicija natega pa ne vem.

Enkrat sem gledal neko stvar za 20EUR in je bila "na voljo pri drugih prodajalcih" za 60EUR.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Bellzmet ::

Ja če ima front page banner "brezplačna dostava smart 0 EUR" in ti potem hočejo zaračunat je to nateg.

maticb492 ::

Jah leta 2024 bi lahko že vedel da moraš drobni tisk brat:


Ugodnosti programa SMART! BREZPLAČNA dostava veljajo za vse artikle iz zaloge
Mimovrste.
Nadalje veljajo ugodnosti programa SMART! BREZPLAČNA dostava iz
alineje b) točke 2.4. (brezplačna dostava na prevzemno točko Pošte Slovenije) tudi za
artikle tistih partnerjev, ki so pristopili k programu SMART!
Ti artikli so v spletni
trgovini označeni z značko SMART
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Bellzmet ::

Sej pravim nateg, sem prebral in zato vem, da je banner na home page nateg.

mtosev ::

Rabim pohvaliti mimovrste naročil sem preko sellerja na mimovrste pa je paket prišel prej kot je bilo predvideno. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Bellzmet ::

Kakor je sedaj moraš pohvaliti sellerja, ki je pravočasno poslal, ne mimovrste.

Splošni pogoji:
"Pri dobavi artiklov, ki jih mimovrste=) nima na zalogi v lastnem skladišču, je mimovrste=) izključno vezan na dobavo s strani svojega dobavitelja in na čas, v katerem lahko ta dobavitelj dostavi artikel do mimovrste=). "

srus ::

Glede Smart! natega sem poslal vprašanje še na Mimovrste, bomo videli kaj odgovorijo.

Drugače pa:
- kot sem napisal zgoraj je izdelek označen z "Smart! Nakupujte z brezplačno dostavo"
- da, obstaja spodnja meja za brezplačno dostavo (12,90 EUR), ampak cena izdelka je dovolj visoka, da se kvalificira za Smart! brezplačno dostavo

yoco ::

A še kdo za izdelek ne more izbrati dostava na dom? Kaže mi samo Mimovrste BTC
https://www.mimovrste.com/tablete-pomiv...

V-i-p ::

Meni kaže, da ni na zalogi :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
««
89 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751672 (17869) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349535 (30357) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029393 (20719) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170604 (155434) zoot

Več podobnih tem